trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 768217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4050 dnia: Październik 11, 2017, 09:13:49 pm »
Otrzymaliście pakiet Kurca z merlina? U mnie ciągle w realizacji, czekam i czekam.

Proponuję zadzwonić jutro na infolinię. Ja dwa dni temu zadzwoniłem w sprawie jednego z tomów Thorgala bo przez 14 dni nie otrzymałem paczki, okazało się że nie mieli koperty którą zamówiłem aby złamać barierę 24,99 zł. Dzisiaj odebrałem komiks. Oni mają tysiące pojedynczych zamówień więc zamęt mają pewnie ogromny.

Edit. Spadła cena piątego tomu Hexa, obecnie wychodzi 35% rabatu startowego. Płaci się 23 zł, okładkowa 50 zł. Czekam na większy rabat na takie tytuły jak Czarny Młot, Rat Queens, Tank Girl, James Bond i brakujące pozycje Taurusa.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2017, 09:27:20 pm wysłana przez Itachi »

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4051 dnia: Październik 11, 2017, 10:42:26 pm »
Edit. Spadła cena piątego tomu Hexa, obecnie wychodzi 35% rabatu startowego. Płaci się 23 zł, okładkowa 50 zł.

nic tylko brać, ten tom jest niesamowity, jedna z historii w nim zawartych totalnie zostaje w głowie...

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4052 dnia: Październik 11, 2017, 10:49:54 pm »
Otrzymaliście pakiet Kurca z merlina? U mnie ciągle w realizacji, czekam i czekam.
Ja czekałem, czekałem i czekałem, a dziś Merlin wysłał mi w końcu "Niezwykłą podróż" 2.
"Flash" i "Action Comics" także zostały wysłane, więc będzie lektura na weekend.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4053 dnia: Październik 12, 2017, 01:54:27 pm »
Pytanie do tych, którzy korzystają z Masterpass. Wczoraj w końcu udało mi się dodać kartę VISA do uPortfela. Przed zweryfikowaniem pobrało z konta niecałe 2 zł, których oczywiście nie zwrócili. Następnie od razu wykonałem zamówienie w Merlinie i podczas realizacji wyskoczyło okno z potwierdzeniem weryfikacji i znowu zabrali niecałe 2 zł. Ktoś miał podobną sytuację? W FAQ jest tylko info o jednorazowej weryfikacji.


Żeby nie było rano wysłałem maila do uPaid, ale jeszcze nie odpisali.

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4054 dnia: Październik 12, 2017, 02:51:43 pm »
Po pierwszej próbie weryfikacji ustawiłem PIN, później zrobiłem zamówienie i wtedy drugi raz pojawiło się okienko z weryfikacją, a na koniec musiałem wpisać ustawiony wcześniej PIN. No i generalnie zamówienie zostało zrealizowane. Przy następnej próbie zrobię screeny i jeśli pobierze kolejną opłatę to wtedy będzie łatwiej stwierdzić co jest nie tak.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4055 dnia: Październik 13, 2017, 09:06:33 am »
Ceny na merlinie już podskoczyły, ale Odrodzenie za 16,79 to jest kurde najlepsze promo jakie w życiu widziałem. Mam nadzieję, że PayPal odpowie na zmasowany atak mastercarda i visy i też zrobi jakieś promo, np. na bonito. :D

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4056 dnia: Październik 13, 2017, 02:50:29 pm »
Z newslettera Fantastycznych Światów:
http://fantastyczneswiaty.pl/przedsprzeda%C5%BC-o_s_preorder.html

Cytuj
Kod rabatowy dający dodatkowe 6%!!!
KOD: PAŹDZIERNIK


Ważny do niedzieli 22 października, do godziny 23:59.
Kod nie obejmuje tytułów oznaczonych jako „promocja” lub „wyprzedaż”.


edit: chciałem ładnie wkleić jako cytat, ale zawsze mi tu zmasakruje czcionkę, zmniejszy, zwiększy, albo jeszcze coś innego :)
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2017, 02:54:16 pm wysłana przez robbirob »

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4057 dnia: Październik 13, 2017, 09:29:17 pm »
Z newslettera Fantastycznych Światów:
http://fantastyczneswiaty.pl/przedsprzeda%C5%BC-o_s_preorder.html


edit: chciałem ładnie wkleić jako cytat, ale zawsze mi tu zmasakruje czcionkę, zmniejszy, zwiększy, albo jeszcze coś innego :smile:


Będę u nich zamawiać 3x z dodatkowymi rabatami lepsi niż Gildia i mega obsługa klienta, pancerne pączki robią   :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4058 dnia: Październik 13, 2017, 09:31:24 pm »
Przypominam tylko że fantastyczne mają możliwość edycji zamówienia (telefonicznie lub mailowo) i rabaty zostają.

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4059 dnia: Październik 13, 2017, 10:47:55 pm »
Przypominam tylko że fantastyczne mają możliwość edycji zamówienia (telefonicznie lub mailowo) i rabaty zostają.


Ja napisałem w tej  sprawie maila a tu sympatyczny telefon od nich  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4060 dnia: Październik 13, 2017, 11:15:57 pm »
W Merlinie znów płatności Masterpassem się popsuły jak tydzień temu...

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4061 dnia: Październik 14, 2017, 09:03:44 am »
ravelo.pl - 35% rabatu na drugą książkę, kod rabatowy: ravelo9 , 1-30.09.2017
+ rabat Visy do 10.09, -25 zł powyżej 100 zł
Najnowsza aktualizacja.
Rabat z Visy jest ważny do 30.10
Natomiast pojawił się nowy kod (zasady te same - 35% na drugą książkę + darmowa dostawa Ruchem) - 35IDD. Kod ważny do 22.10, więc jest szansa, że załapią się październikowe nowości Egmontu.
Natomiast nowe komiksy z Non Stop Comics już są jeżeli ktoś byłby zainteresowany.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4062 dnia: Październik 14, 2017, 09:56:24 am »
Kurcze, z tym Ruchem fajna sprawa, ale znikają mi kolejne punkty gdzie można odbierać te paczki i teraz musiałbym drałować dosłownie ze 2km, a nie mieszkam w jakiejś pipidówie, tylko w Krakowie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4063 dnia: Październik 14, 2017, 02:15:53 pm »

...., tylko w Krakowie.
no straszne z czasów jak mieszkałem w kroke to w październiku przejście 1 km na rynku lub Kaźmierzu było trudne, co 20 m knajpa i promocje na alko. Zazwyczaj wracalo sie na czworakch wydają 20 pln

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #4064 dnia: Październik 16, 2017, 12:08:25 pm »
Możecie płacić Masterpassem w Merlinie bo u mnie nadal nie działa ?