trawa

Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #900 dnia: Sierpień 14, 2018, 11:44:01 am »
Jest już zapowiedź cross'a Suicide Squad i Aquaman https://www.amazon.com/Aquaman-Suicide-Squad-Sink-Atlantis/dp/1401290728

On się dzieje po tomie 8 Suicide Squad i 6 Aquamana.

Tak informuję żeby Egmont wiedział  :smile:

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #901 dnia: Sierpień 14, 2018, 12:11:13 pm »
Tak z innej beczki:w styczniu kończy się "All Star Batman" - myślicie, że jakiś tytuł wejdzie w to miejsce czy raczej będą kontynuować tylko te serie, które już rozpoczęli???Bo mi marzy się "Titans" ale to chyba już nierealne.
PS Kiedy dokładnie są te targi w Łodzi???

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #902 dnia: Sierpień 14, 2018, 12:16:22 pm »
Jeszcze mogą puścić Batman and The Signal. All-Star Batman wychodzi bardzo wolno to lepiej żeby nic na jego miejsce nie wchodziło  :biggrin:

Też chcę Titans  :smile:

PS Kiedy dokładnie są te targi w Łodzi???
piątek-niedziela  :biggrin: To chyba nie trudno sprawdzić samemu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2018, 12:19:25 pm wysłana przez JanT »

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #903 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:23:56 pm »
Supergirl albo Batgirl albo Catwoman albo albo :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #904 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:33:10 pm »
Bo ja najbardziej się obawiam, że nic nie dadzą w to miejsce.
"Teen Titans" wychodzą jeszcze wolniej niż "All Star Batman".
No i "Suicide Squad" też wychodzi strasznie wolno - trzeci tom dopiero w grudniu, a trzeci tom "All Star Batman" w styczniu więc prawie na to samo wychodzi.
Ale jakby dali jakąś serię za to to mogła by się przecież częściej ukazywać niż pozostałe tytuły by nadgonić.


Ale jak napisałem wcześniej: obawiam się, że nie dojdzie żadna nowa seria w to miejsce.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #905 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:52:59 pm »
Teen Titans musi tak iść i tu nawet zasadę bufora nagięli  :smile:

Mogą nic nie dać bo miejsca mało (jak już kiedyś pisałem) Teraz będzie ten Metal (3 dodatkowe tomy) a potem po siódmym tomie 7 JL wchodzą 3 serie Lig. Egmont też pewnie na początku nie wiedział że te serie będą tyle trwały (już z połowa ma ponad 50 zeszytów) Za Supki będą Bendisowe Supki a za Hal Jordan i GLC pewnie ten Morrison  :smile: No i nic się nie zwolni prędko.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #906 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:54:45 pm »
To chyba fajnie że trwają a nie restarty co 20 numerów jak w Marvelu ? :wink:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #907 dnia: Sierpień 14, 2018, 01:58:45 pm »
Dla nas tak a dla Egmont pewnie mniej  :smile: W seriach kilkunastotomowych które będą wychodzić lata będą musieli cały czas dodrukowywać brakujące tomy.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #908 dnia: Sierpień 14, 2018, 04:17:37 pm »
Nie puszczą 3 serii Ligii Sprawiedliwości. Teraz nie puścili 2 to tym bardziej nie dadzą 3. Będzie pewnie tylko Snydera która zastąpi obecną, bo ona się skończy.

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #909 dnia: Sierpień 14, 2018, 05:12:21 pm »
JLO jeszcze ani jeden zeszyt nie wyszedł. Jest spore opóźnienie. Jeżeli wszystko będzie rysował Sejic, a na to się zanosi, to wydaje mi się, że Egmont powinien to wydać.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #910 dnia: Sierpień 14, 2018, 05:13:15 pm »
Nie puszczą 3 serii Ligii Sprawiedliwości. Teraz nie puścili 2 to tym bardziej nie dadzą 3. Będzie pewnie tylko Snydera która zastąpi obecną, bo ona się skończy.
Ale JLA jest niepotrzebne a JL Dark już na początku ma cross'a z WW i potem te wszystkie Ligi mają się też cross'ować  :smile: W ogóle te 3 Ligi wychodzą jakoś z No Justice i one się cały czas pewnie będą przecinać/uzupełniać. Nie ma co na razie spekulować bo to i tak dopiero w 2020 (ładna data  :smile: ) Ja myślę że może teraz dołożą tych Titans i na więcej bym się nie nastawiał.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2018, 05:16:29 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #911 dnia: Sierpień 14, 2018, 06:39:37 pm »
@JanT JLA wychodzi z Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad - nie wydali. Nastoletni Tytani crossują się z Tytanami i Deathstrokiem - ani jedna ani druga seria nie wyszła u nas. Nawet w przypadku Nowego DC crossover Trójka był pozbawiony wcześniejszych tomów Mrocznej Ligi Sprawiedliwości. Nie chcą wydawać Tytanów a ty mówisz o 3 seriach Ligi Sprawiedliwości? Jedyne z czym się mogę zgodzić to że pewnie wyjdą te tie-in do Dark Metal. Choć po tym co odwalili w przypadku Black Vortex to się obawiam jak to może wyglądać.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #912 dnia: Sierpień 14, 2018, 06:58:47 pm »
Ale JL nie uzupełnia się z JLA. Jak Egmont postanowił wydać Teen Titans to pewnie nie wiedział że to będzie miało tyle cross'ów  :smile: Te 3 Ligi mają jakoś "współistnieć"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2018, 07:02:10 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #913 dnia: Sierpień 14, 2018, 08:13:43 pm »
stwierdzenie jakoś jest bardzo ogólnikowe, jakoś też współistnialy 3 Ligi w Nowym DC Comisc, a Egmont olał dokończenie JLA ktore bylo tie-inem do Wiecznego Zła

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #914 dnia: Sierpień 14, 2018, 09:50:38 pm »
Porównywanie do Nowe DC jest trochę bez sensu bo jakby to wychodziło tak jak Rebirth to te tomy mogłyby się ukazać (w tym i cały ASW  :smile: )

 

anything