trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 325055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1440 dnia: Listopad 02, 2016, 07:26:22 pm »
Innej opcji nie widzę, bo
(...) Death o Wolverine (...) jest dość ważnym wydarzeniem w Marvel Now.
a dodatkowo liczę na "Spider-Man and the X-Men", a bez "Death of Wolverine" nie ma ogólnego sensu.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1441 dnia: Listopad 03, 2016, 09:25:48 pm »
Tak sobie dumam jeszcze nad tym obrazkiem Colossusa na panoramie, co ma za długą rękę. I dalej nadziwić się nie mogę, jak taki dobry artysta jak Del Otto mógł taki błąd popełnić. Bo przy Black Cat jest to samo. Ja nie mam Astonishing Thora i na półce stoi numer 52 i 54 obok siebie. I nie widać, że czegoś brakuje - ręka kotki jest dopasowana i wygląda normalnie. A z tomem 53 to już jak szczudło - bez sensu trochę.

No i szkoda, że Juggernaut jest tak obniżony, bo nie robi wrażenia. Ot - szara miska obok Visiona. Nie wiem w ogóle kto zdecydował, że ten drugorzędny mutant wlazł na okładkę. Goblin by bardziej pasował. Magneto. Dr Strange. Ale nie Juggernaut.

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1442 dnia: Listopad 03, 2016, 10:48:27 pm »
Juggernaut nie jest mutantem.

Offline angelscorpion

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1443 dnia: Listopad 04, 2016, 09:12:32 am »
Pytanie do bardziej obeznanych w temacie: czemu nie ma Juggernauta w MN? Pamiętam z czasów Semica, że była to dość ważna "figura", Spider miał z nim ciekawe spotkanie (mam na myśli spiderka bodajże 5/90). Film X-Men go trochę zmarginalizował do pozycji "osiłka", myślę, że to ciekawa postać, dlatego zastanawiam się, czemu go nigdzie nie ma w obecnych komiksach? Ktoś coś....?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1444 dnia: Listopad 04, 2016, 03:49:28 pm »
Pytanie do bardziej obeznanych w temacie: czemu nie ma Juggernauta w MN? Pamiętam z czasów Semica, że była to dość ważna "figura", Spider miał z nim ciekawe spotkanie (mam na myśli spiderka bodajże 5/90). Film X-Men go trochę zmarginalizował do pozycji "osiłka", myślę, że to ciekawa postać, dlatego zastanawiam się, czemu go nigdzie nie ma w obecnych komiksach? Ktoś coś....?

Pierwsza rzecz to Juggernaut nie jestem tym zły jak za czasów TM-Semica. Jest raczej teraz antybohaterm, swojego czasu był nawet członkiem X-men.
Spoiler: pokaż
Przestał być avatarem Cyttoraka na rzecz Colossus, a po tym jak Cyclop zabił Xaviera, wkurzył się na niego za to i chciał go zabić, ostatecznie jednak przegrał starcie.
A dlaczego go nie ma, być może żaden twórca nie ma pomysłu na jego przygody.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1445 dnia: Listopad 05, 2016, 12:58:10 pm »
Ma ktoś już najnowszy numer WKKM? Chodzi mi o 103 - Silver Surfer: Początki. Na grzbiecie podobizna SS jest w kolorze niebieskim, bład czy tak miało być?

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1446 dnia: Listopad 05, 2016, 01:36:24 pm »
podobno wkkm od hatchette mozna dostac juz tylko od nr 70 . Widze ze sie o te pare lat spoznilem z kolekcja bo z tych starszych nr tylko allegro zostalo

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1447 dnia: Listopad 05, 2016, 01:40:10 pm »
Obstawiam, że kolekcja zostanie wypuszczona od nowa w niedalekim czasie więc nie ma co przepłacać na allegro.


Bazyliszek by wreszcie uzupełnił luki w panoramie  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1448 dnia: Listopad 05, 2016, 01:43:56 pm »
@UP
Wykrakałeś. :) Wczoraj mi przyszła paczka od sprzedawcy z Allegro ze słabymi tomami 49,50, 53. Ale w panoramie wyglądają pięknie. Tak mi odbiło na jej punkcie że rozglądam się za tanimi tomami 11,18 i nieszczęsnym Wolverine Origin. Jestem beznadziejny pod tym względem.

@tabasco
Na fanpage'u WKKM ktoś ogłasza sprzedaż nr 1-95. Złóż mu ofertę.

