Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 14, 2017, 12:50:13 pm »
Trudno obwiniać komiks z lat 90-tych, że ma rysunki rodem z tamtych czasów. :smile:
Nie, no oczywista oczywistość. Po prostu jak zobaczyłem te rysunki to przypomniały mi się czasy TM-Semic, a w szczególności numer TAS-M 4/95 - wspólny występ Spidera z X-Force, gdzie jeden z zeszytów był rysowany przez Liefelda właśnie.
Prawdę powiedziawszy fajnie, że ten tom pojawił się u nas, bo uważam, że lata 90-te są bardzo skromnie reprezentowane przez obecny rynek komiksowy. Ale ja chyba zacznę kupować od dwójki, tym bardziej, że pierwsze pojawienie się DP w New Mutants będziemy mieli w kolekcji SBM

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 14, 2017, 12:56:55 pm »
Pierwszy zeszyt Kelly'ego ma ponad 30 stron  :smile: tak na zachętę.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #602 dnia: Luty 14, 2017, 01:07:10 pm »
@UP
I prawdę powiedziawszy tylko ten zeszyt skłania mnie do ewentualnego zakupu, ale to jednak ciągle za mało. Poczekam na Wasze opinie, ale nie jest to komiks, na który jakoś szczególnie się napalam. Nie mogę się natomiast doczekać Punishera.

Offline rzem

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #603 dnia: Luty 14, 2017, 02:04:52 pm »
Świetne są te prezentacje, pozwalają podejmować decyzje, kiedy się człowiek waha. Szacun Marian381.


Ja bym brał tylko z tą starej szkoły kreską. Ta nowa mnie zniechęca, wiec teraz już wiem, co zrobię.

Offline SawiK

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #604 dnia: Luty 14, 2017, 04:05:14 pm »
Deadpool Clasic tez trafil do mojego koszyka. Klimat lat 90tych i Tm-Semica to bedzie najwieksza zaleta tego komiksu, az musiałem przejrzeć pojedynek Spideya i X-Force z Jugim :wink: by sie dodatkowo nakrecic. Za kilka dni sie okaze czy twardy jest lepszy od tego miękkiego   :wink:
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2017, 07:44:57 am wysłana przez SawiK »

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #605 dnia: Luty 14, 2017, 04:33:35 pm »
To ja mam pytanie odnośnie tego Deadpoola z serii Classic, gdzie waszym zdaniem jest dobry moment aby uciąć serię? Ilość tomów jest dość spora i z tego co wyczytałem nie jest to jakaś rewelacja. W skrócie, kupiłbym coś z tej serii (bo śmiesznie tanie) ale nie wszystko. Po którym tomie można bezpiecznie "odłączyć" się od serii? Tylko byłbym wdzięczny za powstrzymanie się od odpowiedzi w stylu "nie kupując żadnego z tomów bo to dno".

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 14, 2017, 04:40:12 pm »
Myślę że dobrze by było zakończyć razem z Kelly'em po piątym tomie  :smile:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 14, 2017, 04:44:43 pm »
Ja czytałem trochę dalej i zeszyty Priesta były okej. Potem poziom leciał już równo. A z tego co zrozumiałem, to w dalszych tomach mają być miniserie Cullena Bunna (tego od Hrabstwa Harrow). A tego to już na pewno nie warto.

Offline pucek_miszcz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 14, 2017, 04:46:46 pm »
Ja kończę na runie Kelly'ego. Chyba, że któryś tom dostanie tutaj świetne recenzje, to wtedy się nad nim zastanowię.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 14, 2017, 04:52:14 pm »
Pytanie powinno raczej brzmieć - do ilu tomów Egmont dociągnie tą serię i na którym się to urwie. Ja raczej kupię wszystkie tomy do Marvel Now.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 14, 2017, 05:08:12 pm »
A tego to już na pewno nie warto.


Na przyszłość zaznaczaj, że twoja opinia jest tylko i wyłącznie twoją bo często lubicie wypominać to Bazyliszkowi.










Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 14, 2017, 06:59:16 pm »
Tak na przyszłość zaznaczę, że twoja opinia w jakimkolwiek temacie mnie kompletnie nie obchodzi. Więc możesz zaoszczędzić sobie czasu i nie odpowiadać na moje posty.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 14, 2017, 07:03:20 pm »
Nie lubię kiedy się dezinformuje nowych czytelników.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 14, 2017, 07:10:51 pm »
Cullen Bunn w Deadpool Classic to są dopiero tomy 16 i 17 jak Egmont tam w ogóle dotrze to nie przed 2020r  :smile:

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 14, 2017, 07:11:54 pm »
Cullen Bunn w Deadpool Classic to są dopiero tomy 16 i 17 jak Egmont tam w ogóle dotrze to nie przed 2020r  :smile:


Oj nie doceniasz tego pana od cięć historii w Egmoncie  :biggrin: