Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:06:54 am »
No przydało by się. Ale Egmont poza Elektrą (ale to Miller/Sienkiewicz) pewnie prędko nie wyda nic z przed 2000 (poza tymi pierwszymi Deadpoolami) a Mucha nie wydała żadnego Marvela sprzed 2000  :smile:

Dobrze że w SBM będzie sporo starszych rzeczy  :biggrin: (w tym Semicowe X-Men i Daredevil)

Offline SirBlackheart

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:19:45 am »
Pan Maruda zamówił właśnie Anihilację, choć robić tego nie miał. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Nie ma tabunu kolesi z iksem na klacie ani zużytych superherosów, zatem może być ok. Poza tym, Nova to postać u nas zdecydowanie zaniedbana, a Strażnicy zawsze na propsie. Powiedzcie, że nie będę chciał tego natychmiast opchnąć, no powiedzcie. ;)

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:21:33 am »
Nie ma tabunu kolesi

Akurat w Anihilacji w pewnym momencie ilość postaci na metr kwadratowy przekracza wszelkie normy :wink:

Offline SirBlackheart

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:46:27 am »
Akurat w Anihilacji w pewnym momencie ilość postaci na metr kwadratowy przekracza wszelkie normy :wink:

O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e!!!! To ja tego nie odbieram z Bonito.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 27, 2017, 12:21:57 pm »
O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e!!!! To ja tego nie odbieram z Bonito.


No wiesz, tam jest wojna...
perły przed wieprze

Offline SirBlackheart

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 27, 2017, 12:25:05 pm »

No wiesz, tam jest wojna...

Byle nie godziła za bardzo w nasz intelekt ;)

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:39:53 pm »
1 część pierwszego tomu Anihilacji z Draxem, najbardziej kameralna, najbardziej przypadła mi do gustu. W ogóle Drax w tym wydaniu jest naprawdę interesującą postacią, nie to co w filmie, gdzie był trochę comic reliefem.

Offline Archie

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:53:29 am »
Jakie komiksy wchodza w sklad pierwszego tomu Anihilacji od Egmontu?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline indy1983

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #578 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:58:38 am »
Jakie komiksy wchodza w sklad pierwszego tomu Anihilacji od Egmontu?

Drax The Destroyer: Earthfall 1-4, Annihilation: Prologue, Annihilation: Nova 1-4.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #579 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:59:35 pm »
Byle nie godziła za bardzo w nasz intelekt :wink:


Hmmm, powiem tak, parę razy zostaniesz dźgnięty w mózg, to jest bezsprzeczne ale w kontrze zawsze znajdziesz w tym tytule coś co to wynagrodzi (przynajmniej ja tak miałem, inaczej co jakiś czas nie wracałbym do tego okresu Marvela).
perły przed wieprze

Offline donTomaszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #580 dnia: Styczeń 30, 2017, 12:42:58 pm »
Elektra Assasin - komiks genialny, przy ktorym bawilem sie wysmienicie.
Zupelnie nie rozumiem narzekania, ze scenariusz jest chaotyczny, ze nie wiadomo o co w nim chodzi. Totalna bzdura, wiadomo, trzeba tylko dac sie temu tytulowi porwac, czytac powoli i uwaznie. Elektra jest wymagajaca, zmuszajaca czytelnika do zaangazowania w sie w lekture. Odplaca jednak z nawiazka. Fantastycznie oddana paranoja zimnej wojny (przypominalo mi Nixona z Watchmen), cyborgi i ninja tak bardzo modne w latach 80, swietne postacie drugo i trzecioplanowe (moim faworytem jest prezydent z jajami i skrzyneczka). No i te rysunki - poezja i uczta dla oka. Mnostwo kadrow nadaje sie do powieszenia na scianie, w duzym formacie. Karykatura poplatana z hiper realizmem. Kolaze, akwarele, rysunki a la male dziecko. Cos wspanialego.
Do Elektry wroce na pewno jeszcze nie raz. Komiks must have.

Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Zakrza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #581 dnia: Luty 01, 2017, 03:16:34 pm »
Skończyłem Anihilację. Znakomita lektura. Miniserię z Draxem wciągnąłem niemal natychmiast, a to przecież tylko wstęp. Nie mylili się wszyscy ci, którzy twierdzili, że Anihilacja to dobry początek na zapoznanie się z kosmosem Marvela. Każda z postaci jest fajnie wprowadzona i nie ma się wrażenia, że trzeba znać kilkadziesiąt komiksów wydanych wcześniej, żeby wiedzieć o co chodzi. Do tego świetne rysunki, zwłaszcza rozkładówki. Dopiero teraz zobaczyłem, że było kilku autorów i zdziwiło mnie to, bo styl rysowania mają podobny. No i ta twarda oprawa. To pierwszy komiks jaki posiadam w twardej, więc jestem zachwycony. Będzie się ładnie prezentować na półce. Czekam z niecierpliwością na drugi tom!
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2017, 11:29:27 am wysłana przez Zakrza »
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #582 dnia: Luty 01, 2017, 04:20:46 pm »
Skończyłem Anihilację. Znakomita lektura.

[Oddycha z ulgą]
Niedługo przyjdzie mi odebrać paczkę z "Anihilacją" (+ "Lazarusami" do kompletu) i szczerze pisząc cieszę się na tę opinię, gdyż do koszyka pakowałem ów tom z pewną dozą wahania. Dobrze, że szanse na to, iż rozczarowania nie będzie rosną.  :smile:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #583 dnia: Luty 01, 2017, 04:30:07 pm »
Jak Zakrza napisał,  jest to tylko wstęp.  A wstęp jak to wstęp - o zachwyty trudno. Szczególnie,  że pojawią się tu pyskata nastolatka,  która chyba jest po to by czytający komiks dzieciak miał się z kim identyfikować.  Ale jest tak naprawdę po to,  by irytować.  A we właściwym evencie jest i multum postaci i pojawia się wrażenie że niektóre historie trzeba znać wcześniej.  Jim Starlin robił to lepiej ☺️

Offline Zakrza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #584 dnia: Luty 01, 2017, 05:00:09 pm »
Miło, że ktoś docenia moją opinię, ale ja jestem początkującym komiksiarzem, więc się nie znam. Od czasów TM-Semica przeczytałem tylko Superior Spider-Mana i Avengers.


Mnie Cammi nie irytowała, a mogłaby być moją córką. A jej uwagi są niezwykle trafne :D
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!