Autor Wątek: Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu  (Przeczytany 4661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 03, 2004, 12:52:29 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Cytat: "mykupyku"
Cytat: "Kurczaczek"
ja mam proposal, zeny ktos zrobil tak, ze jak klikasz nazwe topiku to sie otwiera najnowsza strona, a n ie pierwsza jak jest w tej chwili. Byloby wygodniej jakby czlowiek nie nusial tych malych cyferek klikac


zamiast klikać na "małe cyferki" i czasem wracać na poprzednie strony, bo temat przyrósł szybko, lepiej klikaj na małą zżółkłą kopertę przy tytule tematu - wtedy przeniesie cie do pierwszego nowego posta


To mnie wrzuca na pierwsza strone tematu, tak, jakbym jego tytul wcisnal....


niedawno się zepsuło :) tak jak logowanie automatyczne
opyright by mykupyku

Online wilk

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2004, 11:37:46 am »
Dlaczego z nowej strony Gildii Komiksu zniknał link do forum? I dlaczego nie ma działu z linkami? Czy to tylko przejsciowe?

Offline graves

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 10, 2004, 12:37:46 pm »
Cytat: "wilk"
Dlaczego z nowej strony Gildii Komiksu zniknał link do forum? I dlaczego nie ma działu z linkami? Czy to tylko przejsciowe?

Są linki do ostatnio odwiedzanych stron na forum komiksu. Do głównej strony, faktycznie nie ma :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

SAD

  • Gość
Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2004, 06:28:47 pm »
A powinien być.

Offline Macias

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 10, 2004, 07:25:32 pm »
ale ogolnie forum chodzi jakby sorawniej.przynajmniej dostaje odpwiedzi z kazdego trematu w jakim sie wypowiem...
moze nawet kiedys jak dostane odpwiedz, to od razu bede zalogowany?

Offline graves

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 10, 2004, 09:51:39 pm »
Cytat: "Macias"
ale ogolnie forum chodzi jakby sorawniej.przynajmniej dostaje odpwiedzi z kazdego trematu w jakim sie wypowiem...
moze nawet kiedys jak dostane odpwiedz, to od razu bede zalogowany?

tak zalogowanie bezpośrednie było fajne... i odznaczanie przeczytanych tematów też, bez konieczności przelogowania... :(  :wall:  :|  :bored:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

SAD

  • Gość
Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:35:26 pm »
Jeszcze by się przydało automatyczne udzielanie odpowiedzi.
Wpisywałoby się listę nicków którym system ma odpowiadać: "na łeb upadłeś?", osobną do "nigdy nic takiego nie pisałem", do "jak możesz możesz uważać to za lepsze od Spider-Mana?", "nie to miałem na myśli", "wcale nie spamuję!" 8)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 12, 2004, 12:36:59 pm »
pomarzyć dobra rzecz  :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:34:23 pm »
Cytat: "wilk"
Dlaczego z nowej strony Gildii Komiksu zniknał link do forum? I dlaczego nie ma działu z linkami? Czy to tylko przejsciowe?

Nie zniknęły zostały przeniesione na sam dół strony - taka pozioma beleczka :-) Cały czas kombinujemy z tym wyglądem. Nie ma właściwie dobrego pomysłu na wygląd tego lewego menu nawigacyjnego i zwiększenie jego czytelności i stąd takie zmiany.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Online wilk

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:36:45 pm »
Uch, rzeczywiscie  :oops:

W kazdym razie proponuje przeniesienie ich na gore strony. Tak bedzie wygodniej. Poza tym link do forum powinien prowadzic do strony glownej forum bo i tak chcac sie zalogowac musze tam sie jakos dostac. Na razie to tyle z moich propozycji. :)

Offline graves

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2004, 01:22:57 pm »
Urrra !!!!
działa odznaczanie przeczytanych tematów (wreszcie) na forum ;)
Mała rzecz, a cieszy powrót do tego co dane było nam zakosztować kiedyś (i jest na innych forach) :)  :hmm:


i... automatycznie loguje :o    Jestem sczęśliwy  :roll:  :mrgreen:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline M

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2004, 07:26:17 pm »
Mam pytanie do operatorów :? Dawniej przy seriach był spis całego cyklu w orginałach czy jest to jeszcze gdzieś dostępne ?

Offline konradkonrad

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 05, 2004, 12:05:23 pm »
Mam pytanie przede wszystkim do modemowców, jeśli są tu tacy.
Jak wam chodzi gildia (w sensie serwis, nie forum), bo ja mam Neostradę i jak krew z nosa.

Offline Mandella

Zmiana enginu i innych takich w Gildii Komiksu
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 12, 2004, 01:37:45 pm »
Serwer Gildii jest iscie tragiczny. Wszystkie strony wczytuja sie, jakby stal on na jakims cholernym modemie. Mam nadzieje, ze cos zostanie z tym zrobione, bo w chwili obecnej wyglada to po prostu zalosnie. :wall: