Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Gildia Gier Bitewnych

Między Młotem a Kowadłem... czyli QC i Maniex pytają!

(1/13) > >>

quidamcorvus:

Jakiś czas temu razem z Maniexem z Maniexite postanowiliśmy przeprowadzić wywiady z wyWrotowcami, czyli polskimi blogerami figurkowymi skupionymi wokół serwisu Wrota - polska sieć blogów bitewnych.


Efektem naszej pracy są wywiady, publikowane co trzeci poniedziałek na naszych blogach oraz na łamach Wrót.


Na chwilę obecną szanowne państwo-draństwo może zapoznać się z rozmowami, których bohaterami jest Hakostwo, czyli Skavenblight i Kapitan Hak oraz Inkub, który prowadzi bloga Wojna w miniaturze.








A listę odnośników do poszczególnych wywiadów znajdziecie na łamach mojego bloga Danse Macabre.

quidamcorvus:

Bohaterem kolejnego wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem jest Michał, który prowadzi blog DwarfCrypt.


Wywiad znajdziecie między innymi na WROTACH.





A listę odnośników do poszczególnych wywiadów znajdziecie na łamach mojego bloga Danse Macabre.

quidamcorvus:

Bohaterem kolejnego wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem jest FireAnt, który prowadzi blog fireant.pl.


Wywiad znajdziecie między innymi na WROTACH.





A listę odnośników do poszczególnych wywiadów znajdziecie na łamach mojego bloga Danse Macabre.

quidamcorvus:

Bohaterem dzisiejszego wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem jest Arbal, który prowadzi blog Coloured Dust.


Wywiad znajdziecie między innymi na WROTACH.





A listę odnośników do poszczególnych wywiadów znajdziecie na łamach mojego bloga Danse Macabre.

quidamcorvus:

Bohaterem dzisiejszego wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem jest Gonzo, który prowadzi blog Black Grom Studio.


Wywiad znajdziecie między innymi na WROTACH.





A listę odnośników do poszczególnych wywiadów znajdziecie na łamach mojego bloga Danse Macabre.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej