trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 325045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 10, 2016, 02:51:36 pm »
Wysłałem e-mail. Mają różne i różni ludzie odpowiadają?


Podobno nie muszą odsyłać egzemplarzy tylko Ci co nie narzekają na Haszet na tym forum i mają w dupie frankofony.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 10, 2016, 02:54:04 pm »
Przychodzi mi do głowy pewien cytat: "I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy"
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 10, 2016, 03:04:48 pm »
Przychodzi mi do głowy pewien cytat: "I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy"



Offline Ryba2111

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 10, 2016, 03:23:45 pm »
@UP
Ale dzwoniłeś do zwykłego BOKu? Ja dwa razy dzwoniłem w sprawie wymiany, to zawsze mi kazali odsyłać źle wydrukowany egzemplarz. I Zmierzch Mutantów odesłałem.

@DOWN
Dzięki za info. W razie czego też tak zrobię.
To ile ma kosztować żeby się opłacało? :neutral:
A i Wy z tą panoramą na poważnie? Przesunięcie o 2mm/4mm psuje wygląd obrazka złożonego z ponad stu tomów? Jestem pedantyczny w kwestii komiksów, ale tego nie potrafię zrozumieć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 03:27:03 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 10, 2016, 03:35:41 pm »
A jesteś może prenumeratorem? Ponieważ ja nim nie będąc otrzymałem odpowiedź, żeby odesłać reklamowany tom. I teraz mamy myślenice, czy chcę dopłacać do tego interesu.
To chyba nie reguła, ale będąc prenumeratorem ma się mniejszą szansę na konieczność odsyłania wadliwych egzemplarzy. Dwa razy reklamowałem telefonicznie i w obu przypadkach mogłem sobie zostawić.


A i Wy z tą panoramą na poważnie? Przesunięcie o 2mm/4mm psuje wygląd obrazka złożonego z ponad stu tomów? Jestem pedantyczny w kwestii komiksów, ale tego nie potrafię zrozumieć.
2mm jeszcze można by zrozumieć, ale 4mm to już naprawdę sporo. Patrząc "ogólnie" na panoramę pewnie tego nie widać, ale już na konkretny fragment, w dodatku wiedząc, że takie coś tam jest... kwestia komfortu psychicznego i świadomość, że na całość poszła niemała sumka robi swoje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 03:40:03 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 10, 2016, 03:54:32 pm »
A i Wy z tą panoramą na poważnie? Przesunięcie o 2mm/4mm psuje wygląd obrazka złożonego z ponad stu tomów? Jestem pedantyczny w kwestii komiksów, ale tego nie potrafię zrozumieć.
Z własnego doświadczenia wiem, że taki błąd kiepsko wygląda, gdy jest z brzegu, ale jak pojawi się kilka następnych tomów, to nie ma takiego aż problemu.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 10, 2016, 04:10:02 pm »
Nie jestem prenumeratorem. Kiedyś u nich prenumerował talerze z Hello Kitty i na początku WKKM więc mają mnie w bazie.

Może też zależy to od tego kto odpowie na BOK-u na reklamację? Pewnie mają kilka osób do obsługi klienta.

Drugi raz reklamuję i drugi raz uznają bez odsyłania. Chcą tylko fotkę.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 10, 2016, 04:19:20 pm »
A i Wy z tą panoramą na poważnie? Przesunięcie o 2mm/4mm psuje wygląd obrazka złożonego z ponad stu tomów? Jestem pedantyczny w kwestii komiksów, ale tego nie potrafię zrozumieć.

Spokojnie. Trochę więcej popiszesz i przywykniesz do takich rodzynek. Tak samo jak do chełpienia się dealami tysiąclecia, na których przyoszczędziło się 2-4 zł  :lol: czekając przy tym o wiele dłużej. 

Offline Ryba2111

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 10, 2016, 05:08:51 pm »
Jestem tu dłużej niż wskazuje na to ilość postów ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 10, 2016, 05:23:18 pm »
A i Wy z tą panoramą na poważnie? Przesunięcie o 2mm/4mm psuje wygląd obrazka złożonego z ponad stu tomów? Jestem pedantyczny w kwestii komiksów, ale tego nie potrafię zrozumieć.

