trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 329356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1005 dnia: Sierpień 23, 2016, 01:49:51 pm »
Daj znać, kto jest w końcu odpowiedzialny za opracowanie tej kolekcji, czy będzie to Egmont czy jakieś inny podmiot, bo jestem ciekaw.


Ok, wrzucę info ze stopki czy jakieś zdjęcie:)


Jak tylko rano kiosk, do którego mam zamiar podjechać będzie po dostawie.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1006 dnia: Sierpień 23, 2016, 01:55:51 pm »
Moja recenzja Husha 1 z WKKDC jest najlepsiejsza. :)

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2015/01/batman-hush-tom-1.html

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1007 dnia: Sierpień 23, 2016, 02:03:13 pm »
Ale ja nie będę pisał recenzji samej historii tylko szybki rzut oka na wydanie, zawartość, jakość papieru i inne duperele. Mam zaległych jakieś 130 komiksów i nie przeczytam poza kolejnością;)


Na drugi tom będę czekał niestety do paczki z prenumeratą.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1008 dnia: Sierpień 23, 2016, 02:14:47 pm »
Bardzo możliwe że drukować będzie EDICA więc jakość Nowego DC.

@Bazyl
Uśniesz dzisiaj w ogóle?  :smile:

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1009 dnia: Sierpień 23, 2016, 02:33:35 pm »
tak sobie przeglądam schowki w kilku sklepach i zauważyłem, że w większości nie ma już azylu arkham. luźno apeluję do osób mających zakup w planach, aby się pospieszyły, ponieważ kolekcja prawdopodobnie zablokuje możliwość ponownego pojawienia się tego tytułu w formacie dc deluxe.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 02:43:07 pm wysłana przez mgnesium »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1010 dnia: Sierpień 23, 2016, 02:39:25 pm »
Albo wręcz zamorduje Azyl Arkham. :) A może ktoś sobie zechce wydrukować to, jak Mucha Civil War w 2013? Nigdy nic nie wiadomo. :) No i pomijasz fakt, że oprócz Azylu dostaniemy też wznowienie Człowieka który się śmieje, którego już nigdzie (poza 2 obiegiem), kupić nie można.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1011 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:01:45 pm »
8azyl nie zapomnij o tym filmiku jutro. Znając życie będziesz pierwszy, nawet mimo nieplanowanego wyjazdu.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1012 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:12:29 pm »
Antari a ty nie zapomnij powiedzieć nam co robiłeś przez 2 tygodnie, że nie miałeś czasu kupić Husha w kiosku.

Jakby nie okoliczności to bym ruszył do kiosku o 6.00. Szkoda, że w całodobowym Tesco nie rzucają nowej prasy na półki od razu po północy, tylko też dopiero rano. :)

No. Powoli do czegoś dochodzimy. To teraz jeszcze wczuj się na chwilę w ludzi, którzy mają więcej dubli z kolekcją niż Ty, albo dla których cena nie jest najważniejszym wyznacznikiem.

I nagle ta kolekcja przestaje się jawić jako zbawienie komiksowego świata. A zaczyna jako kolejne, zwykłe źródło komiksów. (odgłos walących się filarów świata)

Obie kolekcje zawsze były zwykłym źródłem komiksowym. Tylko niektóre osoby piszące jakoś je deprecjonowały/deprecjonują z nieznanych mi powodów. Jak przeszkadza panorama, to można układać okładkami od frontu. :) Albo za te 8 zł różnicy sobie dodrukować własną obwolutę.

To jest jednocześnie zwykłe źródło komiksów, najlepsze źródło komiksów i odnowienie polskiego komiksowa. Te kolekcje postawiły rynek wreszcie z głowy na nogi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 03:18:42 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1013 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:24:29 pm »
Garnitur naszykowany, buty wyczyszczone. Będę w kiosku kilka minut po godzinie 7. Jutro wielkie święto wszystkich fanów komiksu w Polsce bez wyjątku !


Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1014 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:31:42 pm »
Poza tymi co nie kupują, bo nie. :)

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1015 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:36:30 pm »
A ja i inni prenumeratorzy będziemy czekać jeszcze miesiąc i bardzo, bardzo Was nienawidzić :)
Swoją drogą, ciekawe jak będzie z dostępnością w tych kioskach. Nakład pierwszych dwóch numerów może być potężny. Ktoś tu chyba pracował/pracuje w dystrybucji. Orientujecie się ile tysięcy egzemplarzy to musi mieć, żeby miało sens?

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1016 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:37:23 pm »
8azyl kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi, Husha mam już dawno zamówionego w sklepie Gildii wraz z pakietem innych pozycji. Znając życie będzie dopiero na piątek.

Nie chcesz nakręcić relacji, to nie. Nie rozumiem tych złośliwości pod moim adresem.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1017 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:39:18 pm »
Poza tymi co nie kupują, bo nie. :)

Z mojego punktu widzenia Ci co nie kupują, bo nie, zachowują się jakby jednak dojrzalej (i zdrowiej dla swojego zdrowia finansowego) od tych, co kupują, bo tak...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1018 dnia: Sierpień 23, 2016, 03:57:46 pm »
Ale ja je kupuję bo lubię czytać dobre komiksy. A jak jeszcze są w super cenie, to w ogóle jestem happy.
A tutaj pojawiły się głosy, że choć ktoś kupuje komiksy DC od Egmontu to nie kupi WKKDC, bo wydaje ją Eaglemoss, bo to jest kolekcja. A nie, że mu się ten tytuł nie podoba.

Są tutaj znawcy DC. To proszę mi powiedzieć - które tytuły z isty na 1 stronie tego tematu są słabe? Których nie warto kupować? To może bym rozważył. Bo na razie ja takich zdecydowanie na nie nie widzę.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1019 dnia: Sierpień 23, 2016, 04:05:15 pm »
A tutaj pojawiły się głosy, że choć ktoś kupuje komiksy DC od Egmontu to nie kupi WKKDC, bo wydaje ją Eaglemoss, bo to jest kolekcja. A nie, że mu się ten tytuł nie podoba.
Coś krzywo interpretujesz to, co mówią inni. Obstawiam, że ktoś nie kupi, bo woli wydania Egmontu, bo już ma ten komiks z poprzednich wydań, bo ma ten komiks w oryginale, bo nie jest zainteresowany tym konkretnym komiksem. A nie, bo mu się wydawca nie podoba.

Są tutaj znawcy DC. To proszę mi powiedzieć - które tytuły z isty na 1 stronie tego tematu są słabe? Których nie warto kupować? To może bym rozważył.
Hush.

 

anything