trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1395 dnia: Maj 07, 2018, 06:16:56 am »
Czy ktoś się orientuje czy zapowiada się u nas wydanie zbiorcze X-Men - Original Sin (Wolverine Origins -Original Sin)?
Wydanie samego X-Men - Original Sin, bez serii Wolverine Origins będzie mało zrozumiałe. To jest crossover pomiędzy wspomnianą serią oraz serią X-Men: Legacy. Nie liczyłbym na ten komiks.

Offline Evakuator

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1396 dnia: Maj 07, 2018, 05:13:53 pm »

Dla mnie to grzech nie wydać tej historii, a miałem nadzieję, jak myślałem, że wiąże się to z serią Original Sin.
Zatkało mnie jak po raz pierwszy zobaczyłem flashbacki z przeszłości Rosomaczka wykonane przez Deodato, wg. mnie rysownika wszechczasów

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1397 dnia: Maj 10, 2018, 11:02:12 am »
Zastanawiam się nad nabyciem "Ultimate Spider-Man" tom 1. Czy jest to dobry komiks ? Polecacie? W ilu tomach się ta historia ma zamknąć?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1398 dnia: Maj 10, 2018, 11:04:08 am »
Polecam choć na początku ciut gorzej ale to i tak duże lepiej od współczesnego Bendisa. Seria zamknie się w kilkunastu tomach + może jeszcze Miles  :smile:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1399 dnia: Maj 10, 2018, 11:09:03 am »
Kilkanaście tomów?  :roll: I Egmont wszystkie wyda? Wszystko pisał Bendis? Czy Egmont raczej planuję iść runami jak w przypadku Dardevil ?
Jestem zaciekawiony, ale jeśli to taki tasiemiec to chyba lepiej poczekam, aż wydadzą więcej tomów by wiedzieć czy skończą go czy nie.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1400 dnia: Maj 10, 2018, 11:13:40 am »
Wszystko pisał Bendis?
Tak. To jest ciągłość i nie ma tu żadnych runów tylko po Ultimatum (133 zeszyt  :smile: ) seria zmienia nazwę na "Ultimate Comics Spider-Man"

Myślę że dopóki będę wydawać Klasykę to i tego Spider-Mana  :smile:

Ciekawe w jakim tempie to będą wydawać? Ktoś tam już może mieć to niech poda zapowiedzi z tyłu  :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 11:19:45 am wysłana przez JanT »

Offline mibartek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1401 dnia: Maj 10, 2018, 11:15:39 am »
Kilkanaście tomów?  :roll: I Egmont wszystkie wyda? Wszystko pisał Bendis? Czy Egmont raczej planuję iść runami jak w przypadku Dardevil ?
Jestem zaciekawiony, ale jeśli to taki tasiemiec to chyba lepiej poczekam, aż wydadzą więcej tomów by wiedzieć czy skończą go czy nie.


jeżeli polecą tak jak HC w Stanach to jest 12 tomów + omnibus.
Wszystko Bendis. Wygląda to jak na focie poniżej (na początku jest omnibus zbierający pierwsze 3 tomy, które też wyszły jako HC, ostatni ombnibus "Death..." nie wyszedł jako pojedyńcze tomy)
Potem jest też Miles Morales wspomniany wyżej (pewnie Egmont wyda jeżeli się pierwsze tomy będą dobrze sprzedawać)

Nie jest to tasiemiec tak do końca bo w tych parunastu tomach masz streszczone kilkadziesiąt lat pająka i kilka story arców.
Spoiler: pokaż

jest Green Goblin, jest Venom, jest Clone Saga itp

ja osobiście zawsze polecam, mój ulubiony tytuł z Ultimate

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1402 dnia: Maj 10, 2018, 11:16:11 am »
OK. Dzięki wielkie za pomoc. Zdecydowałem, że wchodzę w tę serię  :cool:

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1403 dnia: Maj 10, 2018, 11:26:40 am »

Fajna jednolita szata graficzna, ale w ostatnim tomie musieli oczywiście schrzanić logo Marvela  :cry:
Czy te wydania HC są w obwolucie?

Offline mibartek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1404 dnia: Maj 10, 2018, 11:43:36 am »
tak, w obwolucie. pod spodem jest coś takiego:




Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1405 dnia: Maj 10, 2018, 11:45:04 am »
Te zagraniczne są, ale te z Egmontu raczej nie będą tak jak cała reszta klasyki - zwykłe HC Standard.

Mnie bardziej ciekawi czemu w zagranicznych zrobili taki syf, najpierw omnibus z wielkim numerkiem "volume 1" a potem w OHC reszta.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1406 dnia: Maj 10, 2018, 11:47:25 am »
Przecież są też HC 1-3.

Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1407 dnia: Maj 10, 2018, 11:47:35 am »
Były też normalne tomy OHC poza Omnibusem.

Offline mibartek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1408 dnia: Maj 10, 2018, 11:48:15 am »
Mnie bardziej ciekawi czemu w zagranicznych zrobili taki syf, najpierw omnibus z wielkim numerkiem "volume 1" a potem w OHC reszta.


tak jak pisałem - 1 do 3 też wyszły w OHC, Omnibus był później "niezależny"
ale tam znowu inna kicha jest bo się powtarzają niebieskie tomy zamiast czerwony co drugi :wink:

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1409 dnia: Maj 10, 2018, 12:07:04 pm »
Były też normalne tomy OHC poza Omnibusem.

Wiem ale pytanie dlaczego nie wydali kolejnych omnibusów? Co mieli zrobić ci, którzy kupili vol.1 i nadal czekają na vol.2? Mogli to wydać w 4-5 omnibusach i byłby kompletny run.

 

anything