Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 325156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #390 dnia: Kwiecień 25, 2016, 03:39:55 pm »
Kurczę myślałem, że najnowszy tom WKKM Thor Ragnarok, będzie jakąś epicką sagą skoro trzecia kinowa część Thora będzie tak nazwana, a tutaj się mocno rozczarowałem. Jack Kirby jak zawsze na propsie ale scenariusz kuleje jak kariera Lisa ostatnio. Ten cały
Spoiler: pokaż
Mangog
to też mało atrakcyjny rywal, który nie wywołuje większych emocji u czytelnika. Słaby tom.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #391 dnia: Kwiecień 25, 2016, 04:05:39 pm »
Bo to był dopiero pierwszy Ragnarok Marvela. Potem jeszcze ze trzy były. Też bym wolał ten z lat 70-tych albo ten sprzed runu Jurgensa, ale co zrobisz. Nic nie zrobisz.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #392 dnia: Kwiecień 25, 2016, 07:40:42 pm »
Kto się czuje zawiedziony albo po prostu chciałby poczytać  " dobry " Ragnarok niech sięgnie po ten sprzed runu Straczynskiego. Niedawno sobie to odświeżałem i jest to w moim osobistym rankingu jedna z najlepszych historii Marvela ever.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #393 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:09:53 pm »
UK kolekcja przedłużona https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection 121 tom to Strażnicy Galaktyki (Marvel NOW) i co teraz  :biggrin:

"In April 2016, the May catalogue for PreviewsUK confirmed that an Issue 121 would be released as part of the original collection; confirming the original run would continue for, as of this writing, an undetermined number of issues" 8azyliszek się chyba...  :lol:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #394 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:24:29 pm »
UK kolekcja przedłużona https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection 121 tom to Strażnicy Galaktyki (Marvel NOW) i co teraz  :biggrin:

"In April 2016, the May catalogue for PreviewsUK confirmed that an Issue 121 would be released as part of the original collection; confirming the original run would continue for, as of this writing, an undetermined number of issues" 8azyliszek się chyba...  :lol:

Ło kurw.. za przeproszeniem. Mówiłem, że jak przedłużą to będzie to Marvel NOW.

A i dali zawartość What If w końcu

119. Marvel What If? (Best Of) [What If? (Vol. 1) #1, 3, 18, 20 & 23-24]

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #395 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:24:45 pm »
No sorki, ale spekulowaliśmy tutaj o przedłużeniu Kolekcji brytyjskiej od chwili gdy ich Hachette ogłosiło reedycję. Po prostu - ludzie ciągle to kupują i w takim razie Hachette ciągle wydaje kolejne tomy, bo szkoda by było stracić tylu wiernych klientów.

Jest to też kolejna przesłanka, że i nasza WKKM nie zakończy się ostatecznie w czerwcu 2017 r. Ale nie wiem co bym chciał bardziej - czy kolejne numery od 121, czy MMH PL czy obie Kolekcje jednocześnie. Oczywiście u nas musiałyby być jakieś zmiany co do numerów, skoro Egmont już to wydał. Ewentualnie kupowałbym znowu tylko numery niezdublowane. Poza tym jest jesszcze trochę Mserii Marvel Now, których Egmont u nas nie wydał i nie wyda. I znowu Hachette moze dla nas to zrobić.

Znowu optymistycznie patrzę w przyszłość i wypada mi powtórzyć że Hachette uber alles. :smile:
Teraz tylko decyzja Eagelmoss i można mieć banana na twarzy cały czas. :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:26:24 pm »
Hachette uber alles. :smile:


No chyba, że po prostu powtórzą WKKM od pierwszego numeru i zajeżdżą kobyłę na śmierć.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:31:13 pm »
Jeszcze chciałem napomknąć że Mucha zwolniła ze swoją ofertą  :smile: ale to może przypadek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:31:57 pm »
Cytuj
Oczywiście u nas musiałyby być jakieś zmiany co do numerów, skoro Egmont już to wydał.

