trawa

Autor Wątek: Czy boicie sie ciemnosci ?  (Przeczytany 40209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2005, 11:18:58 am »
ze śpiwora ciężko się szybko wyplatać żeby uciekać ;)

Offline Mewa

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 19, 2005, 03:47:33 pm »
Jak zostawałam sama w domu nocą to zapalałam światło w przedpokoju.
Już nie zapalam, bo mam sunię rottweilera.
Teraz to my jesteśmy groźne.
Fajny ten post Cydienne. Dziewczyno pisz tu jeszcze czasem!

Offline barty

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:00:29 pm »
Cytat: "Mewa"

Już nie zapalam, bo mam sunię rottweilera.


To ja bym się bardziej bał tego psa niż ciemności. :roll:

Offline ASa

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 09, 2006, 04:15:43 pm »
ja i ciemność... po horrorze (a zazwyczaj jest już późno i wszyscy śpią) to tak: najpierw 1: zapalam światło z żyrandola, wtedy 2: wyłączam telewizor i następnie lampkę zza telewizora, 3: wychodzę i zapalam śwatło na korytarzu, potem 4: gaszę śiwatło w pokoju i zapalam na schodach, 5: idę na górę, (ściskając w ręcę laczki, żeby nikogo nie obudzić  ;) tempo mam gorzej niż żółwie... 16 schodków to za dużo w takich okolicznościach :)   ) 6: zapalam światło w swoim pokoju i lampkę przy łózku, 7: gaszę światło na schodach 8: gaszę światlo w pokoju i leżę sobie w łózku i coś robię (czytam piszę etc.) żeby pozbyć się chwilowego rozpamiętywania scen z filmu  :D  (dostałabym pałę za powtórzenia, jakby jakikolwiek polonista to zobaczył)
ale ja to akurat mam duży dom i mieszkam w sumie na odludziu, więc jak nieraz słyszę w nocy coś, co brzmi totalnie jak kroki na chodniku, to się wzdrygam... albo jak oglądam horror i nagle... ktoś wie, jak można się... hmmm, zdenerwować, gdy przy całkowitym napięciu nagle drewno (boazeria, panele) tak jakby "strzela" (drewno ponoć cały czas pracuje)... i jeszcze te wspomagające grozę głośniki z dźwiękiem przestrzennym   :) gdy po zakupie tegoż sprzętu obejrzałam sobie jeszcze raz Innych to mnie autentyczne ciary przeszły... jak Grace słyszała te kroki na strychu, w rupieciarni...
brrr... ale ciemności całkowitej nie lubię. Za to kocham półmrok.
\ /)
(O.o)
(>< )o

This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Offline Shadow81

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 13, 2006, 10:47:16 am »
Uwielbiam ciemność!  :) Tylko o takiej porze oglądam swoje ulubione filmy i nie wyobrażam sobie, że miałabym je oglądać w dzień. Nie byłoby tego klimatu, no i ... odrobiny dreszczyku.  :)
Nawet gdy jestem sama nie zapalam świateł, bo po co?
Lubię po prostu siedzieć sobie po ciemku i nie przeszkadza mi to.
Bo w nocy spać nie mogę i we dnie się trudzę
Myślami, co mi w serce wrastają zwątpieniem."

Offline Freudstein

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:52:45 pm »
Cytat: "Shadow81"
Uwielbiam ciemność!..........
Nawet gdy jestem sama nie zapalam świateł, bo po co?
Lubię po prostu siedzieć sobie po ciemku i nie przeszkadza mi to.


