Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inuki

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #705 dnia: Marzec 13, 2017, 01:08:02 pm »
Ja chyba jednak się skuszę na te 2 pierwsze tomy Deadpoola. Wprawdzie ten tom z WKKM i Marvel Now mi nie podeszły (za wyjątkiem pierwszego tomu), ale wczoraj przeprosiłem się z filmem i złapałem małego bakcyla na komiks. Zobaczymy, jak nie podejdzie to sprzedam i tyle :-P

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #706 dnia: Marzec 13, 2017, 01:22:30 pm »
Zgiń przepadnij Kusicielu.  :badgrin:
Słowo się napisało, 6 dych pójdzie na co innego.

Jeśli Deadpool pierwszy raz pojawia się w New Mutants, to chyba zrozumiałe, że dużo ich jest na początku jego przygód. Zwłaszcza, że łączy go z Wolvie'm program Weapon X.

Kijanek

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #707 dnia: Marzec 13, 2017, 06:36:52 pm »
Anihilacja Tom 2 maj

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #708 dnia: Marzec 13, 2017, 06:38:45 pm »
Anihilacja Tom 2 maj
Tak jak mówiłem  :smile: czyli w czerwcu na 100% Black Widow pod SBM (to jedziemy już z listą czeską  :smile: )

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #709 dnia: Marzec 13, 2017, 07:03:46 pm »
Zaktualizowałem listę Marvel Classic na pierwszej stronie tematu  :cool:

Offline marian381

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #710 dnia: Marzec 15, 2017, 01:11:31 pm »
X-Men: Mordercza geneza - prezentacja komiksu

W albumie znajdują się dodatki w postaci szkiców, alternatywnych okładek oraz tekstu Kamila Śmiałkowskiego pod tytułem X-Men i ich tragiczna historia.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #711 dnia: Marzec 15, 2017, 01:25:23 pm »
Posłowie K.Śmiałkowskiego? Już się boje. Oskar jednak piszelepsze. O Sebastianie nie wspominając.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #712 dnia: Marzec 15, 2017, 02:25:22 pm »
X-Men: Mordercza geneza - prezentacja komiksu

Marian, proszę Cię popraw, bo komicznie to wygląda

Liczba stron: Kamil Śmiałkowski
Przekład: 204



Offline marian381

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #713 dnia: Marzec 15, 2017, 02:42:09 pm »
Hehe, poprawione.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #714 dnia: Marzec 15, 2017, 03:07:50 pm »
He he. Teraz każdy komiks, który będzie miał więcej niż 200 stron zamiast "cegłą" będę nazywał "Kamilem Śmiałkowskim".  :biggrin:  A cieńsze będą np. "Markami Starostami".  :lol:

Offline kosmoski

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #715 dnia: Kwiecień 02, 2017, 05:27:14 pm »
X-Men - Mordercza geneza

Grubas, który spokojnie mógł być rozpisany na 3-4 zeszyty, zamiast 6. Pomysł na fabułę, może z lekka wtórny, ale dający pewne możliwości. Lecz niestety opowieść została poprowadzona po prostu bez polotu, wyszedł kolejny średniak z wielu.  Za to naprawdę ciekawe (poza ostatnią) są historie dodatkowe, są to najlepsze fragmenty całego tomu.

Graficznie jest naprawdę w porządku, tu nie mam zarzutów.

Całość natomiast dobija odmiana części imion (część na szczęście zostawiono w spokoju), w stylu Scotcie, Kurcie czy Kitten. Zastosowanie podanych odmian kuje po oczach, odbiera totalnie flow w czasie czytania i po prostu denerwuje. Zabija potoczność dialogów, momentami się czułem jakbym czytał jakąś pełną patosu tragedię, a nie rozrywkowe czytadło. Sorry w ten sposób nie zwracają się do siebie kumple z drużyny tylko pan, wójt i pleban.

Czy warto kupić? Jak będą kolejne X-meny nawiązujące do wydarzeń w Genezie to bez problemu da się je streścić w kilku zdaniach. Natomiast w polskim wydaniu komiks jest tak ciężkostrawny, że stanowczo każdemu odradzam zakup.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #716 dnia: Kwiecień 03, 2017, 07:42:32 am »
Czy warto kupić? Jak będą kolejne X-meny nawiązujące do wydarzeń w Genezie to bez problemu da się je streścić w kilku zdaniach. Natomiast w polskim wydaniu komiks jest tak ciężkostrawny, że stanowczo każdemu odradzam zakup.
No i fajnie. To znaczy ... nie fajnie. Już miałem ten komiks w koszyku i dzisiaj miałem składać zamówienie, a tu taka opinia. Może faktycznie wstrzymam się z zakupem i poczekam na rozwój wydarzeń jeśli chodzi o wydawanie dalszych X-tytułów.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #717 dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:55:57 am »
Ja tam podejrzewam że to bardziej wstęp do dalszych losów kosmosu Marvela po Anihilacji. Szczerze wątpię by Egmont rzucił się na taką cegłę jak Mesiah Complex i to co było dalej w świecie mutantów.  Vulcan miał duży udział w Upadku Imperium Shi-Ar czy Realm of Kings i War of Kings.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #718 dnia: Kwiecień 03, 2017, 12:05:27 pm »
Szczerze wątpię by Egmont rzucił się na taką cegłę jak Mesiah Complex
352 strony to cegła? Podobne tomy będą w "Klasyka Marvela"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2017, 12:09:49 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #719 dnia: Kwiecień 03, 2017, 12:12:57 pm »
Może faktycznie wstrzymam się z zakupem i poczekam na rozwój wydarzeń jeśli chodzi o wydawanie dalszych X-tytułów.
Podejrzewam, że kolejny tytuł z X-menami to będzie X-Men: Kingbreaker mini seria zawarta w War of Kings: Road to War of Kings, ale to dopiero po Annihilation: Conquest jeśli zostanie oczywiście u nas wydane, tam jest kontynuacja wątków z Vulcanem.

 

anything