trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 03, 2016, 10:30:01 pm »
Kurcze, prawie stwardniał mi członek na myśl o tym, że to mogłoby być to wydanie :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 03, 2016, 10:35:11 pm »
Byłoby super. Ale wiesz co cię czeka jeśli okaże się to nieprawdą? :biggrin:

I ucieszyłbym się, gdyby jednak była okładka z bedetheque, tej białej jakoś nie lubię.

Mikel

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 03, 2016, 10:45:12 pm »
Piszę to co ja się nieoficjalnie dowiedziałem, z E. jest jak z Muchą i oddziałami, zazwyczaj są spójne z zagranicznymi oddziałami,
Poza tym uprzedzam to plotka, potwierdzona w 99 %
Poza tym wystarczy popatrzeć na serie wydawnicze E. :]
Reszta przy małej podpowiedzi i internatach da się odnaleźć. :biggrin:
Pisałem w wątku E. że dostaniemy najprawdopodobniej wybór z serii Marvel Deluxe, 100% Marvel oraz Marvel Icons

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 03, 2016, 11:11:38 pm »
Ponieważ z trzech zapowiedzianych biorę jedynie Elektrę, prosiłbym jakiegoś dobrego człowieka o łopatologiczne wyjaśnienie komiksowemu niedoukowi:

My dostaniemy najprawdopodobniej to wydanie

To dobrze czy źle? I dlaczego dobrze albo źle?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 03, 2016, 11:25:19 pm »
W tym wydaniu są wszystkie historie z Elektrą, które napisał Miller, czyli chyba mniej więcej to, co w omnibusie (bez dodatków i bajerów). Sam sobie odpowiedz czy to dobrze czy źle. Ja się jaram :wink:

Dzięki za info z tymi seriami, mogliby jeszcze wydać coś z tego: http://www.comics-france.com/collection-marvel-graphic-novels-editeur-panini-comics-librairie-48-180.html

Przykładowo takie coś bym łyknął: http://www.comics-france.com/album-marvel-graphic-novels-elektra-et-wolverine-le-redempteur-panini-comics-librairie-48-180-6937.html

Albo: http://www.comics-france.com/album-marvel-graphic-novels-omega-l-inconnu-panini-comics-librairie-48-180-12314.html

Lub też: http://www.comics-france.com/album-marvel-graphic-novels-les-inhumains-les-etoiles-du-destin-panini-comics-librairie-48-180-12832.html (na to jak coś szansa w 2018, przy okazji filmu, o ile jeszcze go planują - nie jestem na bieżąco)
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2016, 11:28:21 pm wysłana przez arczi_ancymon »

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:01:54 am »
W tym wydaniu są wszystkie historie z Elektrą, które napisał Miller
Nie ma "Sagi" https://www.amazon.com/Elektra-Saga-Marvel-comics-Daredevil/dp/0871355760

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:04:19 am »
Ale Sagi nie ma też w omnibusie.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:10:47 am »
To jest dokładnie "Daredevil - The Elektra Saga" więc pewnie dlatego. Ale u nas mogli by dodać  :biggrin: (po złości Sidece  :badgrin: )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2016, 07:15:13 am wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:28:52 am »
Jeżeli w Elektrze od Egmontu miałoby być ELEKTRA: ASSASSIN #1-8, ELEKTRA LIVES AGAIN, BIZARRE ADVENTURES #28 i WHAT IF? #35 to super by było gdyby wydali to jako pierwszy polski omnibus. Powiększony format, obwoluta, grafika na okładce. Świetna opcja, bo to jeden z cieńszych omnibusów ~400 stron, dali by radę! A mieliby dodatkową reklamę + wydanie kolekcjonerskie jako PIERWSZY polski omnibus.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:18:04 am »
Jakby to wydali tak jak Wieczny Batman 1, to też bym się nie obraził. No ale dopiero w październiku TK powie ile to będzie miało stron.

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:22:02 am »
Skoro Elektra ma wyjść w listopadzie, to będziemy wiedzieć pewnie pod koniec września ile to będzie miało mieć stron i jaką cenę (analogicznie już w lipcu wiemy o komiksach z września).

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:31:03 am »
Elektra może być w grudniu. Wojna Domowa pewnie w listopadzie.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:52:26 pm »
Doctor Strange Beginnings and Endings słabiutkie niestety. Egmont mógł wybrać o wiele lepszy tytuł ze Strangem. Ta historia jest po prostu taka milutka, przyjemna, przewidywalana do bólu. Sam początek jeszcze w miarę ciekawy ( pierwsze 2 zeszyty są ok ) ale im dalej w las tym gorzej, parcie po linii prostej i zero wątków pobocznych. Dla żółtodziobów pewnie będzie to fajne bo komiks jest zrozumiały i nie ma np odwołań do czegoś co się wydarzyło kiedyś ale ja oczekiwałem czegoś innego. Historia jest też niepotrzebnie rozciągnięta, Stan Lee zmieściłby ją w góra 2 zeszytach.


Po przeczytaniu tego aż mnie naszło na klasyczne komiksy ze Strangem bo tu się w zasadzie nic nie wydarzyło.... wróć.... wydarzyło ale nie poczułem klimatu. Krótko mówiąc komiks dla początkujących.

Offline adro

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:27:15 pm »
no byloby bdb gdyby egmont wybral wlasnie to wydanie elektry. No i faktycznie e moglby  dac powiekszony format, walnac troche bajerow i mamy pierwszy omniak po polsku :razz:
no tez wolalbym jakis inny komiks ze strangem, jest tego troszku, mogli wybrac lepiej, ale i tak biore doka  :biggrin:
no niby civil war nie jest jakims zlym pomyslem, ale wolalbym cos nowego.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:36:37 pm »
Stan Lee zmieściłby ją w góra 2 zeszytach.
Nawet lepiej. Steve Ditko i Stan Lee zmieści genezę Strange'a w liczącej pięć stron historyjce w Strange Tales #115.  :biggrin:  Straczynski i Peterson ją trochę pozmieniali, rozciągnęli ją na 6 zeszytów i wcale od tego nie stała się lepsza.


Dziwi mnie, że Egmont wybrał tę historię zamiast o wiele świeższej OGN "Doctor Strange: Season One", która podejmuje ten sam temat i ma bardziej Strange'owe rysunki:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2016, 09:42:03 pm wysłana przez Anionorodnik »