Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 219042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1905 dnia: Luty 20, 2019, 05:54:57 pm »
Wybacz Twoje pytanie mnie zaskoczyło, ponieważ moja wypowiedź dotyczyła tego że mogą wydać 'tylko' WoK i RoK, które śmiało  można przeczytac  bez Novy i GotG tak jak w przypadku wspomnianej wczesniej Anihilacji, gdzie wydano tylko Book 1 i Book 2. Ja  czytałem akurat omnibusa gdzie były dodatkowo zawarte wydarzenia dziejące się  w serii Nova, ale Egmont uznał za zbędne wydawanie tego, dlatego jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy okazji kolejnych eventów nagle stwierdzi, żeby wydać je z wszystkimi przyległościami.
Dlatego uważam, że nie będzie czego łączyć, bo nie będzie to wydane, ale to oczywiście tylko moja opinia.

Ps. Jeżeli chodzi o wstęp do War Of Kings, to w moim odczuciu  dużo istotniejsze jest przeczytanie Inhumans - Secret Invasion (29 tom SBM)
Wiesz, tylko że ja bym chciał, żeby wydali kompletnych Strażników Galaktyki vol2, abstrahując od "War of the Kings" i kontynuacji. Mam te pierwsze zeszyty wydane w kolekcji i są one świetne, dlatego chciałbym przeczytać całość, zwłaszcza, że to tylko 25 zeszytów.A Novy szkoda, choć kilka zeszytów w "Anihilacji" jest: "Nova" 4-7.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1906 dnia: Luty 20, 2019, 06:20:37 pm »
Wydadzą to (już zapowiedziane) w dwóch tomach Complete Collection więc nie bój żaby :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2019, 06:46:51 pm wysłana przez JanT »

Offline penance

« Odpowiedź #1907 dnia: Luty 20, 2019, 07:14:59 pm »
Wydadzą to (już zapowiedziane) w dwóch tomach Complete Collection więc nie bój żaby :smile:
To świetna sprawa, zaoszczędzę na omnibusie.