Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Czy wymieniacie się grami?

(1/1)

Megamocny:
  Co myślicie o wymienianiu się grami? Coraz częściej można się z tym spotkać, przynajmniej u mnie w miejscowości. Niestety w dalszym ciągu za rzadko i w sumie nie często jest okazja wymienić się za coś naprawdę dobrego. Ciekawi mnie jak to wygląda u Was w miejscowościach - też jest taka posucha? Wiem, że są sklepy internetowe, które zajmują się też wymianą gier. Dla mnie całkiem ciekawa opcja, która daje sporo więcej możliwości. Szkoda tylko, że w większości przypadków wygląda to bardzo podobnie, czyli że wymieniamy się z innymi użytkownikami, a nie np, za pośrednictwem sklepu. Jedynie Arena gry pozwala na wymianę za ich pomocą, co według mnie jest bezpieczniejsze (jeżeli mamy zaufanie do tej firmy). Korzystał ktoś kiedyś z wymiany przez internet? Ciężko jest znaleźć jakieś opinie, a chętnie bym się dowiedział co i jak  :biggrin:

Gabriel:
Jest Allegro, są sklepy, są fora. Wbrew pozorom rynek handlu "używkami" jest całkiem sprawny.

Jak wiadomo jednak gry "pudełkowe" powoli są wypierane przez dystrybucję elektroniczną. Jeszcze z kilka lat i pudełka myślę wyjdą z obiegu kompletnie.

Ja osobiście w temacie Internetu polecam chyba najbardziej Allegro. Tam w praktyce najbezpieczniej jesteś w stanie wyszukać, zakupić i sprzedać to, czego szukasz.

Michalkos75:
Ostatnio trafiłem na komis gier na konsole (w galeri marketu). I powiem szczerze - bardzo fajna opcja.
Ceny gier w okolicach 50%. A czy mamy używkę, czy nie... co to za różnica.


Od niedawna tylko tam kupuje (ale i oddaje w komis swoje gry).
Wymieniać się nie wymieniałem, ewentualnie pożyczaliśmy sobie gry ze znajomymi.


___________________________________ _______________________
Polecam moją stronę http://www.rzuce-palenie.pl

ManiaC:
Nie mam takich potrzeb.

Joren:
Nie lubię się wymieniać grami. Bardzo dbam o swoją kolekcję, a niektórzy myślą że skoro im coś pożyczyłem to automatycznie staje się to ich wartością. Szybko mnie to oduczyło pożyczania czegokolwiek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej