Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 328939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #945 dnia: Lipiec 05, 2016, 06:38:16 pm »
@Jutrzen
A czy kiedyś już tak zrobili? Czy hachette przerwało wydawanie kolekcji, bo się nie sprzedawała?
opinie jakie czytałem są takie że jeśli kolekcja im się nie sprzedaje znika z kiosków i jest dostępna jedynie dla prenumeratorów.
Jak zaplanowali wydać WKKM do 120 tomu to je wydadzą. Jak potem zaplanują do 150 to też je wydadzą. Przecież ci ludzie wiedzą co robią.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #946 dnia: Lipiec 05, 2016, 07:50:56 pm »
@Jutrzen
Przecież ci ludzie wiedzą co robią.

No z tym bym polemizował.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #947 dnia: Lipiec 05, 2016, 08:28:38 pm »
Te wszystkie modele samolotów, pancerników i innych sklejanek też wychodziły do końca? Pytam, bo nigdy nie tym nie interesowałem :)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #948 dnia: Lipiec 05, 2016, 10:21:29 pm »
W tych dwóch tomach Infinity WKKM będzie 16 oryginalnych zeszytów. A wie ktoś ile zeszytów bedą miały 3 albumy od Egmontu (New Avengers, Avengers i main story)? Bo jeśli główna seria to tylko 6 zeszytów, to nie jest warta tyle co Age of Ultron, które było grubaskiem.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #949 dnia: Lipiec 05, 2016, 11:07:40 pm »
Te wszystkie modele samolotów, pancerników i innych sklejanek też wychodziły do końca? Pytam, bo nigdy nie tym nie interesowałem :)
zerknąłem na allegro i można tam nabyć kompletne zestawy jakiś ich kolekcji. Więc wydali je do końca (przynajmniej na te jest dowód).
No z tym bym polemizował.
wydali w Polsce kolekcję Thorgala, kolekcja WKKM systematycznie się powiększa. W innych krajach też im się chyba dobrze wiedzie, sądząc po ilości różnych kolekcji komiksowych i pewnie innych też. Jak to nie jest miarą profesjonalizmu to nie wiem co nią jest.

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #950 dnia: Lipiec 06, 2016, 12:10:41 am »
W tych dwóch tomach Infinity WKKM będzie 16 oryginalnych zeszytów. A wie ktoś ile zeszytów bedą miały 3 albumy od Egmontu (New Avengers, Avengers i main story)? Bo jeśli główna seria to tylko 6 zeszytów, to nie jest warta tyle co Age of Ultron, które było grubaskiem.
Każdy z tych albumów będzie zbierał po 6 zeszytów. Czyli łącznie będzie ich 18.
Infinity będzie trochę grubsze, ponieważ większość zeszytów tej serii była pogrubiona. Według mnie wyższa cena byłaby uzasadniona, ale 50 czy 60, a nie 70.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #951 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:24:07 pm »
Rzeczywiście - Spalona Ziemia okazała się zwyczajna historyjką komiksową. Zabawną, zajmującą ale nie zachwycającą. Choć niezły był powrót Xemnu i udział Imposible Mana. A z polecanych Lektur dowiedziałem się, że wysmażono coś takiego jak "Planet Red Hulk". Zainteresowała mnie ta pozycja - jest kolejne coś, co mógłby Egmont wydać. 176 stron - w sam raz na album, który może się nieźle sprzedać i nie było go w WKKM.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #952 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:39:26 pm »
A z polecanych Lektur dowiedziałem się, że wysmażono coś takiego jak "Planet Red Hulk". Zainteresowała mnie ta pozycja - jest kolejne coś, co mógłby Egmont wydać. 176 stron - w sam raz na album, który może się nieźle sprzedać i nie było go w WKKM.
Zdecydowanie nie. To kontynuacja Spalonej Ziemi a jak sam powiedziałeś:
Rzeczywiście - Spalona Ziemia okazała się zwyczajna historyjką komiksową.
Jest masa dużo lepszych historii z Hulkiem do wydania.
Naprawdę nie możesz sobie wygooglować tych polecanych tytułów aby sprawdzić jak są oceniane?

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #953 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:43:39 pm »
Ale tego, ze kupiłem Spaloną Ziemię to nie żałuję, czego o paru Egmontach powiedzieć nie mogę. ;) I się nie upieram - mogą być i inne Hulki. Ale kopia Planety Hulka mnie zaintrygowała. Z chęcią bym na nią zerkną i jeśli wyszła by po polsku, to bym kupił. To tylko luźna propozycja dla Egmontu albo i nawet Muchy. No zobaczymy co tam będzie w tym Old Marvel.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #954 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:51:41 pm »
No zobaczymy co tam będzie w tym Old Marvel.
Ultimate Spider-Man i Ultimate X-Men  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #955 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:54:01 pm »
Ultimate Spider-Man i Ultimate X-Men  :smile:

A potem TK "Nie będziemy więcej wydawać superbohaterów, bo ludzie tego nie kupują." :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #956 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:57:50 pm »
A potem TK "Nie będziemy więcej wydawać superbohaterów, bo ludzie tego nie kupują." :smile:
Ultimate Spider-Man w swojej kategorii wagowej jest świetnym komiksem. Jedyny powód dla którego Egmont raczej go nie wyda, to długość serii.

(bo narzekania na rysunki Bagleya to tylko od osób które nie potrafią docenić piękna złamanego nosa).

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #957 dnia: Lipiec 06, 2016, 03:01:10 pm »
W tych podwójnych tomach dwa lata by zeszło. Ale sam w to mało wierzę  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #958 dnia: Lipiec 06, 2016, 03:02:35 pm »
Ale kopia Planety Hulka mnie zaintrygowała.
Planet Red Hulk składa się z Hulk vol. 2 #30.1, 31–36. Sama historia zatytułowana Red Planet Hulk to nr 34-35 i w ogóle nie ma to nic wspólnego z oryginalną Planetą Hulka.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #959 dnia: Lipiec 06, 2016, 03:03:02 pm »
Rysunki Bagleya uwielbiam. Ale to Ultimate, którego nie lubię. Zobaczymy co tam dadzą.
Fun Media wydała tylko 6 zeszytów tej serii - wtedy był za mały popyt.

mkolek - poza tytułem i podobną sytuacją - Hulk walczy na obcej planecie.