Przynajmniej oszczędzasz na rachunkach za światło.  :D
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline greah

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 27, 2006, 08:00:37 pm »
Cytat: "Shadow81"

Lubię po prostu siedzieć sobie po ciemku i nie przeszkadza mi to.
i mając 30lat będziesz nosiła denka od słoików

Offline kort

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 28, 2006, 04:28:57 pm »
Ciemność może być, nie musi. Jest obojętna, po prostu jest... Ale żeby się jej bać??? :shock:

Offline Sleepwalker

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 01, 2006, 09:13:06 am »
Ciemnosc nie jest straszna... i nie jest obojetna! gdyby nie ona nie byloby jasnosci 8) ale ciemnosc zawsze tworzy klimat do ogladania filmow czy innych rzeczy! dlatego powinno sie jej bac, aby czuc ten klimat, jednak sama w sobie nie jest straszna! :evil:
h! that my young life were a lasting dream!
My spirit not awakening, till the beam
Of an Eternity should bring the morrow.

Offline Ozael

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 25, 2006, 07:30:24 am »
Okropnie boję się ciemności, bo zawsze przypominają mi się wszystkie horrory, i wszystkie przedmioty się zlewają w jakiegoś ducha. :?
omo homini lupus est.

Offline voltar

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 07, 2006, 03:40:24 pm »
Myślę, że jest bardzo dobrym miernikiem dorastania, dgy przestają przerażać ciemność i czyhające w niej potwory, a zaczynamy się bać ludzi, zwłaszcza:
Cytat: "Abignale"
...kilku łysych typków o nieczystych zamiarach z nożami w ręku i w dresach nagle się z tej ciemności wyłaniających. Na takich nie ma bata.


Sam z tęsknotą wspominam czasy, gdy szczytem strachu był dla mnie czający się w ciemnym korytarzu Obcy, stukający w okno nocą wampir czy inna krwiożercza, lecz jakże fascynująca bestia.
Teraz ich miejsce zajęły bestie dużo bardziej przyziemne, tępe i dalekie od ciekawych...

Dlatego dla mnie najbardziej przerażającym filmem, jaki widziałem był "Dług" K.Krauze. W nim zobaczyłem potwory, przy których Alien to prztulanka. I aby spotkać takich, nie muszę wsiadać na Nostromo  :(
\_/)
(0.0)
(><) This is Bunny. Copy Bunny and this message into your signature to help him on his way to World Domination!

Offline tobiasz

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 12, 2006, 02:56:14 pm »
Oglądanie horrorów podwyżasz mój lęk.
Czssami po obejrzeniu filmu grozy w nocy bałem się iść do ubikacji.
W sumie najlepiej odbieram horror oglądajć go dawno po zmierzchu.
Mimo iz noc mam za przyjaciela to  po obejrzeniu horroru trudno mi na nia patrzeć z ufnością.

Offline Adria

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 17, 2006, 04:59:04 pm »
Moze tak... nie boję się panicznie ciemnosci, choć przez kilka dni po obejrzeniu jakiegoś dobrego horroro odczuwam pewien dyskomfort na myśl o tej niedokonczonej garderobie tuż obok mojego pokoju :D Ale to szybko mi mija. A ciemność sama w sobie jest niezwykle wrecz fascynująca!!
Kiedy człowiek spogląda w otchłań, otchłań nie powinna do niego machać.

Offline śmigło

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 17, 2006, 09:16:16 pm »
Cytuj
choć przez kilka dni po obejrzeniu jakiegoś dobrego horroro

a jaki to dobry horror?
Cytuj
odczuwam pewien dyskomfort na myśl o tej niedokonczonej garderobie tuż obok mojego pokoju

zjadasz ubrania? lepsze jest 100% bawelny czy moze ubrania z domieszka sztucznych wlokien?
Cytuj
A ciemność sama w sobie jest niezwykle wrecz fascynująca!!

no, mozna sie potknac i przewrocic albo przypierzyc w cos glowa.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Lipton

Czy boicie sie ciemnosci ?
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 18, 2006, 09:13:55 pm »
Ja osobiście nie boję się ciemności. Chodzi mi o ciemny pokój czy ogólnie o pustą drogę w ciemnościach or sht like that. Jedyne czego mogę się w takim momencie obawiać, to że jakiś idiota na mnie wyskoczy (w stylu mój brat)... a wtedy nie jest z nim dobrze ;)
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

 

anything