trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1890 dnia: Luty 18, 2019, 12:51:48 pm »
Dlaczego nie w tym roku? Mogą wydać Emperor Vulcan i potem GotG Complete Collection vol 1.

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1891 dnia: Luty 18, 2019, 12:53:47 pm »
za duże tempo, nie wytrzymają  :biggrin:  mogliby do kompletu jeszcze

Nova By Abnett & Lanning: The Complete Collection Vol. 1 i 2


mogliby się szybciej określić, to nie musiałbym kupować tych trzech omnibusów, jeden już chyba na wykończeniu jest.

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1892 dnia: Luty 18, 2019, 12:58:23 pm »
Novę też bym chętnie przytulił ale ponoć ktoś z Egmontu mówił, że tego nie będzie, choć nie wiem, czy to prawda.

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1893 dnia: Luty 19, 2019, 02:28:45 pm »
czy tylko ja mam wrażenie, że wszyscy tutaj trochę za bardzo żyją ta rozpiską? Nikt nie bierze  pod uwagę, że może zostać wydany  Upadek jako wstęp do War Of  Kings i potem Realm of Kings? Przypomiinam, że Nova został odpuszczony już przy okazji Anihilacji - Podboju
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2019, 07:31:06 pm wysłana przez penance »

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1894 dnia: Luty 19, 2019, 03:23:18 pm »
czy tylko ja mam wrażenie, że wszyscy tutaj trochę za bardzo żyją ta rozpiską? Nikt nie bierze  pod uwagę, że może zostać wydany  Upadek jako wstęp do War Of  Kings i potem Realm of Kings? Przypomiinam, że Nova został odpuszczony już przy okazji Anihilacji - Upadku
A jak Oni to połączą, skoro pierwsze sześć zeszytów GotG dotyczy, chyba "Secret Invasion"?

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1895 dnia: Luty 19, 2019, 05:40:18 pm »
czy tylko ja mam wrażenie, że wszyscy tutaj trochę za bardzo żyją ta rozpiską? Nikt nie bierze  pod uwagę, że może zostać wydany  Upadek jako wstęp do War Of  Kings i potem Realm of Kings? Przypomiinam, że Nova został odpuszczony już przy okazji Anihilacji - Upadku


Oczywiście, że nie wydadzą z połowy rzeczy z tej rozpiski, jak nie więcej.

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1896 dnia: Luty 19, 2019, 06:13:55 pm »
A jak Oni to połączą, skoro pierwsze sześć zeszytów GotG dotyczy, chyba "Secret Invasion"?
Co połączą?

Offline Ranaghar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1897 dnia: Luty 19, 2019, 10:13:00 pm »
Czy w serii "Daredevil - Wizjonerzy" ukaże się historia The Man without Fear Millera?

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1898 dnia: Luty 20, 2019, 09:31:14 am »
Czy w serii "Daredevil - Wizjonerzy" ukaże się historia The Man without Fear Millera?
Na dzień dzisiejszy nie. Wydany zostanie póki co jedynie run Millera z początku lat 80. Niektórzy z użytkowników wróżą z fusów, że Egmont wyda w zbiorczym wydaniu tą historię razem z Born Again i Love and War, ale ja nie uważam tego za realne. To jednak moja prywatna opinia. Jak coś zostaje zakup z wydania SBM.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2019, 09:35:31 am wysłana przez Marvelek »

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1899 dnia: Luty 20, 2019, 12:46:40 pm »
Co połączą?
Sześć pierwszych zeszytów Strażników Galaktyki z resztą, która dotyczy już innych historii.

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1900 dnia: Luty 20, 2019, 02:18:17 pm »
Sześć pierwszych zeszytów Strażników Galaktyki z resztą, która dotyczy już innych historii.
Wybacz Twoje pytanie mnie zaskoczyło, ponieważ moja wypowiedź dotyczyła tego że mogą wydać 'tylko' WoK i RoK, które śmiało  można przeczytac  bez Novy i GotG tak jak w przypadku wspomnianej wczesniej Anihilacji, gdzie wydano tylko Book 1 i Book 2. Ja  czytałem akurat omnibusa gdzie były dodatkowo zawarte wydarzenia dziejące się  w serii Nova, ale Egmont uznał za zbędne wydawanie tego, dlatego jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy okazji kolejnych eventów nagle stwierdzi, żeby wydać je z wszystkimi przyległościami.
Dlatego uważam, że nie będzie czego łączyć, bo nie będzie to wydane, ale to oczywiście tylko moja opinia.

Ps. Jeżeli chodzi o wstęp do War Of Kings, to w moim odczuciu  dużo istotniejsze jest przeczytanie Inhumans - Secret Invasion (29 tom SBM)

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1901 dnia: Luty 20, 2019, 05:23:41 pm »
Ale tych GotG już zapowiedzieli  :smile:

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1902 dnia: Luty 20, 2019, 05:54:57 pm »
Wybacz Twoje pytanie mnie zaskoczyło, ponieważ moja wypowiedź dotyczyła tego że mogą wydać 'tylko' WoK i RoK, które śmiało  można przeczytac  bez Novy i GotG tak jak w przypadku wspomnianej wczesniej Anihilacji, gdzie wydano tylko Book 1 i Book 2. Ja  czytałem akurat omnibusa gdzie były dodatkowo zawarte wydarzenia dziejące się  w serii Nova, ale Egmont uznał za zbędne wydawanie tego, dlatego jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy okazji kolejnych eventów nagle stwierdzi, żeby wydać je z wszystkimi przyległościami.
Dlatego uważam, że nie będzie czego łączyć, bo nie będzie to wydane, ale to oczywiście tylko moja opinia.

Ps. Jeżeli chodzi o wstęp do War Of Kings, to w moim odczuciu  dużo istotniejsze jest przeczytanie Inhumans - Secret Invasion (29 tom SBM)
Wiesz, tylko że ja bym chciał, żeby wydali kompletnych Strażników Galaktyki vol2, abstrahując od "War of the Kings" i kontynuacji. Mam te pierwsze zeszyty wydane w kolekcji i są one świetne, dlatego chciałbym przeczytać całość, zwłaszcza, że to tylko 25 zeszytów.A Novy szkoda, choć kilka zeszytów w "Anihilacji" jest: "Nova" 4-7.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1903 dnia: Luty 20, 2019, 06:20:37 pm »
Wydadzą to (już zapowiedziane) w dwóch tomach Complete Collection więc nie bój żaby :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2019, 06:46:51 pm wysłana przez JanT »

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1904 dnia: Luty 20, 2019, 07:14:59 pm »
Wydadzą to (już zapowiedziane) w dwóch tomach Complete Collection więc nie bój żaby :smile:
To świetna sprawa, zaoszczędzę na omnibusie.