Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Wampiurs Wars

(1/3) > >>

N.N.:
Czy pamiętacie ten komiks? Wydawał go kilkakrotnie Gdański Klub Fantastyki. Teraz pojawiła się stronka www.republika.pl/wampiurzone
ale z niezrozumiałych przyczyn jest tam tylko druga część komiksu.
Podobno GKF szykował wydanie całości w dużym formacie, ale zabrakło im funduszy....

Anonymous:
hm, ciekawe
atak grozy to akurat ta część którą żeśmy jako vormkfasa przerysowywali. miało się to ukazać w czerwonym karle, no ale zipa dumna. co do wydań ponownych to JPP się wypowiadał, że raczej nie ma szans ze względu na fundushe, najszybciej w internecie. ale ta stronka coś linka rzucił to straszna nędza. nie mogłby ktoś z głową zrobić strony wampiursów?....
m

LOGAN:
o kurcze jak ja bym chciał żeby wampiury wznowił egmont już widzę je oczyma wyobrażni zebrane w całość w twardej oprawie nieżle się ubawiłem czytając je w czerwonym karle.wiecie może czy to co opublikował czerwony karzeł to była całość czy też były jeszcze jakieś odcinki.murtaugh jeśli masz jakiś związek z vormkfasą to może wiesz czy doczekamy się w najbliższej przyszłośći albumu o morfołakach?

Anonymous:
mając bliskie kontakty z vormkfasą, a z morfołakami jeszcze bliższe - mogę powiedzieć, że to słodka tajemnica wydawcy. ja tez nie wiem, czy w najbliższym czasie się to ukaże.
m

LOGAN:
Liczę na grubaśny album o morfołakach zbierający wszystkie odcinki w twardej oprawie mam nadzieję że takowy szybko wyjdzie kupię bez względu na cenę.Apropo morfów czy powstają nowe odcinki i czy jesteś może miszczem Skutnikiem jeżeli tak to czy w najbliższym czasie jest szansa pomijając morfów na ujrzenie jakiś twoich dzieł na papierze w postaci albumów?Możę jakieś konkrety jeżeli takowe są oczywiśćie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej