trawa

Autor Wątek: tir-na-bor  (Przeczytany 24681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline johndoe

tir-na-bor
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 23, 2004, 08:38:13 am »
Angielska wesja ma trochę błędów - chyba nie opłaca się ulepszać bombardy przez zbrojmistrza, jak ja ktoś dopadnie w walce wręcz to błyskwiacznie ubije.

Offline cielaq

tir-na-bor
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 24, 2004, 06:34:50 am »
Cytat: "johndoe"
chyba nie opłaca się ulepszać bombardy przez zbrojmistrza, jak ja ktoś dopadnie w walce wręcz to błyskwiacznie ubije.
Na tej zasadzie, to nie opłaca sie wystawiać prawie żadnych strzelaczy - bo jak ktoś ich dopadnie w walce wręcz, to błyskawicznie ubije :P
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline johndoe

tir-na-bor
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 24, 2004, 08:45:52 am »
Ale taka bombarda to nawet nie opuści walki wręcz:)

Offline zim

tir-na-bor
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 24, 2004, 09:38:35 am »
Cytat: "johndoe"
Ale taka bombarda to nawet nie opuści walki wręcz:)

zdecydowana wiekszosc strzelaczy jush nigdy nie opusci walki ...bo albo zostanie pokiereszowana do tego stopnia ze ujemne modyfikatory do rzutow beda tak wysokie ze nie mozliwym bedzie rzucenie odpoweidnio wysokiego wyniku na kostce. no albo po prostu nie przezyja pierwszej szarzy :|
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline johndoe

tir-na-bor
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 24, 2004, 09:31:28 pm »
Tak sobie zasady przeglądam i wydaje mi się, że jest zecz którą ominąłem - otóż strzelec który opóści walkę wręcz nie może strzelać w fazie strzelania bo wykonał test wysiłkowy przecież.

Offline cielaq

tir-na-bor
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 25, 2004, 10:35:12 am »
Co?! Po pierwsze, test Disengagement NIE jest testem wysiłkowym (Feat Roll). Po drugie, wyraźnie jest napisane, że koleś, któremu uda się wyjść z walki może strzelać.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

 

anything