trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 780957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1335 dnia: Kwiecień 26, 2016, 09:51:19 am »
Test poszedł pomyślnie, wszystko działa.


Jak ktoś chce to PW - będą obsuwy, bo jestem zasypany wiadomościami. Minie chwila zanim się odkopię;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1336 dnia: Kwiecień 26, 2016, 12:06:26 pm »
Po tych wszystkich maksymalnych zniżkach na Inbooku, ceny komiksów są obłędnie niskie i strasznie satysfakcjonujące. Flash - w cenie WKKM od Predator Comics, Marvel Now po 18.27, JLA 2 za połowę ceny okładkowej! I jeszcze 2.72 za dostawę. Miazga po prostu. No czemu ten Master Pass nie może trwać bez końca?

"Tak powinno być w każdym banku" :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1337 dnia: Kwiecień 26, 2016, 12:48:44 pm »
jak komuś brakuje paru złotych do darmowej wysyłki, to polecam dorzucić:

https://www.inbook.pl/p/s/451996/ksiazki/fantasy/ostatni-bohater-opowiesc-ze-swiata-dysku

okładkowo było 65 zł , z masterpassem wychodzi 14 (prószyński opycha to hurtowniom i księgarniom w pakiecie taniej książki). ilustracje kidby'ego są świetne, grzech nie mieć (szczególnie za taką cenę).

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1338 dnia: Kwiecień 26, 2016, 01:10:11 pm »
A może niech się ktoś odważny odezwie do inbooka czy wrzucą pre-order na czerwcowe nowości od Egmontu skoro i tak lista jest już wrzucona na KŚK?


Inbook wcześniej nie wrzucał komiksów w pre-order i w sumie akcja z zapowiedziami na maj to pierwszy taki znany mi u nich przypadek.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Cerebellum

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1339 dnia: Kwiecień 26, 2016, 01:32:35 pm »
A może niech się ktoś odważny odezwie do inbooka czy wrzucą pre-order na czerwcowe nowości od Egmontu skoro i tak lista jest już wrzucona na KŚK?


Inbook wcześniej nie wrzucał komiksów w pre-order i w sumie akcja z zapowiedziami na maj to pierwszy taki znany mi u nich przypadek.


Właśnie rozmawiałem z gościem z inbook twierdzi, że takiej promocji na -30% w najbliższych 2-3 miesiącach nie przewidują :(
A co do preorderu trudno mu jest powiedzieć ale raczej nie :/ Nie wiedział, że Egmont wydał katalog z ofertą komiksów do końca roku, ale może księgarnie nie mogą opierać swojej oferty na takich katalogach kto wie.... trzeba będzie do Nieprzeczytane wrócić

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1340 dnia: Kwiecień 26, 2016, 01:39:59 pm »
Albo liczyć, że masterpass będzie się chciał promować również w innych miejscach gdzie są komiksy:D
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1341 dnia: Kwiecień 26, 2016, 01:57:36 pm »
Nie wiecie czy w inbooku pojawi się w tym tygodniu Taurus z Valerianem?
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1342 dnia: Kwiecień 26, 2016, 02:01:23 pm »
Bardziej mnie zastanawia czy przed koniec miesiąca dodadzą nowości Taurusa które są już dostępne albo obniżą cenę Jonah Hex żeby skorzystać z tej promocji :smile:

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1343 dnia: Kwiecień 26, 2016, 02:07:07 pm »
taurus wszędzie ma lagi, z wyjątkiem gildii i centrum komiksu oczywiście. będzie albo nie będzie, trzymaj rękę na pulsie.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1344 dnia: Kwiecień 26, 2016, 02:51:43 pm »
albo obniżą cenę Jonah Hex żeby skorzystać z tej promocji :smile:
Odpowiedz z inbook w sprawie wyzszej ceny niz okladkowa Jonaha Hexa:
"informuję, że jest to produkt  jest w takiej cenie, ponieważ na razie jest przeliczany według starej stawki, najprawdopodobniej w dniu premiery będzie on w cenie sugerowanej na okładce".
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1345 dnia: Kwiecień 26, 2016, 03:06:04 pm »
Ciekawa odpowiedz z ich strony, intrygują mnie te stare stawki, poczekamy zobaczymy swoją drogą widać że odpowiedz z automatu :)

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1346 dnia: Kwiecień 26, 2016, 03:38:26 pm »
Bo oni zawsze mieli z tym problem. W dzień premiery np. komiks z okładkową 75 zł kosztował 75,01, a max. dwa dni później już był z rabatem. Pewnie w momencie kiedy wpadał na magazyn.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1347 dnia: Kwiecień 26, 2016, 03:51:40 pm »
może zmienią przed. jeszcze wczoraj nowy pratchett był za 32 zł, dzisiaj jest już za 24.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1348 dnia: Kwiecień 26, 2016, 05:20:56 pm »
Też cierpliwie i sukcesywnie sprawdzam dostępność tytułów na inbook. Poluje na Miejsca i Undertaker#2. A moze jeszcze pojawi sie Azymut #3??


Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1349 dnia: Kwiecień 27, 2016, 12:11:12 pm »
INBOOK - WAŻNY KOMUNIKAT

Wczoraj napisałem maila do inbooka z pytaniem o pozycje, które mają mieć swoje premiery w maju/ czerwcu. Nie dowiedziałem się nic ciekawego w tej kwestii, ale w mailu znalazło się stwierdzenie:
"Pragnę również nadmienić, że promocja MasterPassa skończy się w dniu DZISIEJSZYM (tj. 27.04.2016) z uwagi na przekroczenie deklarowanej kwoty przez klientów."


Tak więc to by było na tyle chyba... :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 12:16:34 pm wysłana przez mack3 »