Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 02, 2016, 04:24:15 pm »
Bzdura.

Nie czytałem tych komiksów, powtórzyłem tylko co przeczytałem w jakiejś recenzji. Czyli mam rozumieć, że w runie Kelly`ego jeszcze nie był takim irytującym śmieszkiem jak obecnie i nie przebijał czwartej ściany?
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 04:53:46 pm wysłana przez amsterdream »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 02, 2016, 05:16:04 pm »
Nie śpiewa popowych piosenek, nie rzuca żartami w kierunku czytelnika, nie udaje samolotu, ani postaci z kreskówek Warner Bros. Z tego co pamiętam to przez cały run łamie czwartą ścianę dwa razy, ale bez śmieszkowania. W chłodny sposób stwierdza coś, z czego wynika, że ma świadomość czym jest (bohaterem komiksu). Brak głupich żartów (jest trochę dobrych), za to wciągająca fabuła i rozwój postaci. Stwierdzenie, że to ten sam Deadpool co obecnie jest - przepraszam - straszną bzdurą.

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 02, 2016, 06:47:05 pm »
Dzięki za rozjaśnienie.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 02, 2016, 08:23:57 pm »
łamie czwartą ścianę dwa razy


Ekhm, ścianę się burzy. W tym i czwartą.
perły przed wieprze

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela w KŚK od Egmontu
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 02, 2016, 08:26:01 pm »
Ekhm, ścianę się burzy. W tym i czwartą.
Cholernie się cieszę, że jednak zaglądasz na to forum. :D

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 02, 2016, 11:17:33 pm »
Komiksomaniak napisał na facebooku, że także on tłumaczy Deadpoola Classic. Takie tam małe info

A na nagraniu z prezentacji mówili, że:
Jak przypuszczałem po 3 tomy: Anihilacji, Punishera i Deadpool w 2017.

Także z X-Men i Black Widow wychodzi 11 tomów. Ciekawe co będzie tym 12 :wink: No oczywiście przyjmując, że nie zwiększą w drugiej połowie roku ilości klasyków na miesiąc.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 02, 2016, 11:32:06 pm »
O, to Annihilację załatwią w jeden rok. A tyle było czekania. Mam nadzieję, że się dobrze sprzeda i Egmont poleci dalej.

W Annihilation Conquest jest Cosmo. Sowiecki pies-kosmonauta ze zdolnościami telepatycznymi. Jak zobaczę polskie wydanie... i Cosmo mówiącego "Towarzyszu Nova"... będę szczęśliwszym człowiekiem. :D

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 03, 2016, 12:10:59 am »
A wiadomo już jakie będzie polskie tłumaczenie tytułu Annihilation? Zostaną przy oryginale czy może jakaś radosna twórczość? Anihilacja jeszcze do przełknięcia ale kto wie, może wcisną jakieś Unicestwienie/Zagładę? Idąc tropem "Nieskończoności", to całkiem możliwe...

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 03, 2016, 03:38:55 am »
Raczej będzie "Anihilacja", bo przecież tytuł wziął się od imienia głównego czarnego charakteru tej historii, Annihilusa.

Wychodzi na to, że te 17 tomów "Deadpool Classic" załatwią w sześć lat. Nie wiem czy jest to może najlepszy tytuł do takiego eksperymentu, ale ma nadzieję, że zdoła on udowodnić, że można w naszym kraju z powodzeniem wydawać serie superbohaterskie zamykające się w więcej niż 10 tomach.

Offline Pan

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 03, 2016, 07:10:21 am »
Beznadziejna decyzja z wydaniem tego Deadpool Classic podyktowana zapewne tylko tym, że ten głupi Deadpool z Marvel Now dobrze się sprzedał oraz postać ta w ostatnim czasie jest popularna, już zamiast Deadpoola mogli zaplanować jakiś większy run Spider-Mana lub X-Memów

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 03, 2016, 07:37:20 am »
Cytuj
Beznadziejna decyzja z wydaniem tego Deadpool Classic podyktowana zapewne tylko tym, że ten głupi Deadpool z Marvel Now dobrze się sprzedał

Może dla ciebie beznadziejna ale Egmont tylko będzie liczył zyski jeżeli tak dobrze się sprzedaje ten bohater

Ja tam Deadpoola lubię ale też wydaje mi się, że wszystkiego z Deadpool Classic nie wydadzą i zastopują na tomie, gdzie kończy się pierwsza dłuższa solowa seria (na 9?). Te wszystkie tomy z Deadpool Corps, Team-Ups and Downs, Suicide Kings sobie darują. Ale kto wie ? Przez 6 lat ten hero może jeszcze bardziej zyskać na popularności i te 3 tomy na rok z Classic będą stałą roczną dawką. Do tego dojdzie w przyszłości seria All-New All Different Marvel.

Ci co nie lubią Deadpoola to zaoszczędzą sobie chociaż trochę kaski na inne świetne rzeczy, które Egmont wyda w innych miesiącach ;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 03, 2016, 07:48:53 am »
O, to Annihilację załatwią w jeden rok. A tyle było czekania. Mam nadzieję, że się dobrze sprzeda i Egmont poleci dalej.
Podejrzewam że Egmont raczej bierze pod uwagę kontynuację, w końcu chce wydać X-men Deadly Genesis, gdzie jest wprowadzony Vulcan, który odgrywa znaczącą rolę w War Of Kings, czyli 3 akcie tej kosmicznej sagi.

Podejrzewam że będzie to w tej formie wydawane:

Pewnie nie dostaniemy Pre-Annihilators i Annihilators. Thanos Imperative raczej będzie bo to zakończenie historii i tom z WKKM będzie już dawno niedostępny. Jeśli Komiksomaniak będzie miał nad tym pieczę to o Novę i Strażników Galaktyki (tych dobrych) też bym się nie martwił.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 08:05:54 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 03, 2016, 07:56:16 am »
Jeśli Deadly Genesis sprzedadzą się bardzo dobrze, to może czekać nas także zalew mutantów. Trzeba tylko kupować.
Dwa pierwsze Deadpoole nawet z dodrukiem Martwych Prezydentów, wymiotło z księgarń. Nie ma wiec co się dziwić, że wydawnictwo poszło za ciosem. Jak się doczekamy choć kilku grubych Deadpooli po polsku, to będzie super. Czekam zwłaszcza na Cable and Deadpool. Będzie wreszcie można naprawdę docenić tą postać.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 03, 2016, 07:57:58 am »
Teraz taka sytuacja oczywiście nam nie grozi, ale jakoś w kontekście tak zapowiedzianej inwazji Deadpoola (Deadpool Classics, "Dracula's Gauntlet" + z Marvel NOW! i w jakimś sensie "Thunderbolts"), mimowolnie nasuwa mi się skojarzenie z końcówką TM-Semic i natłokiem "Lobo".
Niby fajnie, na początku były sensowne historie, ale potem spirala kaszany dla wyrośniętych dzieciaków, z której wydawnictwo się już nie miało siły wyplątać.

[Rzecz jasna piszę to jako osoba do Deadpoola nieprzekonana.]
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 03, 2016, 08:02:52 am »
Czekam zwłaszcza na Cable and Deadpool.
A gdzie to ma być?

Myślę że ten Deadpool Classic będzie 4 razy w roku (przynajmniej w 2017 bo jedno miejsce zostało)

@Anionorodnik
Jakieś opinie o tej Black Widow?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2016, 09:18:42 am wysłana przez JanT »

 

anything