trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #750 dnia: Kwiecień 13, 2017, 01:37:15 pm »
W takim razie miałem dokładnie na odwrót. W przypadku Elektry i Anihilacji z Klasyki nie wiedziałbym, że coś jest na rzeczy, gdyby dyskusja na Forum nie spowodowała, że postanowiłem temat nomen omen wywęszyć i delikatnie coś zalatywało, podczas gdy w przypadku "Hush" jak tylko o tym komiksie pomyślę to zaraz się krzywię. To był dramat nie do powtórzenia (mam nadzieję  :roll: ).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Doctus

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #751 dnia: Kwiecień 15, 2017, 09:51:58 am »
Punisher MAX od Egmontu dubluje się jakoś z tym co wydane było w WKKM?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #752 dnia: Kwiecień 15, 2017, 09:59:14 am »
Nie, to zupełnie inna seria (przeznaczona dla dorosłego odbiorcy).

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #753 dnia: Kwiecień 17, 2017, 07:44:21 pm »
Ja tymczasem przeczytałem X-Men: Mordercza geneza i jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi o superhero to chyba najlepsza rzecz z jaką miałem styczność w tym roku (przynajmniej jeśli chodzi o tegoroczne nowości na naszym rynku). Przeczytałem go od deski do deski przy jednym posiedzeniu co ostatnio bardzo rzadko mi się zdarza. Całość jest utrzymana w poważnym tonie, bez tysiąca one-linear`ów i żenującego humoru, który stał się plagą współczesnych komiksów Marvela. Jest dramaturgia, jest epickość, są dylematy moralne, pojawia się kilka interesujących nowych mutantów. Na dokładkę niezłe rysunki Hairsine utrzymane w dość mrocznym stylu. 8/10

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #754 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:53:48 am »
07.06.2017 - Czarna Wdowa: Powrót do domu

Czarna Wdowa: Powrót do domu   288stron
Czyżby miała zawierać 2 tomy? Black Widow: Homecoming i Black Widow: The Things They Say About Her mają po 144 strony.

Także jeżeli w tomie od Hachette nie dostaniemy czegoś innego to nie ma sensu tego kupować w SBM dla dwóch zeszytów z debiutem Black Widow

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #755 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:30:02 am »
A PANORAMA?  :biggrin: To w Egmont wyjdzie za tom około 30 zł.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 12:33:22 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #756 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:39:34 am »
A PANORAMA?  :biggrin: To w Egmont wyjdzie za tom około 30 zł i co na to Bazyl?  :smile:
przecież sam sobie odpowiedziałeś
PANORAMA

Offline donTomaszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 19, 2017, 12:29:10 pm »
I po co podpuszczacie tego lunatyka? Chcecie pozniej 5 stron spamu?
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 19, 2017, 02:04:54 pm »
Także (...) nie ma sensu tego kupować w SBM dla dwóch zeszytów z debiutem Black Widow
A ja właśnie miałem zamiar kupić tom o Czarnej Wdowie tylko dla tych dwóch zeszytów, bo chciałbym troszkę załatać tę dziurę w obu seriach, natomiast pozostałe 6 zeszytów mnie nie obchodzi. Tak też zrobiłem przy /Hałkaju/ (jak to mówi Komiksomaniak) i nie żałuję, bo główna historia była dobra, ale niewystarczająco, abym sięgnął po serię z Marvel Now.

Offline 8azyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 19, 2017, 02:46:16 pm »
Ja mam prenumeratę MMH, więc i tak dostanę Blackwidow czy Punishera. Jeśli Egmont połączy oba tomy to jest świetny ruch z jego strony. Tak jak Catwoman, Narodziny demona czy JLA 1. Oby więcej takich rzeczy. No i fajnie, że po pół roku będzie drugi tom Ms Marvel. Ten się kupi.

Kijanek

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #760 dnia: Kwiecień 19, 2017, 03:22:19 pm »
A ja właśnie miałem zamiar kupić tom o Czarnej Wdowie tylko dla tych dwóch zeszytów, bo chciałbym troszkę załatać tę dziurę w obu seriach, natomiast pozostałe 6 zeszytów mnie nie obchodzi. Tak też zrobiłem przy /Hałkaju/ (jak to mówi Komiksomaniak) i nie żałuję, bo główna historia była dobra, ale niewystarczająco, abym sięgnął po serię z Marvel Now.
Tu błąd bo HE z Marvel Now jest naprawdę kawałem dobrego komiksu, nie koniecznie typowe SH

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #761 dnia: Kwiecień 19, 2017, 03:25:13 pm »
HE?
Może w przyszłości nadrobię to, na tę chwilę nie mam na wszystko pieniędzy, a objętość tomu nie przyśpiesza decyzji.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #762 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:24:26 pm »
Harmonogram na resztę roku:

Maja 2017 - Anihilacja Tom 2
Czerwiec 2017 - Czarna Wdowa: Powrót do domu
Lipiec 2017 - Deadpool Classic Tom 2
Sierpień 2017 - Punisher Max Tom 2
Wrzesień 2017 - Hulk: Koniec i inne historie
Październik 2017 - Anihilacja Tom 3
Październik 2017 - Daredevil Nieustraszony Tom 1
Listopad 2017 - Deadpool Classic Tom 3
Listopad 2017 - Wolverine: Jason Aaron Tom 1
Grudzień 2017 - Punisher Max Tom 3
Grudzień 2017 - Daredevil Nieustraszony Tom 2

Od jesieni klasyka Marvela po dwa albumy na miesiąc.

Daredevil Nieustraszony to Daredevil by Bendis & Maleev: Ultimate Collection Vol. 1-3. To są te tomy, od których Sideka miała zaczynać wydawanie DD. :biggrin: Cena po 119,99 zł za tom, bo to albumy po ok. 500 stron.

Wolverine Arrona to Wolverine by Jason Aaron: The Complete Collection Vol. 1-4. Albumy po ok. 400 stron, więc każdy tom za 99,99 zł. Tłumaczem tej serii będę ja.

W Hulk: Koniec na 100% będzie one-shot Hulk: The End oraz kultowa opowieść Hulk: Future Imperfect autorstwa Petera Davida i George'a Pereza. Być może coś jeszcze, bo cena jest chyba zbyt duża jak na 152 strony oryginalnego wydania tego albumu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 03:43:32 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline Murazor

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #763 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:30:35 pm »
Wolverine Arrona to Wolverine by Jason Aaron: The Complete Collection Vol. 1-4. Albumy po ok. 400 stron, więc każdy tom za 99,99 zł. Tłumaczem tej serii będę ja.
Ale nie wytną Get Mystique z pierwszego tomu, nie? :badgrin:

edit: DD taniej niż Sideca planowała :wink: Sideca: "DAREDEVIL BY BRIAN BENDIS TOM 1 Cena: 134,90 zł"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 02:34:05 pm wysłana przez Murazor »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #764 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:37:02 pm »
Większy gracz może taniej.  :smile:

Nie sądzę, żeby Get Mystique wyleciało, ale pewności nie mam, bo jeszcze nie dostałem materiałów.