Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 189269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline QUASSIMODO

O&G
« Odpowiedź #1725 dnia: Maj 09, 2007, 06:59:14 am »
szybko dzialajacy waaagh paint za jedyne 210pkt
wow

prawie jak ward na strzelanie za 170pkt :roll:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Łoś

O&G
« Odpowiedź #1726 dnia: Maj 09, 2007, 09:50:39 am »
szybkie pytanko - czy bound spelle (np. z Itty Ringa) mozna normalnie dispelowac?
Łoś jest narzędziem magicznym"
                                    -Walter Benjamin

Offline swieta_barbara

O&G
« Odpowiedź #1727 dnia: Maj 09, 2007, 10:01:51 am »
Szybka odpowiedz: przeczytaj rulebook.
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Offline Łoś

O&G
« Odpowiedź #1728 dnia: Maj 09, 2007, 01:15:22 pm »
OK, poszukam raz jeszcze:)

Ale tego w rulebooku juz raczej nie ma:
Czy jak katapulta strzela strzela do oddzialu, ktory jest czesciowo za innym oddzialem, to strzelajac musze przeprowadzic linie prosta od katapulty do oddzialu, w ktory celuje OBOK oddzialu, ktory ja czesciowo zaslania, czy moge PRZEZ ten oddzial (zalozenie jest takie, ze katapulta widzi oddzial, do ktorego strzela)

Dzieki
Łoś jest narzędziem magicznym"
                                    -Walter Benjamin

Offline tadeusz

O&G
« Odpowiedź #1729 dnia: Maj 09, 2007, 02:39:52 pm »
To proste: Przeprowadzasz linię do najbliższej krawędzi stołu, potem wyciągasz Pi z kąta załamania i podstawiasz do wzoru X+Y/pi/to co Ci wyszło
Oczywiście że tego w podreczniku nie ma
Ludzie czy zadajecie sobie troche trudu by myśleć? I nie p... takich głupich pytań

Offline Łoś

O&G
« Odpowiedź #1730 dnia: Maj 09, 2007, 06:29:09 pm »
tadeusz, nie kazdy jest tak wielki i wspanialy jak ty. niektorzy nie mieli okazji byc na zadnym trunieju, a forum jest od tego, by pytac.
jezeli uwazasz inaczej, nie pozostaje mi nic innego jak wspolczuc.
z powazaniem
Łoś jest narzędziem magicznym"
                                    -Walter Benjamin

Offline tadeusz

O&G
« Odpowiedź #1731 dnia: Maj 09, 2007, 07:02:29 pm »
Misiek. ale zastanów sie trochę. Pomiaru dokonasz w linii prostej do zadeklarowanego celu (jest to napisane w podręczniku) i nie ma znaczenia co jest pomiędzy maszyną a celem. Przecież pocisk nie poleci zygzakiem unikając czegoś lecz prosto. Po prostu przeczytaj uważnie rulebook zanim zaczniesz zadawac pytania i sie obrażac.

Offline QUASSIMODO

O&G
« Odpowiedź #1732 dnia: Maj 09, 2007, 11:35:06 pm »
Cytat: "Łoś"
OK, poszukam raz jeszcze:)

Ale tego w rulebooku juz raczej nie ma:
Czy jak katapulta strzela strzela do oddzialu, ktory jest czesciowo za innym oddzialem, to strzelajac musze przeprowadzic linie prosta od katapulty do oddzialu, w ktory celuje OBOK oddzialu, ktory ja czesciowo zaslania, czy moge PRZEZ ten oddzial (zalozenie jest takie, ze katapulta widzi oddzial, do ktorego strzela)

Dzieki


celujesz w model ktory widzisz-najlepiej przy dawaniu namiaru podaj dokladnie w ktory model celujesz
a potem przeprowadzasz linie(jest tylko jedna prosta ktora przechodzi przez 2 pkty)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Inferno

O&G
« Odpowiedź #1733 dnia: Maj 12, 2007, 05:51:53 pm »
Mam dość głupie pytanie:
Czy jeżeli w goblinach siedzi bohater ork to czy testują panikę od innych goblinów ?
url=http://kgbpodlasie.googlepages.com][/url]

Offline DIJKSTRA

O&G
« Odpowiedź #1734 dnia: Maj 12, 2007, 06:00:29 pm »
tak, wyłączeniem są chyba tylko spear chukki i rock lobber'y z bullim...

ale pewien nie jestem...
U KLUX DZBAN rulez!!!

What's the point of being a BOSS, when u can't bash things???

Offline QUASSIMODO

O&G
« Odpowiedź #1735 dnia: Maj 13, 2007, 08:03:59 am »
Cytat: "Inferno"
Mam dość głupie pytanie:
Czy jeżeli w goblinach siedzi bohater ork to czy testują panikę od innych goblinów ?


testuja
tylko bully ma odpowiedni zapisek
bohater przejmuje zasade od oddzialu-tak samo jak mag nie testowalby LD gdyby stal w savage
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Inferno

O&G
« Odpowiedź #1736 dnia: Maj 13, 2007, 11:48:52 am »
dzieki za informacje :D
url=http://kgbpodlasie.googlepages.com][/url]

Offline Lugburc

O&G
« Odpowiedź #1737 dnia: Maj 25, 2007, 09:58:13 am »
Witam,

Mam pytanie do graczy OG. Otóż chodzi mi o interpretację zasad talizmanu Statuetka Morka, który daje –1 hit do wszystkich ataków.

1.   Czy sformułowanie „wszystkie ataki” odnosi się do pocisków?
2.   Jeśli tak, to czy talizman daje ochronę wywernie, czy tylko samemu bohaterowi, który go dosiada?

Dziękuje za odpowiedź.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

O&G
« Odpowiedź #1738 dnia: Maj 25, 2007, 10:02:18 am »
Witam,

Mam pytanie do graczy OG. Otóż chodzi mi o interpretację zasad talizmanu Statuetka Morka, który daje –1 hit do wszystkich ataków.

1.   Czy sformułowanie „wszystkie ataki” odnosi się do pocisków?
2.   Jeśli tak, to czy talizman daje ochronę wywernie, czy tylko samemu bohaterowi, który go dosiada?

Dziękuje za odpowiedź.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
O&G
« Odpowiedź #1739 dnia: Maj 25, 2007, 01:22:32 pm »
Niewiem jak w twoim armybooku, ale w moim pisze:
"All close combat attack.."
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

 

anything