Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 189271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Husiat

O&G
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:40:52 pm »
No niewiem....
To jest niemożliwe, ale wystawiłbym....
... 140 goblinów w 28 rzędach po 5 i byś przegrał CR  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline Manfred

O&G
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:44:53 pm »
nie sądze żeby przegrał za 20 orków z banner of butchery wygrywasz o outnumber i zadasz max 1 ranę orkowie zadadzą z 10 z bannerkiem i 2 brońmi :D ciekawe kto wygra hmm... oto jest pytanie :roll:
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:45:33 pm »
Jezeli byłoby to w jednym regimencie, to wątpię czy bym przegrał  ;) . Miałbyś przewagę liczebną, a w ranach wygrałbym ja (ty trafiasz na 4 i ranisz na 5, ja trafiam na 3 i ranię na 2). Za to jeśli byłoby w kilku... to wynik stracia mógłby być różny  :p  :p  :badgrin:  :badgrin:  ;)

Offline Husiat

O&G
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:46:37 pm »
Szeregi??? Mam 28 szergów, to mi troche da... Pozatym zaszarżujesz w oddział night gobali z fanolami?? 3 fanolami :badgrin:  :badgrin:

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:47:39 pm »
Bonus za szeregi wynosi maksymalnie +3 (rulebook...), a jeżeli byłyby fanole to Gibonów nie byłoyby 140  :p .

Offline Husiat

O&G
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:50:19 pm »
To nawet jeżeli 3 + outnumber + sztandar + muzyk na wszelki wypadek hmmmm szanse są równe... Oczywiście moge zrobić 7 oddziałów po 20 i wtedy cię okrążyć... są różne koncepcje... Zresztą gra sie opira na starciu kilku oddziałków, a nie na samej walce black orek z gobaskami
Edit: No, ale 20 night goblinów by wystarczyło, tylko żeby przechowywały fanole

Offline Shakin' Dudi

O&G
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:57:44 pm »
ziadłby gobliny przy dobrych rzutach z palcem w D....
ubiłby z łątwością te 4 gobliny z butherem. nawet przy nie wiadomo jakim pechu

ma wtedy 2 ranki (mówie o 12stce ;) ), sztandar i 4 ubitych=7 a gobliny tylko 4...no coment..a jeżeli mi nie wierzysz to zagraj z kimś...
)

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:58:49 pm »
Cytat: "Husiat"
To nawet jeżeli 3 + outnumber + sztandar + muzyk na wszelki wypadek hmmmm szanse są równe... Oczywiście moge zrobić 7 oddziałów po 20 i wtedy cię okrążyć... są różne koncepcje... Zresztą gra sie opira na starciu kilku oddziałków, a nie na samej walce black orek z gobaskami
Edit: No, ale 20 night goblinów by wystarczyło, tylko żeby przechowywały fanole


Weź pod uwagę to, że ja też mam muzyka, sztandar, i 3 szeregi. Fanatycy mogliby mi zaszkodzić tylko gdybym szarżował ja, ale wtedy i tak nabiłbym tyle ran, żeby ci zaszkodzić. W przypadku, gdy ty szarżujesz, fanole szkodzą i tobie  :badgrin:  :badgrin: .

W przypadku okrążenia też mam szanse nabić więcej ran, ponieważ mam duuuużo więcej ataków  :badgrin:  :badgrin:

P.S. Black ORKÓW, a nie Black OREK  ;)

Offline Cyel

O&G
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:03:32 pm »
Cytat: "Grynek"
Wg. mnie porównywanie zwykłych Boyzów do Blacków to tak jak porównywać zdolności bojowe jamnika do pitbulla.


Oczywiście, jeden na jeden Czarny Ork ma dużą przewagę nad zwykłym Boyzem..jednak na polu bitwy, gdzie za koszt jednego oddziału Czarnych mogę mieć dwa tej samej wielkosci oddziały zwykłych Boyzów...zawsze będe stawiał na Boyzów.

Gdy w oddział wpada ostrzał lub magia ofensywna, gdy wjeżdża kawaleria czy rydwan, gdy dostają szarżę z boku...zazwyczaj nie ma wielkiej róznicy czy obrywa oddział Czarnych Orków czy zwykłych Boyzów -obie jednostki giną niemal tak samo łatwo....

Offline b_sk

O&G
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:19:35 pm »
Jest w tym dużo prawdy, ale też nie do końca. Czasami naprawdę to Ws4 save 5+, ld8 czy S7 na championie robi różnicę. A na niektóre armie przydaje się mieć coś naprawdę twardego i mocnego w walce. A w połączeniu z silną magią to Black Orki potrafią zrobić wiele rzeczy, które dla zwykłych Boyzów są po prostu nieosiągalne. Ja już sypałem dwunastki Black Knightów od przodu w jedną turę i sciągałem herosów siedzących na smokach, a zwykłymi Boyzami coś takiego byłoby nie do pomyślenia.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:41:20 pm »
Skoro juz ustaliliśmy że BO są Da bezt ( ;)  :D ), to mam do was pytanie :
Czy ktoś używa Trolli ? Jeśli tak to jakiego typu i w jakiej ilości ? Ja wystawiam 4 Stone Trolle zazwyczaj.

Offline Katylina

O&G
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:49:55 pm »
Absolutnie nie. Jak nie masz generała przy nich to kicha. zresztą za 4 skalne albo rzeczne trolle płacisz więcej niż za gigusia który robi więcej problemów wrogowi. a co do black orków...są mocni. trochę skilla i na trapy są idealni. i dawać im dwuraki czy xhw? ja mam z 20 z xhw i nie wiem czy nie zrobic ich na gw...

Offline Manfred

O&G
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:53:54 pm »
zgrzewka guinessa :D może wpadne do angli :lol:
zrób z 2rakami ja bym tak zrobił
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Gogol

O&G
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:56:35 pm »
A ja lubie blacki i zazwyczaj biore 20 full  wypas jakoś dość rzadko dają dupy ... choc ostatnio mam serie pecha na zdawanie feara/terroru :P no ale to jest bardziej pech niż ich słabość .... co boli to cena ale jak dobrze nimi się zagra to umieją nabruździć i to bardzo a najważniejsze jest to że dają goblińskim szamanom stałą ld 8 , są dobrymi bodyguardami i szaman czaruje puki mu łeb nie wybuchnie ... lub puki mu go ktos nie utnie :D
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Shino

  • Gość
O&G
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 24, 2005, 09:44:30 pm »
20 +gw. Klocek silny a sila 7 u championa jest tez straszakiem na rydwany

 

anything