Pewnie będzie po prostu dubel jak wiele wcześniejszych tomów z WKKM

Tym razem ten problem zacznie mnie dotykać bo przed WKKM nie czytałem komiksów i siłą rzeczy tych dubli nie miałem a teraz jak zacząłem kupować wszystko od Egmontu to zaczną się duble w moim przypadku.

Więc albo będę kupował duble albo po 120 tomie rezygnuje zamawiania u kioskarki i będę kupował wybrane tomy przez internet

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:34:00 pm »
@bogi1, Anion albo inny wiedzący - pojawiły się też numery jakie What If będą w Kolekcji.  Moglibyście powiedzieć jakie to będą tytuły??

What If? (Vol. 1) #1, 3, 18, 20 & 23-24

Mikel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:35:53 pm »
Wszystko ładnie i pięknie, jakoś tylko źródła brak informacji a wikipedia ma to do siebie że czasem pojawiają się niesprawdzone informacje.
Do czasu jak nie pojawi się oficjalne źródło to na razie plotka.
8azyliszku ale Marvel Now od E kosztuje po promocjach 27 PLN, WKKM - 40 PLN, gdzie Twoje przeliczanie kasy ?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:38:34 pm »
@bogi1, Anion albo inny wiedzący - pojawiły się też numery jakie What If będą w Kolekcji.  Moglibyście powiedzieć jakie to będą tytuły??

What If? (Vol. 1) #1, 3, 18, 20 & 23-24

#1 - What if Spider-Man joined the Fantastic Four?
#3 - What if the Avengers had never been?
#18 - What if Dr. Strange were a disciple of Dormamu?
#20 - What If The Avengers Had Fought the Kree-Skrull War Without Rick Jones?
#23 - What if the Hulk had become a Barbarian?
#24 - What if Spider-Man had Rescued Gwen Stacy?

http://comicvine.gamespot.com/what-if/4050-2918/

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:38:46 pm »
What If? (Vol. 1) #1, 3, 18, 20 & 23-24

What If 001 - Spider-Man joined the Fantastic Four
What If 003 - The Avengers had never been
What If 018 - Dr. Strange were a disciple of Dormammu
What If 020 - The Avengers fought the Kree-Skrull war without Rick Jones
What If 023 - The Hulk had become a barbarian
What If 024 - Spider-Man Had Rescued Gwen Stac

Mogli dołożyć jeszcze ze 2/3 zeszyty  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:40:15 pm »
Wszystko ładnie i pięknie, jakoś tylko źródła brak informacji a wikipedia ma to do siebie że czasem pojawiają się niesprawdzone informacje.
Do czasu jak nie pojawi się oficjalne źródło to na razie plotka.
8azyliszku ale Marvel Now od E kosztuje po promocjach 27 PLN, WKKM - 40 PLN, gdzie Twoje przeliczanie kasy ?

Źródła brak ale gość, który to dodał prowadzi ten sklep:
https://www.facebook.com/thecomicbookshop/

i zawsze dodaje prawdziwe rzeczy. Jakby dodał to ktoś inny to można byłoby mieć wątpliwości ale R2Mar to wiarygodne źródło

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:42:19 pm »
W Predator Comics 34 zł. :smile:
A na razie się cieszę z tego, że Hachette ciągle przedłuża obie Kolekcje i nie zamierza ich kończyć jak to ciągle zarzucali mu różni tacy. Póki kupujemy, póty sprzedają. :biggrin: Lista tytułów jest mniej ważna, bo jakieś różnice między krajami są. Raczej wątpię, by na 40 czy 60 kolejnych numerów, wszystkie były dublami. Aż tacy głupi w naszym Hachette nie są. Będą różnicować. Ja ciągle liczę na tytuły z innych krajów i Rękawicę Nieskończoności. U nas nie ma podziałki chronologicznej, to mają większą swobodę.

Co do What If - Ech, Punishera nie będzie. :/ Może w numerze 145. :)