Autor Wątek: Outcast  (Przeczytany 8543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Outcast
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2017, 04:22:40 pm »
Wiadomo kiedy tom 2? Szukałem informacji na stronie Muchy ale nic nie znalazłem.
Drugi tom był wstępnie zapowiedziany na pierwsze półrocze, być może będzie w maju na KW (ale to tylko przypuszczenie)

Offline Wojtpil

Odp: Outcast
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2017, 10:57:36 am »
Apropo Outcast dziś w na kanale Fox o godz. 22 rusza drugi sezon :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline xShen

Odp: Outcast
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2017, 08:38:10 pm »
Kolejny tom też jest tak wierny serialowi?

Offline Murazor

Odp: Outcast
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 11, 2017, 09:34:20 pm »

Komiks był wcześniej i serial na nim bazowano, nie na odwrót.

Offline Murazor

Odp: Outcast
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2017, 12:45:03 pm »
Drugi tom pochloniety. Rysunki sa dalej swietne i cudownie wspolgraja z klimatem. Kirkman uchyla troche, ale tylko troche rabka tajemnicy o co w tym wszystkim chodzi. Juz bym chcial trzeci tom. Jedna z ciekawszych serii na rynku. Wie ktos czy bedzie kiedys skonczona, czy zrobi sie tasiemiec jak Zywe Trupy? Ktore sa calkiem przyjemnym tasiemcem jakby co.

Offline Ryba2111

Odp: Outcast
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2017, 01:24:46 pm »
Kirkman informował, że zakończenie już ma. Kiedy ono nastąpi nie wie nikt. Jeszcze trochę zeszytów przed nami zapewne.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

mkolek81

  • Gość
Odp: Outcast
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 29, 2017, 07:04:18 am »
Kirkman informował, że zakończenie już ma. Kiedy ono nastąpi nie wie nikt. Jeszcze trochę zeszytów przed nami zapewne.
To samo twierdzi o Żywych trupach, że zakończenie też już ma gotowe. Póki tytuły się sprzedają, obstawiam że będą ciągnięte, a na popularność na pewno też mają w obu przypadkach wpływ seriale. Kirkman to jednak nazwisko które jest już marką, która przyciąga ludzi, zarówno na zachodzi jak i obecnie u nas.

JanT

  • Gość
Odp: Outcast
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 29, 2017, 07:12:18 am »
To samo twierdzi o Żywych trupach, że zakończenie też już ma gotowe. Póki tytuły się sprzedają, obstawiam że będą ciągnięte
Tak jak Invincible  :smile: Przy Żywych Trupach od początku było mówione że będzie chciał to robić jak najdłużej.

Offline Nafciarz

Odp: Outcast
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2017, 08:26:26 am »
Podbije watek bo uwazam ze warto zainteresowac tych ktorzy komiksu nie znaja/nie dali mu szansy.


Przeczytalem dwa tomy i polecam kazdemu kto szuka tytulu ktory kipi dusznym klimatem I tajemnoczoscia. Scenariusz posuwa sie powolnie do przodu ale wg mnie to duzy plus tego tytulu bo poznajemy bohaterow dokladnie bez poczucia ze cos tu nie gra. Dialogi pisane sa bardzo naturalnie i uderzaja w odpowiednie tony. Od emocji az kipi i czujemy ze ta historia ma jeszcze wiele do pokazania. Rysunki swietnie wspolgraja z historia. Sa minimalistyczne ale w tym wypadku to dobrze.


Czekam na 3 tom i naprawde polecam.

mkolek81

  • Gość
Odp: Outcast
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 05, 2018, 11:08:56 am »
Oficjalnie seria ma zakończyć się w 2019, czyli po tomie 5 i 6 czekają jeszcze przynajmniej 2 zbiorcze (finał ma zamknąć się w 12 zeszytach). No to Kirkman zrobił psikusa Muszce, pytanie jak teraz u nas będzie to wyglądało, nadal pojedyncze (co równa się jeszcze 4 tomom), czy jednak podwójne (czyli wtedy 2 tom)?


JanT

  • Gość
Odp: Outcast
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2018, 11:54:05 am »
Na grudzień zapowiedziano 37 zeszyt i nie wydaje mi się żeby 11 wyszło w 2019. Mucha i tak ma duże odstępy to niech lepiej wyda to w dwóch podwójnych.