Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 189268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lugburc

O&G
« Odpowiedź #1740 dnia: Maj 25, 2007, 01:30:53 pm »
W moim jest napisane: "Wszystkie ataki", brak doprecyzowania - ale ja ma edycje polską, dlatego miałem niejasność. Dzieki za odpowiedź.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Pumba

O&G
« Odpowiedź #1741 dnia: Maj 29, 2007, 04:18:51 pm »
Witam na forum, i z góry przepraszam, że nie przeczytałem całego tematu  :p Dostałem figurkę Borguta Facebeatera. Mam pytanie, czy według was jest on warty wystawiania. Z tego co mi wiadomo to jest on potężno jednostką black orc big boss, i zżera 2 sloty hero...  Z tego wniskuję ze warto go wystawiać jedynie na większe punktowo wojny, czy też na mniejszych tez jest tego wart ?

http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=8789&highlight=borgut

link do statów borguta  :badgrin:

Offline Zox

O&G
« Odpowiedź #1742 dnia: Maj 29, 2007, 04:55:43 pm »
myślę że od tego czasu jest nowa edycja  :badgrin:
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Pumba

O&G
« Odpowiedź #1743 dnia: Maj 29, 2007, 07:42:29 pm »
A to chyba przysnełem...  :roll: A są jakieś nowe zasady dla Borguta? Podziel się nimi ze mną... No niebądz taki... Szczerze mówiąc to nie jestem wtajemniczony w VII edycję. Co się zmienili Borgutowi ? Dołożyli  mu lęk przed elfami ?  :doubt:

Offline tejwok

O&G
« Odpowiedź #1744 dnia: Maj 30, 2007, 04:47:56 pm »
moze ja sie dobrze nie orienntuje w tym moim armybooku ale tego twojego Borguta Facebeatera nie ma juz, a przynajmniej nie jest opisany. Natomiast w army builderze jest napisane ze zajmuje 2 sloty bohaterów no i na moje to z pancerzem 1+ 6 siły 5 wytrzymałości i walki wrecz to te 175pkt jest wart, ale zgodnie z nowym rulebookiem do orków to nie ma o nim nic napisane lub nie moge tego znalezc.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
O&G
« Odpowiedź #1745 dnia: Maj 30, 2007, 05:22:51 pm »
Borguta już niemożna wystawiać, bo jest nowa edycja i z tej okazji nie można grać już SoCem.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Pumba

O&G
« Odpowiedź #1746 dnia: Maj 30, 2007, 07:07:49 pm »
Więc tak:
 :arrow: co to za skrót SoC?  :oops:
 :arrow: W VI edycji army booka też niema Borguta(chyba), ale jest on opisany przez GW nieoficjalnie.

Trochę się zmartwiłem, biedny Borgut ma niezostać wystawiony ani razu ?  :cry: Pozostaje mi... konwersja na innego herosa  :badgrin:

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
O&G
« Odpowiedź #1747 dnia: Maj 30, 2007, 07:27:38 pm »
SoC>Storm of Chaos.
W 6ed booku nie było go bo był w SoC, a SoC wraz z 7ed zostało zbanowane.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Pumba

O&G
« Odpowiedź #1748 dnia: Maj 30, 2007, 09:07:02 pm »
Dzięki za odpowiedzi, faktycznie na stronie SoC o Borgucie było trochę napisane oraz: Rules for Borgut can be found in the Storm of Chaos campaign sourcebook. Wielka szkoda  :cry:
Jezeli VI edycja miała SoC to co ma/mieć VII ? W zasadzie niema SoC, ale mogę wystawiać skonwertowanego Borguta jako dla przykładu black orc big boss ? Sorry za takie banalne pytanie ale wiele jest dla mnie niejasne.  :roll:

Offline QUASSIMODO

O&G
« Odpowiedź #1749 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:44:02 pm »
Borgut jest BObig bossem
spokojnie mozesz go wystawiac jako bossa-big bossa-warbossa
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Dr.Crane

O&G
« Odpowiedź #1750 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:50:22 pm »
Cytuj
mogę wystawiać skonwertowanego Borguta jako dla przykładu black orc big boss ?



Oczywiscie ze tak! Ja swojego Malusa wystawiam jako zwyklego hero co jezdzi w Cold One Knights.
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Pumba

O&G
« Odpowiedź #1751 dnia: Czerwiec 05, 2007, 02:44:40 pm »
A no to w takim razie mój Borgut jeszcze posmakuje zwycięstwa  :p
Co powiedziecie o jednostce spider raider ? Czy warto ją wystawiać, czy zastapić wilczą jazdą ?

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
O&G
« Odpowiedź #1752 dnia: Czerwiec 05, 2007, 05:37:03 pm »
I wilczą wystaw i pająki.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline waszaczek

O&G
« Odpowiedź #1753 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:33:17 am »
no, jeźdzców pajonków se kup
iczego nie żałuję

Offline Bojo

O&G
« Odpowiedź #1754 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:17:25 am »
różnie bywa ja osobiście stawiałbym na szybkość i dawał wilczki ;)
ATURALNIE przede wszystkim