Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 188476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LoRd_JASIU

O&G
« dnia: Wrzesień 02, 2003, 01:40:30 pm »
Jestem poczatkujacym graczem i chcialem zaczac grac w whfb tzn juz aczolem bo kupilem Chaos ale jakos mi sie nim nie dobrze gralo.Wiec jako fruga armie chcialem wybrac O&G dlatego ze sa bardzo klimatyczni maja duzo jednostek i chyba tak wedlug moich obserwacji latwo sie nimi gra a ze w moim miescie nie ma pozadnego sklepu z WhFb (nie ma zadnego:p)to chcialem sie z prosba zwrocic do was i nie bluzgajcie na mnie za bardzo za ten topic bo to jest moj pierwszy POST !!!!
Z góry dziękuje !!

Offline Mort

O&G
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2003, 02:11:40 pm »
cóż według mnie , chaos trzeba poznać wtedy jego klimat jest naprawde ciekawy, nie gram sługami Mrocznych Potęg ale to chyba zależy też kto stanowi głowną siłę twej armii.
I mały komentarz: kupiłeś tą armie tylko żeby zwyciężać, jesli tak to dziwny jeste (przynajmniej według mnie), a i tak każdą armią można łatwqo grac trzeba tylko umieć.

Ave.. rozumiem ból z powodu braku sklepu  :x  :x   :x  :evil:  :evil:
color=grey]'Once upon a time I could control myself.
Once upon a time I could lose myself.'

[size=9]/Pearl Jam,Once/[/size][/color]

Offline LoRd_JASIU

O&G
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2003, 02:28:34 pm »
CHAOS NIE KUPILEM ZEBY WYGRYWAC !!!Nie dobze mi sie nim gralo poprostu a dalej chcesz ten army booka to pogadajmy na gg 4902596

Offline Dark Elf king

O&G
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2003, 02:42:45 pm »
Nie płacz wszystko będzie dobrze Mort cię tylko spytał a z tego co napisałeś wynika że kupiłeś Chaos tylko żeby wygrywać. Źle ci się grało ? Przecież to znaczy jedno nie mogłeś wygrać a WFB jest jednak  w jakimś sęsie grą zabawą

Offline Mort

O&G
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2003, 02:50:21 pm »
dzięki za poparcie(jakieś tam :D )a army booka DE jush mam bo mi sie czekać bynie chciało
color=grey]'Once upon a time I could control myself.
Once upon a time I could lose myself.'

[size=9]/Pearl Jam,Once/[/size][/color]

Offline Dark Elf king

O&G
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:11:46 pm »
Ten jakiś tam to Dark Elf king a poparłrm cię dlatego że miałeś racje

Offline Mort

O&G
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:16:41 pm »
zle mnie zrozumiałes chodziło mi o jakieś tam poparcie a nie jakiegoś tam człowieka, ale sorry jak tak to odebrałeś
color=grey]'Once upon a time I could control myself.
Once upon a time I could lose myself.'

[size=9]/Pearl Jam,Once/[/size][/color]

Jankiel

  • Gość
O&G
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:20:52 pm »
Oj ludzie. Dziwne, ze nie potraficie zrozumieć, że jakąś armią się źle gra. Ja jako drugą chciałem HE, pomęczyłem się trochę i stwierdziłem, że mi nie odpowiadają. Grało mi się nimi ciężko i wszystko wyprzedałem.

Offline High Elf

O&G
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:41:34 pm »
Ludzie! Te pytania są czasem beznadziejne (bez obrazy). Jak komuś się podoba armia to niech nią gra i pyta się na jakimś czacie a nie tu - jak to czytałem to mało z nudów nie zasnąłem.  O&G są w miarę fajni, można nimi grać
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Jacoslaw

O&G
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:49:11 pm »
Cytuj
O&G są w miarę fajni, można nimi grać

W miare fajni  :?:  :?: Według mnie to jest jedna  z fajniejszych armii jeśli chodzi o klimat. :cry:

Offline Jacoslaw

O&G
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2003, 03:50:55 pm »
A jeśli chodzi o ich siłe też na pewno nie są złe . Gdy nie wybrał VC to pewnie bym nimi grał.

Jankiel

  • Gość
O&G
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2003, 04:44:23 pm »
A tak wogóle, wie ktoś o co chodziło autorowi tego tematu?

Offline Pokpoko

O&G
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2003, 04:48:11 pm »
Cytat: "Jankiel"
A tak wogóle, wie ktoś o co chodziło autorowi tego tematu?
zastanawiam sie nad tym od jakiegos czasu i ...NIC...chyba chcial sie podzielic radosna nowina... :roll:

Offline LoRd_JASIU

O&G
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2003, 07:05:51 pm »
Do morta gralem Chaosem i pare razy sie wygralo a pare razy nie ale nie dostalem tego co oczekiwalem od tej armi a do reszty chodzilo mi o to zebyscie mi pomogli dobrac do tej armi na co mam sie nia grajac nastawic czy na ofensywe czy na defensywe O to mi chodzilo





 A ja do ciebie Mort nic nie mam tylko mi sie Capslock wlaczyl i dlatego pisalem duzymi !!

Offline LoRd_JASIU

O&G
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2003, 01:32:56 pm »
NO napiszcie cos ?!!?

 

anything