Autor Wątek: Poznaj historię rozwoju cywilizacji na Ziemi  (Przeczytany 9184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agnieszka3201

Poznaj historię rozwoju cywilizacji na Ziemi
« dnia: Czerwiec 21, 2016, 01:07:02 pm »
 Książka  ma charakter popularnonaukowy. Głównym zadaniem jakie sobie wyznaczyłem było wykazanie, że rozwój zaawansowanych cywilizacji miał miejsce już w prehistorii. Powodem, dlaczego wyrafinowane kultury upadły była seria kataklizmów ( poświęciłem im pierwszy rozdział ), zapoczątkowana na dobre 12 900 lat p.n.e.  w epoce plejstocenu w fazie młodszego dryasu.
 
W publikacji opowiadam m.in. na temat  kultury Atlantydy oraz przedstawiam nowe, nieznane fakty, potwierdzające możliwość istnienia na Atlantyku wyspy, a nawet kontynentu! Jeżeli chodzi o opis kultury atlantydzkiej oparłem się o dialogi greckiego myśliciela Platona- „Timajos” i „Krytias”- przekazy jasnowidza Edgara Cayce i pana Michała Papierskiego. Jeżeli chodzi o dowody geologiczne, to źródłem są zagraniczne pisma naukowe.
 
Dalej czytamy  o cywilizacji Mu położonej niegdyś na zatopionym dzisiaj lądzie na Oceanie Spokojnym. Najbardziej przekonującym dowodem na istnienie w zamierzchłych czasach dużej rozmiarów wyspy na Oceanie Spokojnym jest ogromna liczba sztucznych konstrukcji, które nie mogły być dziełem ludności autochtonicznej zamieszkującej poszczególne wysepki na Pacyfiku ( w książce podaje b. dużo przykładów tego typu konstrukcji ). Pamiętajmy również, że mieszkańcy wysp pacyficznych niejednokrotnie wspominają w swoich podaniach na temat zatopionego lądu.
 
Ponadto, w  książce przeczytać będzie można m.in. o mało znanej cywilizacji znajdującej się niegdyś na terenie dzisiejszej Turcji , która prawdopodobnie rozwinęła się ponad 12 000 p.n.e., a której członkowie charakteryzowali się bardzo głęboką wiedzą m.in. na temat kosmosu i budownictwa. W publikacji znalazło się również miejsce dla tajemnic starożytnego Egiptu, gdzie cywilizacja rozpoczęła się znacznie wcześniej, niż głosi oficjalny nurt naukowy.
 

Offline karoluch

Odp: Poznaj historię rozwoju cywilizacji na Ziemi
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2018, 08:00:51 pm »
przebrnołem przez poł, jak dla mnie historie nie z tej ziemi...
to jednak nie moja bajka , wiele hipotez niczym nie popartych

 

anything