Ale popatrz na to w ten sposób: jeżeli na jakiś produkt wydajesz łącznie od 4 do 4,8 tysiąca to chyba zależy Ci na jakości wykonania, prawda? Kupiłbyś np. komodę za cztery kawałki, gdzie klej wyłazi albo coś jest krzywo zbite? ;)

Nie jestem prenumeratorem. Kiedyś u nich prenumerował talerze z Hello Kitty i na początku WKKM więc mają mnie w bazie.

Może też zależy to od tego kto odpowie na BOK-u na reklamację? Pewnie mają kilka osób do obsługi klienta.

Drugi raz reklamuję i drugi raz uznają bez odsyłania. Chcą tylko fotkę.

Fotki wysłałem od razu. I teraz mam jeszcze większą myślówę, czy się kłócić i argumentować, że inni nie musieli odsyłać. Nie chcę robić nikomu koło pióra, żeby później się nie okazało, że innym też robią problemy...

Ale w takim razie miałbym jeszcze drugie pytanie: gdy Wam przysyłali wymienione egzemplarze to w jakim były stanie? Bo już trafiłoby mnie, gdybym dostał jakiś ubity odrzut, a kolejna wymiana wiązała się z kolejnym płatnym odsyłaniem.  :doubt:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Ryba2111

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 10, 2016, 05:39:41 pm »
Ale popatrz na to w ten sposób: jeżeli na jakiś produkt wydajesz łącznie od 4 do 4,8 tysiąca to chyba zależy Ci na jakości wykonania, prawda? Kupiłbyś np. komodę za cztery kawałki, gdzie klej wyłazi albo coś jest krzywo zbite?
Dla mnie to całkowicie nieadekwatne porównanie, ale nie chcę narzucać komuś swoich poglądów. Już się na ten temat nie wypowiadam :).


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 10, 2016, 05:56:03 pm »
Ale popatrz na to w ten sposób: jeżeli na jakiś produkt wydajesz łącznie od 4 do 4,8 tysiąca to chyba zależy Ci na jakości wykonania, prawda? Kupiłbyś np. komodę za cztery kawałki, gdzie klej wyłazi albo coś jest krzywo zbite? ;)

Fotki wysłałem od razu. I teraz mam jeszcze większą myślówę, czy się kłócić i argumentować, że inni nie musieli odsyłać. Nie chcę robić nikomu koło pióra, żeby później się nie okazało, że innym też robią problemy...

Ale w takim razie miałbym jeszcze drugie pytanie: gdy Wam przysyłali wymienione egzemplarze to w jakim były stanie? Bo już trafiłoby mnie, gdybym dostał jakiś ubity odrzut, a kolejna wymiana wiązała się z kolejnym płatnym odsyłaniem.  :doubt:

Ja dostałem idealny egzemplarz w kartoniku ciut większym od komiksu. Taki spasowany był i fajny. Jejku, jak on mi się podobał. Kartonik idealny;)

Ja myślę, że nie muszę odsyłać przez to Hello Kitty. Może myślą, że mam córkę, a to dla narzeczonej było. Do tej pory jem owsiankę w misce z Kitty. Smakuje mi jakoś tak bardziej wtedy. I więcej energii jakby dodaje.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 10, 2016, 06:04:37 pm »
Dla mnie to całkowicie nieadekwatne porównanie, ale nie chcę narzucać komuś swoich poglądów. Już się na ten temat nie wypowiadam :).

Cóż. Mnie wydaje się naturalne. Co człowiek to opinia. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 10, 2016, 06:47:08 pm »
Ale popatrz na to w ten sposób: jeżeli na jakiś produkt wydajesz łącznie od 4 do 4,8 tysiąca to chyba zależy Ci na jakości wykonania, prawda? Kupiłbyś np. komodę za cztery kawałki, gdzie klej wyłazi albo coś jest krzywo zbite? :wink:


Jeśli mogę: oczywiście, że takiej komody bym nie kupił. Jeśli jednak po przyniesieniu komody do domu przekonałbym się, że nieco się buja, to podłozyłbym pod jej nóźkę lub nóżki filc lub tekturę, żeby stała prosto.


Filc is everything!
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 10, 2016, 07:03:52 pm »
Ja zgłaszałbym reklamację. Cenię swój portfel i za takie pieniądze nie postawiłbym bubla w domu. Kolekcję z panoramą traktuję jako jeden produkt. I przy określonej cenie łącznej oczekiwałbym określonej jakości. Mimo wszystko. Ale kończę OT.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

 

anything