Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

Orcza lipa?

(1/4) > >>

Jaskier:
heja!
dzisiaj nasłuchałem się biadoleń maverica pod tytułem że orki to armia do dupy, nic się z niej nie a wycisnąć itepe...

co o tym sądzicie, czy naprawdę oprucz rozpiski 2mystic wariot+vortex nic tu nie jest do gry?

osobiście wątpię :roll:

Alchemik:
Wywrotowe twierdzenie:) ale nie sądzę żeby było prawdziwe. Orkasy w Konfrontacji to w sumie nietypowa armia:) w przeciwieństwie do WFB - Orki tutaj można powiedzieć, że są "elitarne" statystyki przeciętnego modelu są lepsze niz odpowiedniki przeciwnika:) co za tym idzie niestety cena modelu jest nieco wyższa.

Ale dość ogólników - czy bruiserzy są kiepscy? Model za 21 punktów z siłą 10? Która inna rasa wyciągnie coś takiego? Dodatkowo w trakcie szarży wzbudza strach:)

Za 59 punktów mamy chyba najtańszego bohatera w Konfrontacji a więc master strike, multiple attacks - razem z bruiserami szarzujacymi na ten sam model robia salatke z burakow w ciagu 1 rundy.

Kusznikcy orkijscy celnoscia nie grzeszą:)

Jackal warriorzy i amok slayerzy to jedne z najpotezniejrzysz modeli ofensywnych w grze.

Fakt, że magowie z orków może są kiepscy ale kiedy zaczynaja czarowac nie mozna ich czarow dispelowac.

Poza tym jak brakuje inwencji siegnijcie po wsparcie z innych ras - goblinow i devorersow:) - ja osobiscie planuje budowe klimatycznej armii stworzonej z orkaso i najemnikow keltyjskich:) glównie chodzi mi o minataury ktore moge wstawic do bandy:)

Norasan:

--- Cytat:

co o tym sądzicie, czy naprawdę oprucz rozpiski 2mystic wariot+vortex nic tu nie jest do gry?
 :roll:[/quote ---

oj nie moge sie z tym zgodzić

orki to bardzo fajna rasa

i jeżżeli ktoś odczówa przyjemność nią grając to

może tak ją rozwinąć że pokonać każdego

tylko trza mieć szczęście  i pasje
--- Koniec cytatu ---

war2bone:
narzekac umiecie ....... gdbym ja mial brutala zamiast odwagi to by mnie nikt nie pokonal ......

ludzie z brutalem mozecie takie master strike trzaskac ze sie w glowie nie miesci

Vallarr:
tesh uwazam orki za mocna armie , ale trza umiec nimi grac ;) - amok slayerzy ze statystykami lepszymi niz wolfeni . taniutcy bruiserzy , nieglupi bohaterowie . tani warriorzy na miesko armatnie a do tego mogacy cos zrobic , niedispelowalna magia....
dziwi mnie tylko upór w wystwianiu kuszników , ktorzy sa ciutke slabi - maja bardzo maly zasieg - albo powinni miec tak 15-30-45 albo 10 siły...  ale reszta jednostek imho jest dobra .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej