trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 326510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1485 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:34:25 pm »
Wątek żyje wlasnym zyciem (bez zadnej kontroli) tymczasem ja szukam spisu wszystkich pozycji, jakie wyjdą w tej kolekcji wraz z wyszczegolnionymi dublami i konkretną zwartoscią poszczegolnych tomow. Czy jakas dobra dusza moglaby wkleić tę listę, ewentualnie podlinkować?

Myślę, ktorych tomów ze swoich zbiorow się pozbyc i jak na razie wychodzi na to, ze tylko "JLA Ziemia 2", "Batman i Syn", a takze "Zagłada Gotham" nadają się do sprzedazy (raptem 3 na taką dużą liczbe dubli...). Czy ktos ma podobne przemyslenia?

Cała reszta - wydania DeLuxe, a także twardookladkowe inne wydania ("Luthor", "Człowiek ktory się smieje", "Długie Halloween") - to wydania, ktore prezentują się znacznie lepiej niz to, co dostaniemy w WKKDC. Ewentualnie jeszcze moglbym zastanowic się nad sprzedaniem "Luthora" (zwartosc chyba ta sama?). "Czlowiek ktory się smieje" odpada ze wzdlegu na extra historię, zas "Dlugie Halloween" i "Mroczne  zwycięstwo" nie mogą istniec osobno ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1486 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:42:45 pm »
tak, dajcie tę listę, to zrobię z niej pierwszy wpis w nowym wątku, bo tu już sięgnęliśmy 100 strony, to zróbmy jak w wątku WKKM i zamknijmy...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1487 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:47:15 pm »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1488 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:53:46 pm »
Przecież na pierwszej stronie od góry jest mój zedytowany post, gdzie wstawiłem listę Janka, w której ten pododawał nazwy polskich wydawnictw przy tytułach, które wyszły już w Polsce. NA PIERWSZEJ STRONIE TEGO TEMATU. Drugi post od góry.

 

anything