Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 306337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwiec 29, 2017, 10:32:15 am »
Fajne jest że teraz w tych "dodatkowych" tomach nie będzie nam nic brakować z wcześniej:

Night of the Monster Men - Batman, Detective Comics, Nightwing
Justice League vs Suicide Squad - Justice League, Suicide Squad
Superman Reborn - Superman, Action Comics
The Button - Batman, Flash
Jest jeszcze crossover Teen Titans/Titans/Deathstroke. Ciekawe czy Egmont zdecyduje się na wydanie Tytanów oraz Deathstroke'a. Może jak Nightwing chwycie to będzie szans na chociaż samych Tytanów.

Offline jeanvanhamme

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:07:15 am »

a źle wydrukowane strony które występują ostatnio w większości tytułów Egmont (formatu Nowe DC/Marvel NOW) np:






Zmiażdżyło mnie to porównanie. Czy mogę się dowiedzieć skąd masz te kadryi jak je robiłeś? Czy przypadkiem lewy obraz nie jest screenem z ekranu, a prawy zdjęciem wydruku?

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:09:17 am »
lewy obraz nie jest screenem z ekranu, a prawy zdjęciem wydruku?
Lewy to digital a prawy to skan (w temacie Egmont było to opisane) ale chodzi tylko o rozmazania.
Wiem że tak nie ma co porównywać  :smile:
 
Jak masz Detective Comics 5 i Batman 9 to możesz sam zrobić takie porównanie w realu.
12 stron się powtarza i niektóre są źle wydrukowane tak jak na obrazku powyżej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 11:20:58 am wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:34:45 am »
Nie wierzę w eventy DC od Egmontu - będą cięcia, składanie tomów i inne cuda zamiast wydawać tak, jak się wydaje, czyli osobno tom serii i osobno tom eventu.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:37:10 am »
Nie wierzę w eventy DC od Egmontu - będą cięcia, składanie tomów i inne cuda zamiast wydawać tak, jak się wydaje, czyli osobno tom serii i osobno tom eventu.
Z tymi tytułami z Rebirth co wymieniłem nic nie trzeba ciąć bo zawartość się nie powtarza a serie mamy wszystkie z tych eventów. Będą to ładnie wydawać po kolei tak jak w oryginale (poza dodatkami  :smile: )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 11:41:13 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:40:27 am »
Tak jak mówi JanT eventy/crossovery posiadają oddzielne wydania zbiorcze i ten materiał nie jest zawarty w poszczególnych tomach serii. