Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 488029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 01, 2016, 06:28:40 pm »
Punisher i Deadpool to przecież oczywiste musiszmiecie.
s -> ś   z

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline mack3

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 01, 2016, 06:46:59 pm »
Niby była mowa tylko o 3 głównych tomach. Może jak się sprzeda bezie reszta? Oby.
Czyli była mowa o tym, że Annihilation w 3 tomach (czyli kompletna seria z tie-inami)? Fajnie! :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 01, 2016, 06:48:09 pm »
Pozwolę sobie na króciutki komentarz.

Deadpool Classic: jeżeli zaczyna się od pierwszy mini, to zaczyna się zwyczajnie słabo. Mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci, bo potem następuje ponad 1000 stron świetnego, definiującego postać runu Kelly'ego. Moja opinia (i opinia Nicka, z którą się bardzo zgadzam) w wątku o Deadpoolu na niniejszym forum. Po tym runie - równia pochyła, ale te kilka tomów to będzie naprawdę świetna rzecz.

Annihilation. Oł jeah. To jest naprawdę coś, co warto przeczytać. Nie kojarzę takiego komiksu na polskim rynku. A przynajmniej na pewno nie z Marvela i DC.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 01, 2016, 06:54:51 pm »
8azyliszku to jak teraz twoimi mailami do Hachette? Te Deadpoole z innych krajów wyjdą taniej w Deadpool Classic  :biggrin:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 01, 2016, 06:59:22 pm »
Nie kojarzę takiego komiksu na polskim rynku. A przynajmniej na pewno nie z Marvela i DC.


Np. nigdy niezakończony Vanguard wydawany przez Amber (nie ich wina, że bez zakończenia). Nie to, że takich przykładów jest tona oczywiście.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 01, 2016, 07:00:27 pm »
Egmont wydający 17 grubych zbiorczych tomów o jakiejś postaci? Uwierzę jak zobaczę. :smile: Jak wyjdą, to wtedy bedzie można opchnąć na Allegro Wade Wilson War i to co ewentualnie wyda jeszcze Hachette. Na razie czeka nas długi marsz od 1991 roku. Jeśli Egmont dociągnie do XXI wieku, wtedy będę się rozglądał za kupcem.

Offline Inuki

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 01, 2016, 08:10:45 pm »
Czyli była mowa o tym, że Annihilation w 3 tomach (czyli kompletna seria z tie-inami)? Fajnie! :smile:

Tak wyczytałem na jakiejś stronie, która dała relację z dzisiejszego spotkania. Nie pamiętam już gdzie to było, ale wspominali też o 6 tomach "Punishera". Oby się dobrze sprzedało, bo chociaż w Marvelu nie siedzę specjalnie, to jest trochę tytułów, które z ogromną chęcią bym przeczytał. Annihilation i Punisher do nich należą :smile: Tak swoją drogą, to dziwię się, że Egmont nie postawił na jakiegoś starszego Spider-Mana.

Szkoda tylko, że w tych klasykach Egmont nie zdecydował się na jakieś fajne, równe grzbiety, tylko poszedł bardziej w dokładną kopię oryginałów. Serie z pewnością będą do siebie pasować, ale w moim odczuciu Mucha ma lepsze grzbiety.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 01, 2016, 08:32:12 pm »
Nie pamiętam już gdzie to było, ale wspominali też o 6 tomach "Punishera".
Jeśli na pewno o 6 to będzie to zwykłe wydanie HC zbierające po dwa trejdy w tomie.

Offline Inuki

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 01, 2016, 08:53:47 pm »
Jeśli na pewno o 6 to będzie to zwykłe wydanie HC zbierające po dwa trejdy w tomie.

Już wiem gdzie to czytałem - w Twoim poście kilka stron wcześniej :biggrin: Wziąłem to za pewnik, bo ktoś o 6 tomach napisał też na Fejsie, ale post widzę, że już usunięty. Wydaje mi się, że chyba nie ma co gdybać, tylko poczekać na dokładniejsze zapowiedzi i jakieś potwierdzone info. Osobiście wątpię w to kompletne wydanie, bo jak już pisałem, to ponad 400 stron w każdym tomie. No, ale kto wie? Miło by było. Poczekamy zobaczymy :smile:

Serie:

Punisher MAX (Ennis) 6 tomów (każdy zbiera dwa trejdy).
Deadpool Classic cały Deadpool od początku  :smile: w Marcu wychodzi tom 17.
Annihilation 3 tomy.

Oneshoty:

X-Men Deadly Genesis
Black Widow: The Things The Say about Her

czyli może być tak w 2017: 4 x Deadpool, 3 x Punisher MAX, 3 x Anihhilation, X-Men Deadly Genesis,
Black Widow: The Things The Say about Her  :smile: chyba że coś jeszcze dodadzą.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 01, 2016, 09:17:25 pm »
Jak pokazali okładkę z Complete Collection tego Punishera to i zapewne będzie to CC. Czyli 5 tomów

Ciekawe co tam dostaniemy w styczniu na pierwszy ogień z nowych zapowiedzi. Ja to wiadomo. Chciałbym Annihilation jak najszybciej

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 01, 2016, 09:22:49 pm »
Najpierw napisałem 6 HC, potem 5 CC, teraz znowu 6 HC, a jednak to raczej będzie 5 CC  :lol: i jeszcze raz zmieniam  :smile: ma być na bazie HC i chyba bez szóstego (nie Ennis)

Ciekawe co tam dostaniemy w styczniu na pierwszy ogień z nowych zapowiedzi. Ja to wiadomo. Chciałbym Annihilation jak najszybciej
Jak to co?



Tego jest trochę więc muszą cisnąć  :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 11:21:44 pm wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 01, 2016, 09:33:01 pm »
Ach, Liefeld... Co Liefelda było wydane w PL?

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 01, 2016, 10:02:04 pm »
Ach, Liefeld... Co Liefelda było wydane w PL?
TM-Semicowy "Spider-man" 4/95, w którym przedrukowano (fragment?) zeszytu "X-Force" z rysunami Liefelda. Wspominam jako jeden z głupszych wydanych u nas zeszytów. Za to w profetycznym geście Juggernaut uderza w WTC...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 01, 2016, 10:12:42 pm »
Inuki



W kontekście regularnej serii to ja się nie dziwię (tzn. chciałbym to, ale w pełni rozumiem posunięcie E), bo Deadpool jest bardziej popularny i o ponad połowę młodszy, co oznacza, że jego początki nie sięgają czasów, których niektórzy nie lubią, a także jedynym dublem z DP będzie kiedyś "Wojna Wade'a Wilsona", a 50  zeszytów głównej serii Spidey'ego zostało już wydane w Polsce.
Zawsze może się okazać w styczniu/lutym, że dzisiejsze zapowiedzi, to w rzeczywistości jakieś 75% na przyszły rok, bo ponad pół roku na 2 serie to sporo, ale co ja tam wiem? Ostatnio, jak próbowałem rozgryźć przyszły plan wydawniczy Egmontu i wydawało mi się, że tego dokonałem, ten zapowiedział 5 nowych serii, później zwiększył ilość tomów na miesiąc, więc wolę się w to już nie bawić.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 10:21:08 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline Cringer

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 02, 2016, 12:39:39 am »
Może ze Spiderem czekają na nowy film.