Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Kontrakt rysownika

(1/4) > >>

prosty_mason:
Już od jakiegoś czasu poszukuję persony która potrafi pisać ciekawe scenariusze. Nie wymagam czegoś niesamowitego, nie poszukuję profesjonalisty, chciałbym jedynie aby scenariusz był dla mnie interesujący - to pozwoliłoby mi zabrać się do pracy z zapałem.
Moje doświadzczenie to pięć lat studiów na ASP w Krakowie. Do tej pory byłem jedynie odbiorcą komiksu (owszem coś tam gryzmoliłem w podstawówce ale tamtym tworom brakowało wszystkiego - zarówno solidnej podstawy czyli dobrego scenariusza jak i dobrych rysunków) teraz chciałbym sprawdzić się jako jeden z twórców.
 Żeby nie być gołosłownym, odsyłam wszystkich na stronkę gdzie zobaczyć można niektóre z moich rysuneczków (uwaga - stronkę stworzyłem sam i nie jest przyjazna dla posiadaczy modemów itp. może się baardzo powoli ładować).
Nie są to arcydzieła, niektórych trochę się już wstydzę bo powstały dawno temu - najświeższe są sprzed 2 lat. Większość przedstawia postacie które rysowałem dla moich znajomków interesujących się różnego rodzaju RPG, także tymi komputerowymi jak Ultima Online, Dark Age of Camelot itp. (samemu też zresztą w nie pogrywam).

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt (witcher79@wp.pl), może być fajnie :)

Jako że jest to mój debiut na tym boardzie, pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

zatapatit:
daj mi tydzień

prosty_mason:
Chłopie, jeśli chcesz to masz nawet dwa albo i trzy tygodnie, mnie się nie śpieszy  :) .

Cujo:
Bardzo fajne rysunki. Sam troche gryzmole i zazdroszcze wyczucia perspektywy i anatomii. Polecam pobawic sie tabletem - mocno poszerza horyzont.
A inicjatywa z komikem tez godna pochwaly. Nie przeraza Cie ogrom pracy jaki trzeba wlozyc w opracowanie masy kadrow? Mnie mocno ;)

prosty_mason:

--- Cytuj ---Nie przeraza Cie ogrom pracy jaki trzeba wlozyc w opracowanie masy kadrow?
--- Koniec cytatu ---


No cóż... może nie do końca wiem w co się pakuje ale uważam że bez wysiłku niczego się nie osiągnie (nie masz wyjścia musisz się z tym zgodzić  :D ). Mam jednak nadzieję że rysowanie dobrych komiksów okaże się jedną z tych rzeczy które "przychodzą mi łatwo" 8) zwłaszcza że po prostu lubię rysować... zobaczymy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej