Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 327908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 09, 2016, 12:54:35 pm »
Dzięki Bazyliszek. Po problemie, trafiłem z allegro  :smile:

Nie polecałbym wyboru Allegro Poleconym Inpost. Aktualnie w całej polsce mają jakieś problemy z tą formą wysyłki, kupujący czekają nawet do 2 tygodni. Ale fakt, dla tych 4 zł oszczędności można poczekać nawet i pół roku :wink:

Offline wilk_stepowy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 09, 2016, 01:15:07 pm »
@UP
Właśnie kurcze w to wszedłem. Co więcej, to nie jest jedyna przesyłka która idzie do mnie przez polecony Inpost. Fakt że jest niby tanio, ale dla mnie wszystko jest lepsze niż poczta tzw. polska, którą gardzę ideologicznie.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 09, 2016, 01:21:12 pm »
A ja chciałbym ponarzekać na Pocztę Polską ale od dłuższego powodu nie daje mi najmniejszych argumentów ;)

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 09, 2016, 01:36:53 pm »
Nie polecałbym wyboru Allegro Poleconym Inpost. Aktualnie w całej polsce mają jakieś problemy z tą formą wysyłki, kupujący czekają nawet do 2 tygodni. Ale fakt, dla tych 4 zł oszczędności można poczekać nawet i pół roku :wink:
Potwierdzam. Daredevil idzie do mnie już siódmy czy nawet ósmy dzień. Ale, z tego co kojarzę, kilka razy wybierałem tą opcję i przesyłki przychodziły po 3-4 dniach.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 09, 2016, 02:29:38 pm »
Nie polecałbym wyboru Allegro Poleconym Inpost. Aktualnie w całej polsce mają jakieś problemy z tą formą wysyłki, kupujący czekają nawet do 2 tygodni. Ale fakt, dla tych 4 zł oszczędności można poczekać nawet i pół roku :wink:

6 ZŁOTYCH! Czyli w ciągu tygodnia na Szninklu i WKKM oszczędziłem 12 zł, czyli pół Marvel Now. Za tydzień premiera nowych Egmontów, a ja ciągle zbieram gorączkowo kasę na te 4 albumy. Jak zawsze powtarzałem - najtaniej jak się da, bo każda złotówka się liczy. Predator nadał mi Szninkla w czwartek, w poniedziałek tym poleconym, InPost doszedł. I dlatego moim zdaniem warto u nich kupować.

@laf
Po zakupie Naznaczonego Śmiercią po prostu powiedziałem kioskarce by dla mnie WKKM nie sprowadzała. Miło i kulturalnie, nie miała pretensji. Wszystko jest cacy, a tam będę kupował inne gazetki.

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 09, 2016, 03:05:42 pm »
U mnie w Empikach Deadpoola z WKKM jak nas.rane (w jednym 3 sztuki, bo jeden wziąłem, w drugim 6), więc raczej szybko nie zabraknie :-)

Offline Barmon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 09, 2016, 03:28:44 pm »
Mega się zdziwiłem w kiosku na prowincji widząc na wystawie 2 tomy Deadpoola w którym ostatnim wkkm był Hulk niemy krzyk w 2013.

Offline wilk_stepowy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 09, 2016, 03:32:44 pm »
Ta, komuś się dolary w oczach zaświeciły.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 09, 2016, 03:32:52 pm »
Większy druk i słusznie, Haszet to jednak solidna firma  :cool:

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 09, 2016, 07:53:17 pm »
Mi Pani w kiosku zaczęła odkładać WKKM i dała jednocześnie znać że na całą Małopolskę Ruch przeznacza 40 egzemplarzy kolekcji  :shock:
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 09, 2016, 08:25:49 pm »
Mi Pani w kiosku zaczęła odkładać WKKM i dała jednocześnie znać że na całą Małopolskę Ruch przeznacza 40 egzemplarzy kolekcji  :shock:
Można było się tego spodziewać. Ale to i tak nie najgorszy wynik. Pewnie na całą Polskę trafia do Ruchów z co najmniej 600 egzemplarzy, drugie tyle pewnie Kolporter, z tysiąc do Empików. Jak pisałem dawniej, podejrzewam, że do sprzedaży kioskowej trafia z 2,5-3 tysiąca, a cały nakład to 4-5 tysięcy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 09, 2016, 10:18:24 pm »
A ktoś z Was się zorientował, że znowu jest masakryczne przesunięcie obrazka na grzbiecie? Zazwyczaj miałem to w nosie, ale tym razem jest to bardzo mocno widoczne. Ciekawe czy posypią się reklamacje?
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 10, 2016, 07:45:07 am »
Niestety też tak mam.
I wygląda to beznadziejnie.
the time is near

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 10, 2016, 08:29:14 am »
Jeszcze nie mam własnego numeru, więc nie wiem czy tak jest we wszystkich albumach. Ale jak miałem taką samą sytuację wcześniej przy Silver Surferze to pisałem maila do haszetowego BOKu. I mi odpisali, że przesunięcia do 2 mm mieszczą się w ich granicy błędu i wymiany nie będzie. :sad:



@JanT wtedy np pisał, że "Do końca kolekcji to jeszcze nie raz będziesz miał takie przesunięcia. Nie pozostaje ci nic innego tylko pogodzenie się z tym  :biggrin:"
Na 21 stronie poprzedniej części tego tematu poruszałem tą kwestię.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 08:38:55 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 10, 2016, 08:40:26 am »
Wydaje mi się że teraz to trochę więcej niż 2 mm.
Tylko nie wiem czy chce mi się z nimi użerać.
the time is near