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1449 dnia: Listopad 05, 2016, 01:47:13 pm »
a na jakiej zasadzie te wznowienie dzialalo w innych krajach bo z tego co tam kiedys wycztalem gdzies te wznowienie bylo a mianowicie chodzi mi o to czy to wznowienie wygladalo tak samo jak oryginal czy tez byla roznica w panoramie ? Nie to ze mnie to za bardzo rusza bo okladki sa wedlug mnie beznadzieje i tak zwlaszcza tak pomniejszone wyglada to dosc biednie . Pozdrawiam

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopad 05, 2016, 01:56:05 pm »
a na jakiej zasadzie te wznowienie dzialalo w innych krajach bo z tego co tam kiedys wycztalem gdzies te wznowienie bylo a mianowicie chodzi mi o to czy to wznowienie wygladalo tak samo jak oryginal czy tez byla roznica w panoramie ? Nie to ze mnie to za bardzo rusza bo okladki sa wedlug mnie beznadzieje i tak zwlaszcza tak pomniejszone wyglada to dosc biednie . Pozdrawiam


Tego nie wiem ale może przy okazji naprawili by te ucięte w połowie obrazki w Zimowym Żołnierzu i układ stron w drugim tomie New X-Men. Literówek większych chyba nie było. W ogóle to ciekawe zjawisko - zobaczcie jak świetnie jest tłumaczone WKKM bez żadnych wpadek a odkąd Egmont zajął się WKKDC literówka goni literówkę.

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopad 05, 2016, 01:57:49 pm »
@UP


@tabasco
Na fanpage'u WKKM ktoś ogłasza sprzedaż nr 1-95. Złóż mu ofertę.


Ja posiadam okolo 40 nr Wkkm a nie sadze ze ktos by te komiksy chcial sprzedawac na sztuki no przynajmniej ja bym nie chcial ale no spytac moglbym .  Zreszta myslalem ostatnio by kupic tak za jednym zamachem wszystko ale tez strach troche tyle placic bo pare miesiecy temu nostalgia mnie wziela na stare komiksy tm semic i kupilem komiksow za 1700 zl stan idealny ktory takim stanem nie byl i jednego rocznika Supermana nie bylo . Ogolnie mowiac przeplacilem ale tak to jest jak sie czlowiek napali na cos i nie przemysli tylko kupi byle szybciej miec na pólce

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopad 05, 2016, 02:00:16 pm »
Na pewno będzie wznowienie.
Przecież te wszystkie egzemplarze co się nie sprzedały w normalnej dystrybucji tylko poszły na Olimpię po dychu taki wygenerowały zysk (przecież popatrzcie na forum. Prawie wszyscy tam kupowali) że tylko głupi by nie szedł za ciosem

Będzie razem z Tą druga kolekcją Marvela na święta. ZObaczycie. Jeden numer tego, jeden tego. na zakładkę, co tydzień
A jak ktoś wyśel zdjecie pociachanej panoramy to dostanie braki za pół ceny z dostawą do domu... Tak myślę...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopad 05, 2016, 02:08:53 pm »
pare miesiecy temu nostalgia mnie wziela na stare komiksy tm semic i kupilem komiksow za 1700 zl stan idealny ktory takim stanem nie byl i jednego rocznika Supermana nie bylo . Ogolnie mowiac przeplacilem ale tak to jest jak sie czlowiek napali na cos i nie przemysli tylko kupi byle szybciej miec na pólce

 :shock: :shock: :shock:
A ja się dziwiłem, jak któryś forumowicz wcześniej tysiaka na raz na komiksy wydał. Stary - przepłaciłeś, więc proszę uważaj następnym razem (mam nadzieję, że mu negatywa wystawiłeś). Ja jak uzupełniałem 6 lat braków komiksów Gigantów, to byłem ostrożniejszy. Patrz na Allegro, patrz na OLX i na Kup Pan Komiks na fb. Są też dobre oferty. A aktualne numery polecam ci kupować od użytkownika Predator1 - świetny stan i 6 zł taniej.

Olimpia się skończyła i dlatego ja musiałem aż 21 zł płacić za archiwalne WKKM - skandal po prostu. ;)
W Polsce wznowienia WKKM raczej bym się nie spodziewał. Przedłużą ją do 150, wydadzą MMH, ale nie zaczną od początku wg mnie.

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopad 05, 2016, 02:09:54 pm »

Będzie razem z Tą druga kolekcją Marvela na święta. ZObaczycie. Jeden numer tego, jeden tego. na zakładkę, co tydzień



Nie jestem na biezaco na forum a na google nic nie znalazlem co to za druga kolekcja Marvela na swieta ?