Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 328922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1005 dnia: Lipiec 10, 2016, 04:24:56 pm »
Podobna rozmowa już się tutaj odbyła  :smile:

A na fanpage kilka osób się cieszyło z przedłużenia z samego Marvel NOW.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1006 dnia: Lipiec 10, 2016, 05:04:56 pm »
"Hachette opublikowało listę tytułów od 1100..."

Tysiąc WKKM? Jestem za :)
No i w Polecanych Lekturach Krucjaty Dziecięcej byli właśnie YOUNG AVENGERS: STYLE > SUBSTANCE. Fajnie, że tak uzupełniają co sami rekomendują. Tylko wolałbym 6 a nie 5 zeszytów.

Tak patrzę i patrzę na niemiecką listę i nie mogę zrozumieć dlaczego oni w swoim Zimowym Żołnierzu dostali tylko zeszyty 1-7? Przecież w nich nic prawie nie ma poza retrospekcjami. A sam Zimowy Żołnierz pojawia się w pełnej krasie dopiero na ostatnich kartkach. Dopiero w dalszych zeszytach Kapitan czyta akta, konfrontuje się z nim i z Lukinem. Jak już zdecydowali się na jeden tom, to powinno być od 8 zeszytu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 09:21:01 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1007 dnia: Lipiec 12, 2016, 09:22:46 am »
wiecie może do których poznańskich Empików WKKM przychodzi regularnie ?

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1008 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:09:13 am »
W Plazie i King Crossie zawsze przy kasach powinni mieć wyłożone, do wczesnego popołudnia. Dodatkowo w kiosku na Fredry, przed Medykiem, regularnie w środy, do południa już mają.

Offline Leyek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1009 dnia: Lipiec 12, 2016, 01:57:39 pm »
Podzieli się ktoś opinią nt. ostatniego Hulka Spalona Ziemia? Po pisanych tu opiniach przed wydaniem odpuściłem sobie ten numer, ale w weekend przekartkowałem ten tom w saloniku prasowym i bardzo spodobały mi się rysunki w głównej historii. I teraz się zastanawiam czy nie dorzucić tego tomu do następnego zamówienia na gildii.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1010 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:26:37 pm »
Jeśli lubisz Hulka to jak najbardziej możesz kupić ten tom. Bardzo fajna relacja między Red Hulkiem i Bruce Bannerem, który ciągle czyni mu wyrzuty. Ross z trudem przełyka krytykę ale postanawia odkupić swoje winy, przeciwstawiając się kolejnym katastrofom. Plus gościnne występy Avengers (razem z Zielonym Hulkiem) i odwołanie się do przeszłości Hulka. Także polecam. Taki ciekawy akcyjniak.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1011 dnia: Lipiec 13, 2016, 12:37:04 pm »
Kurczę w nowy tomie powróciły wyblakłe strony i kurz (większość do wytarcia)  :doubt: nie mogło to być w poprzednim tomie  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1012 dnia: Lipiec 13, 2016, 05:03:53 pm »
No ale ten jest starszy od Spalonej Ziemi. Z lat 60-tych. To chyba zrozumiałe, że wyblakł i pokrył się kurzem przez ten czas. :D

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1013 dnia: Lipiec 13, 2016, 05:19:58 pm »
Albo drukowali razem z pierwszym tomem i przeleżał te parę miesięcy u pani z BOKu za biurkiem.  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1014 dnia: Lipiec 15, 2016, 10:41:53 am »
W sumie od czwartkowego wieczoru to mi jest już obojętne czy Hachette zrobi podmiankę dubli, czy nie. Trudno - najwyżej nie kupię tych 8-10 tomów i dzięki temu będzie kasa na WKKDC. :) Poza tym tego Warlocka i Kapitania Brytanię może się doczekamy wreszcie po nr 150. :)

Oczywiście napiszę jeszcze do nich maila z uprzejmym ostrzeżeniem, ale przestała być to już sprawa życia i śmierci. Od dziś trzeba umiejętnie zarządzać swoimi zasobami finansowymi, by na wszystko nastarczyć.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1015 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:28:17 pm »
W sumie od czwartkowego wieczoru to mi jest już obojętne czy Hachette zrobi podmiankę dubli, czy nie. Trudno - najwyżej nie kupię tych 8-10 tomów i dzięki temu będzie kasa na WKKDC. :smile: Poza tym tego Warlocka i Kapitania Brytanię może się doczekamy wreszcie po nr 150. :smile:

Oczywiście napiszę jeszcze do nich maila z uprzejmym ostrzeżeniem, ale przestała być to już sprawa życia i śmierci. Od dziś trzeba umiejętnie zarządzać swoimi zasobami finansowymi, by na wszystko nastarczyć.
I to pokazuje jakim jesteś prawdziwym fanem. Tyle pisanie a teraz takie stwierdzenia. :doubt:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1016 dnia: Lipiec 15, 2016, 01:06:59 pm »
@UP
Ale ty widzisz buźkę na końcu drugiego zdania?

Powtarzam - ja będę pisał maile żeby dubli nie było. Ale potrzebuję też pomocy innych forumowiczów - do klawiatur.

Trochę szkoda, że ikonka 2 tomu Fury'ego jest niemal taka sam ja pierwszego. Mogą się mylić.
Jak Marco Lupoi zachwala Steranko we wstępie, to jakby o mnie mówił (poza tym zespołem). :D :) :P
Cieszy gościnny występ KukiegoOctopusa.

"Nie spraw mi teraz zawodu mój haku" :)

Ale sci-fi w tym Furym, Steranko nieźle odjechał. Już to widzę jakby dali w latach 30-tych Nobla murzynowi. Jasne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 09:35:40 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1017 dnia: Lipiec 15, 2016, 10:47:36 pm »
Już to widzę jakby dali w latach 30-tych Nobla murzynowi. Jasne.


Powiedz mi, 8azyliszku, czy ty naprawdę jesteś rasistą, czy tylko tak głupkowato żartujesz, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo obraźliwe mogą być Twoje posty?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1018 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:36:21 pm »
Chłopak stwierdza pewien fakt. W latach 30. dyskryminacja czarnoskórych miała się dobrze, społeczeństwo było rasistowskie i traktowało ich jako obywateli drugiej kategorii. Wytknięcie tego rasizmu uważasz za rasizm?

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1019 dnia: Lipiec 16, 2016, 06:25:35 am »
Chłopak stwierdza pewien fakt. W latach 30. dyskryminacja czarnoskórych miała się dobrze, społeczeństwo było rasistowskie i traktowało ich jako obywateli drugiej kategorii. Wytknięcie tego rasizmu uważasz za rasizm?


Nie będę zbierał teraz cytatów, żeby udowadniać swoje racje, ale zauważam w różnych postach 8azyliszka uwagi świadczące o pogardzie, jaką zywi on wobec obcych, innych i różnych.
Może to kwestia tego, że on w wielu swoich postach wyraża przekonanie o tym, ze jest lepszy od wszystkich.
A może jestem po prostu przewrażliwiony.
Nie jestem pewien, dlatego pytam u źródła.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything