Autor Wątek: Szkoła przy cmentarzu  (Przeczytany 9640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shanhavel

Szkoła przy cmentarzu
« dnia: Luty 29, 2016, 04:31:39 pm »
Zastanawiam się czy ktoś jeszcze pamięta ten cykl.
Dobrym uzupełnieniem do tego były "Opowieści z krypty" :)

Mi się najbardziej wbiła w głowę chyba najsłabsza książka z tego cyklu (pewnie właśnie dlatego), o ożywieniu dinozaurów. Co ciekawe tutaj - http://lubimyczytac.pl/cykl/1808/szkola-przy-cmentarzu/ - tej książki nie widzę.

Czytaliście za młodu?

Offline SawiK

Odp: Szkoła przy cmentarzu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2016, 04:15:39 pm »
Miałem styczność ;] To były dobre czasy gdy sie od książek uciekało w streszczenia i filmy ;p  Moje pierwsze i jedyne jakie przeczytałem to ,,Opowiesci z ciemnego lasu,, powiem od razu ze bardzo mi sie podobała przez poszczególne opowieści, pamiętam o skamieniałym ogrodzie czy śpiochu sam finał był słabszy niż jakość opowieści jakim nas karmili opowiadacze ;]. No i druga ,,Jezioro szlamno,, powiem ze po nie byłem zadowolony tz nie uważam ze było to złe ale spodziewałem sie czegoś bliższemu Opowiescią ;] No i mam do dzis

Offline olaa

Odp: Szkoła przy cmentarzu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2016, 08:36:07 am »
Witam, oj tak się czytało, fajnie, że przypomniałeś o tym. Pozdrawiam  :biggrin: :biggrin:

Amer

  • Gość
Odp: Szkoła przy cmentarzu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2018, 02:03:27 pm »
Ja tę serię zbieram, gdyż wiążę mnie z nią spory sentyment. Pełna lista prezentuje się następująco:

Tom 1 – Horror w stołówce [MAM] [MAM]
Tom 2 – Duch na deskorolce [MAM pog.]
Tom 3 – Rowerzysta bez głowy [MAM] [MAM]
Tom 4 – Mój mały wilkołak [MAM] [MAM pog.]
Tom 5 – Zemsta dinozaurów [MAM] [MAM]
Tom 6 – Obóz Drakula [MAM] [MAM] [MAM pog.]
Tom 7 – Jezioro szlamno [MAM]
Tom 8 – Operacja "Upiór" [MAM]
Tom 9 – Śnieżny potwór [MAM] [MAM pog.]
Tom 10 – Nawiedzona łazienka [MAM] [MAM pog.]
Tom 11 – Oddaj mi moje ciało! [MAM] [MAM]
Tom 12 – Przerażająca drużyna [MAM]
Tom 13 – Opowieści z ciemnego lasu [MAM] [MAM]
Tom 14 – Autobus widmo [MAM]
Tom 15 – Przeklęty Mikołaj [MAM]
Tom 16 – Jak polubić mumię [MAM]
Tom 17 – Zachłanne pnącze [MAM]
Tom 18 – Baseball zdechlaków [MAM] [MAM pog.]
Tom 19 – W paszczy aligatora [MAM]
Tom 20 – Nauczycielka dręczycielka [MAM pog.] [MAM pog.]
Tom 21 – Zemsta ducha [MAM]
Tom 22 – Sylwester z duchami [MAM] [MAM]
Tom 23 – Niesamowita pisanka
Tom 24 – Obóz strachem podszyty [MAM]
Tom 25 – Wampir z Tunelu Krwi
Tom 26 – Koszmarna szkółka
Tom 27 – Święty Mordołaj przybywa
Tom 28 – W sieci pająka [MAM] [MAM]

Tam, gdzie napisałem: [MAM] oznacza, że posiadam egzemplarz w stanie, który oceniam jako bardzo dobry. Powtórzone [MAM] wskazuje, że posiadam drugi egzemplarz tej samej książki. [MAM pog.] oznacza, że posiadam egzemplarz, którego stan nie do końca mnie satysfakcjonuje (chociaż zazwyczaj stan i tak jest co najmniej dobry).

Brakuje mi 4 tomów (Niesamowita pisanka, Wampir z Tunelu Krwi, Koszmarna szkółka, Święty Mordołaj przybywa). Plus chciałbym nabyć dwa tomy w lepszym stanie (Duch na deskorolce, Nauczycielka dręczycielka).

Wątpię, żeby ktoś tu odpowiedział, ale na Allegro posucha od wielu miesięcy, więc imam się każdego sposobu. Nie kupuję sztuk pobibliotecznych, gdyż mają różnego rodzaju zabazgrane pierwsze strony i naklejki na okładce. Egzemplarze powtórzone mogę wymienić za jeden z sześciu wyszczególnionych w poprzednim akapicie tomów.

Szczegóły przez priv.