trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 328087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1380 dnia: Październik 19, 2016, 06:59:25 am »
Krótkie i naprawdę zabawne streszczenie "dzieła" Battle Scars http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,38581.msg1369158.html#msg1369158
Sądzę, że nie będziesz żałował swojej decyzji.

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1381 dnia: Październik 19, 2016, 07:14:02 am »
Taaaak, widziałem już to wcześniej. To był chyba pierwszy sygnał, który skłonił mnie do ocalenia odrobiny miejsca na półkach i paru groszy na jakiś lepszy komiks (o które ostatnio naprawdę nietrudno). Tym samym, zastanawiam się nad małą wyprzedażą części WKKM. Kupowałem trochę jak cielę, a przecież tam niejeden taki Battle Scar się znajduje.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1382 dnia: Październik 19, 2016, 07:43:02 am »
Swoją drogą - wyobrażam sobie miny scenarzystów, gdy decydenci Marvela wyznaczyli ich do roboty przy tym projekcie...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1383 dnia: Październik 19, 2016, 08:23:51 am »
Ja bym kupił dla wstępniaka Lupoliego :)

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1384 dnia: Październik 19, 2016, 08:29:40 am »
Ja bym kupił dla wstępniaka Lupoliego :)
Ha Ha! Dobre!
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1385 dnia: Październik 19, 2016, 08:32:34 am »
Taaaak, widziałem już to wcześniej. To był chyba pierwszy sygnał, który skłonił mnie do ocalenia odrobiny miejsca na półkach i paru groszy na jakiś lepszy komiks (o które ostatnio naprawdę nietrudno). Tym samym, zastanawiam się nad małą wyprzedażą części WKKM. Kupowałem trochę jak cielę, a przecież tam niejeden taki Battle Scar się znajduje.

Ja taką decyzję podjąłem bodajże po Secret Avengers. Wyprzedaję wszystkie słabe i urwane historie bo do niczego mi to już nie potrzebne :biggrin: Zaryzykowałem też i sprzedałem Daredevile Waida i Millera w nadziei, że wyda je Sideca.

Ja bym kupił dla wstępniaka Lupoliego :smile:

Hehe, racja, musiał się nieźle naprodukować :D
 
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1386 dnia: Październik 19, 2016, 08:39:51 am »
Zaryzykowałem też i sprzedałem Daredevile Waida i Millera w nadziei, że wyda je Sideca.
Ciekawe podejście... Coś mi się jednak zdaje, że w planach Sideci nie było "Daredevil: Born Again". Już nawet nie mówiąc o tym, że w "tym tempie" to tomy Millera będą nam wnuki na Dzień Dziadka kupować.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1387 dnia: Październik 19, 2016, 09:21:50 am »
Przeoczyłem Odrodzonego, jego nie sprzedałem :biggrin: Z tego co pamiętam to rzeczywiście go nie było w planach.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1388 dnia: Październik 19, 2016, 09:23:21 am »
@Szczoch
Przecież mu chodzi o "Naznaczonego śmiercią" tom 85 - daaaaa

SirBlackheart, pucek - mnie rozczarowujecie. O ile rozumiem odpuszczenie Battle scares, bo mają tylko małego Colossusa na grzbiecie, tak rozwalenie Visiona ja potępiam. Przecież on wygląda fantastycznie na tych 16 okładkach (z peleryną). Za każdym razem jak spoglądam na niego na półkę, poprawia mi się humor. M.In. dla takich chwil warto zbierać WKKM.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1389 dnia: Październik 19, 2016, 09:28:14 am »
SirBlackheart, pucek - mnie rozczarowujecie. O ile rozumiem odpuszczenie Battle scares, bo mają tylko małego Colossusa na grzbiecie, tak rozwalenie Visiona ja potępiam. Przecież on wygląda fantastycznie na tych 16 okładkach (z peleryną). Za każdym razem jak spoglądam na niego na półkę, poprawia mi się humor. M.In. dla takich chwil warto zbierać WKKM.

Mnie rozczarowuje jakość historii w WKKM. Co do panoramy, mam ją gdzieś - i tak mam to ułożone w dwóch rzędach na najniższej półce. Mi się humor poprawia jak patrzę na DC Deluxe i europejczyki na mojej półce :D
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1390 dnia: Październik 19, 2016, 09:32:58 am »
Ale, moment, czy ja mam kupować komiks li tylko dla panoramy? Trochę za droga i zbyt przestrzeniochłonna jest to impreza - zwłaszcza jeśli na rynku mamy taką mnogość publikacji nie tylko superhero o wiele bardziej godnych zakupu.

Ok, na początku myślałem sobie, ze fajna ta panorama i wygląda imponująco, jednak później zadałem sobie pytanie, czy ja naprawdę mam być takim frajerem i dawać się robić na kiepskie historie, żeby tylko skompletować kolekcję?  :razz:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1391 dnia: Październik 19, 2016, 09:37:46 am »
@UP
Napisałem to tylko dlatego, że mówisz, że masz 101 numerów. Jak masz już 2/3 kolekcji, to w sumie mógłbyś pociągnąć te ostatnie 49. :) Ale oczywiście twoja wola - to tylko taka moja luźna uwaga. IMHO został już tylko jeden naprawdę słaby tom po Battle scars - stary Iron Man, a poza tym są już tylko dobre i/lub ważne tomy do 120. A potem lepiej wydane Marvel Now.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1392 dnia: Październik 19, 2016, 11:06:50 am »
Praktycznie żadnej z tych historii nie czytałeś, a swoją opinię czy to dobre tytuły opierają na tym, jaki bohater w nich występuje i kto jest na panoramie. Wartość takiej opinii = -273,15 stopni Celsjusza.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1393 dnia: Październik 19, 2016, 11:34:24 am »
Nie dość że historia "Battle Scars" słabiutka to dodatkowo jakość druku też pozostawia wiele do życzenia, w tłumaczeniu literówki (nawet po dwie na dymek) Widać że już wszyscy zmęczeni tą kolekcją  :doubt:

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1394 dnia: Październik 19, 2016, 11:39:54 am »
Nie dość że historia "Battle Scars" słabiutka to dodatkowo jakość druku też pozostawia wiele do życzenia, w tłumaczeniu literówki (nawet po dwie na dymek) Widać że już wszyscy zmęczeni tą kolekcją :doubt:

Coś w tym chyba jest. Ostatnio przechadzając się w rodzimym Empiku dostrzegłem uwaga, 2 egzemplarze WKKM na półce (101 - X-Men: W cieniu Saurona). Normalnie szok!