Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 14, 2017, 07:29:07 pm »
Na raz wróciło na forum trzech użytkowników (gr8, Kuki, Blasko) i dwóch z nich już się kłóci miedzy sobą. :)

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 14, 2017, 08:45:09 pm »
Nie jestem jakimś fanem Deadpoola więc perspektywa nawet tych 5 tomów brzmi średnio. A o 16 - 17 tomach to już w ogóle abstrakcja i nie do przyjęcia. Po grzbiecie widać, że Egmont targetuje fanów "panoramicznych kolekcji" (jakoś takie odniosłem wrażenie po dolnej części + numerek). Trzeba będzie jakoś wybiórczo eh ciężka sprawa z takimi kobyłami po naście tomów.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 14, 2017, 09:47:51 pm »
@UP
Ale teraz masz pokazany na to sposób. Drukniesz se obwolutę, albo chociaż naklejkę i będziesz miał taki grzbiet, jaki tylko zechcesz. Np dasz nowy cover komiksowi "Hachette Loves, Egmont Kills". :)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 09:53:27 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 15, 2017, 10:31:43 am »
Bazyl, ja się tylko zastanawiam kiedy do Ciebie dotrze, że gdyby nie ten "zły" Egmont to już w ogóle nie miałbyś co czytać. Wiesz, kolekcje się kiedyś skończą...

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 15, 2017, 10:48:52 am »
Bazyl, ja się tylko zastanawiam kiedy do Ciebie dotrze, że gdyby nie ten "zły" Egmont to już w ogóle nie miałbyś co czytać. Wiesz, kolekcje się kiedyś skończą...



Tak. Doskonale pamiętam jak wręcz tonąłem pod tą stertą tytułów superhero którą Egmont wydał w latach 2008-2012. Nie miałem czasu na nic innego, tylko siedziałem i czytałem te Batmany i Spider-Many z ich wydawnictwa. Tak, tak było pocztar.

O tym jak Egmont zaczął wydawać dopiero po Hachette napisałem już kilometry tekstu i się nie będę powtarzał. A i teraz pięknie pokazuje jaki to on świetny jest wydając np. okrojoną JLA 4.

A Kolekcje będą trwać dopóty, dopóki będziemy kupować komiksy. I nawet jeśli kiedyś w odległej przyszłości się skończą  jedne, to zawsze czekają w kolejce kolejne, jak Dredd czy Transformers.

Offline Doctus

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #620 dnia: Luty 15, 2017, 01:07:55 pm »
Kolekcje spopularyzowały sprzedaż komiksów, zgadzam się z tym. Tak samo jak zrobiły to ekranizacje komiksów (głównie te kinowe). Ale z kolei Twój ciągły hejt na Egmont @8azyliszek jest dla mnie niezrozumiały. Ceny Egmontu są w normie. Nie mają takiej linii wydawniczej jak Hachette i Eaglemoss, by móc sobie pozwolić na wydanie komiksów za 40zł. To zupełnie inne wydawnictwo. Egmont aktualnie poszerza ofertę komiksów zarówno z DC, jak i z Marvela, i jest to raczej powód do szczęścia.

Cytuj
zawsze czekają w kolejce kolejne, jak Dredd czy Transformers.

Jestem na tak. Kolekcję z Transformerami łyknąłbym w całości.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #621 dnia: Luty 15, 2017, 01:17:38 pm »
Osobiście niezbyt mi się to widzi. Norma to 40 zł i plus minus 10%. A takie same komiksy jak WKKM i MMH Egmont wydaje 20% drożej. A zanosi się na to, że będą one coraz cieńsze. Uwielbiam za to ich Marvel Now i S&B - oby więcej takich komiksów wydawali.

Offline raskoks

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #622 dnia: Luty 15, 2017, 04:20:12 pm »
Ktos sie orientuje jak ten Deadpool Classic ma sie do Omniaka Deadpool Classic i Deadpool by Kelly?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #623 dnia: Luty 15, 2017, 04:23:00 pm »
Run Kelly'ego zaczyna się w pierwszym tomie (jeden zeszyt) i trwa do tomu piątego i to jest cała zawartość omnibusu by Kelly a później jest też cała zawartość Omnibusa Classic.

tu jest dokładny spis Deadpool Classic https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Deadpool_titles


 
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2017, 04:30:54 pm wysłana przez JanT »

Offline Ryba2111

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #624 dnia: Luty 16, 2017, 10:29:56 am »
Kupiłem Anihilacje a tam zapach jak w pierwszym, niesławnym tomie WKKDC. Tego się nie spodziewałem :neutral:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #625 dnia: Luty 16, 2017, 10:31:39 am »
@UP
To mnie zaskoczyłeś. Ja nic takiego nie miałem.

Offline brzon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #626 dnia: Luty 16, 2017, 10:54:56 am »
Jeśli chodzi o Marvel Classic to felerny jest zapach matowych okładek. Nie jest to może poziom WKKDC, ale faktycznie jak dla mnie mało przyjemny. Ale da się żyć.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #627 dnia: Luty 16, 2017, 10:59:38 am »
Kupiłem Anihilacje a tam zapach jak w pierwszym, niesławnym tomie WKKDC. Tego się nie spodziewałem :neutral:
Chyba Arczi_Ancymon pisał że mu Elektra też tak dawała.
Reklamuj.

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #628 dnia: Luty 16, 2017, 11:51:34 am »
Potwierdzam, najwyraźniej Egmont obniża sobie koszty ucząc się od Eaglemoss. Wąchać komiksy, wąchać.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #629 dnia: Luty 16, 2017, 12:06:50 pm »
@Ryba i Arczi
A macie inne tomy z Marvel Classic dla porównania? bo u mnie wszystkie mają (raczej miały bo teraz sprawdziłem i Elektra oraz Anihilacja już bezzapachowe) jakiś tam zapach z okładki ale bym nie przesadzał.