Autor Wątek: Jessica Jones - Alias  (Przeczytany 35704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Jessica Jones - Alias
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 04, 2019, 01:30:32 pm »
Zaprzeczę teraz swoim wynaturzeniom z innego wątku, ale proponuję nie czytać tego Alias w całości bez przerw.


Bo ja po takiej lekturze zapadłem na przeBendisowienie, głównie w związku z jego charakterystycznymi dialogami, podbitymi jeszcze przez narrację obrazkową. To wszystko jest super, ale w pewnym momencie potrzebowałem odmiany.


*Ta Mucha jednak nie głupia :wink:


Myślę, że to również klimatu tych opowieści. Np. ci, którzy przebrnęli przez DD Bendisa, Brubakera i Diggle'a, wiedzą jak bardzo potrzebny dla higieny umysłu był znakomity run Marka Waida i jego świeże spojrzenie. Ale przyznam, że o wiele dłużej jestem w stanie czytać komiksy typu JJ i DD niż kolejne opowieści o końcu świata i pożeraniu planet. M.in. dlatego Avengers i to w każdej postaci mam powyżej uszu.

Offline death_bird

Odp: Jessica Jones - Alias
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 04, 2019, 11:16:25 pm »
(finanse są ograniczone, a inne dobro też w międzyczasie przecież wychodzi), a nie chciałbym zostać z niepełną historią w łapie :smile:
Zrezygnuj z innego dobra i przenieś je do rezerwy.  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline rebejakub

Odp: Jessica Jones - Alias
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 11, 2019, 07:31:56 am »
Koledzy - dzięki za usilne namowy, tom pierwszy "Aliasa" już w trzech czwartych przeczytany i jest to bardzo dobre, dokładnie tak jak pisaliście. Bierę więcy!
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

 

anything