trawa

Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 187178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tocz

O&G
« Odpowiedź #1755 dnia: Styczeń 01, 2008, 06:02:20 pm »
A ja zmienie troche temat i zapytam sie o fanatyków. Czy oni ruszają sie w mojej turze ruchu czy w mojej i przeciwnika??
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Motorek

O&G
« Odpowiedź #1756 dnia: Styczeń 01, 2008, 06:22:29 pm »
Tylko w turze O&G w ruchach przymusowych. Natomiast wypuszczani są z oddziału kiedy oddział z fanatykami znajdzie się w 8" od wrogiej jednostki.

Offline Lunn

O&G
« Odpowiedź #1757 dnia: Styczeń 01, 2008, 07:02:32 pm »
Cytat: "waszaczek"
no, jeźdzców pajonków se kup

aż brak mi słów
widziałeś jaką datę ma ostatni post?
co za kretyn :roll:

Offline Tocz

O&G
« Odpowiedź #1758 dnia: Styczeń 02, 2008, 11:53:49 am »
Lunn wiesz. Może chłopak chciał przywrócić temat O&G na pierwszą strone tematów. I przynajmniej JA nie musiałem tego gdzieś szukać aby zapytać sie o fanatyków. Więc dzięki waszaczek. Albo moze chłopak ma taką szybką reakcje... Wszystko jest możliwe
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Górken

O&G
« Odpowiedź #1759 dnia: Styczeń 02, 2008, 02:29:50 pm »
mmm może ktoś wie jak wygląda rampage Hellcannona i frenzy co do fanoli??  Hellcannon/oddzial sfrenzowany biegnie sobie na nich czy stoi dalej/ idzie na inny oddział jak w rampage??
pzdr

Offline Lunn

O&G
« Odpowiedź #1760 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:54:09 pm »
Cytat: "Tocz"
Lunn wiesz. Może chłopak chciał przywrócić temat O&G na pierwszą strone tematów. I przynajmniej JA nie musiałem tego gdzieś szukać aby zapytać sie o fanatyków. Więc dzięki waszaczek. Albo moze chłopak ma taką szybką reakcje... Wszystko jest możliwe

Ok, ale jak chciał wydobyć temat to niekoniecznie w tak denny sposób

Offline waszaczek

O&G
« Odpowiedź #1761 dnia: Styczeń 14, 2008, 06:56:59 pm »
no,masz racje, przyznaje sie
nie sprawdzilem daty postu,
a teraz mnie dobijcie :roll:
(to zn. mieczem w kark)
iczego nie żałuję

Offline Ten Gobo

O&G
« Odpowiedź #1762 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:44:10 pm »
Cytat: "Górken"
mmm może ktoś wie jak wygląda rampage Hellcannona i frenzy co do fanoli??  Hellcannon/oddzial sfrenzowany biegnie sobie na nich czy stoi dalej/ idzie na inny oddział jak w rampage??
pzdr


wydaje mi sie ze w nowej edycji dziala frenzy... chyba ze w booku napsaili inaczej...w wolnej chwili sprawdze...ale teraz fanol jest traktowany jako normalna jednostka... nawet wyciaga fanatykow przeciwnika (przynajmneij taka byla wersja an masterze), popychasz go z waaagh! wiec chyba i frenzy przyciaga ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Wujek

Orki z 2 choppami
« Odpowiedź #1763 dnia: Styczeń 27, 2008, 11:53:14 am »
Witam,
w 6 edycji bylo napisane ze z 2 choppami traca +1 do sily w turze walki za choppy jesli uzywaja dwoch chopp, a w 7 edycji nie widze zadnej wzmianki o tym. czy teraz z 2 choppami otrzymuja bonusy +1 do sily nawet jak maja 2 choppy ??
pzdr

Offline Błotnik

O&G
« Odpowiedź #1764 dnia: Styczeń 28, 2008, 09:16:50 pm »
Zdaje się, że tak właśnie jest.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Lunn

O&G
« Odpowiedź #1765 dnia: Styczeń 29, 2008, 04:57:02 pm »
tak, 2xchoppa też daje +1S w pierwszej turze walki

Offline Wujek

O&G
« Odpowiedź #1766 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:26:41 pm »
dzieki

 

anything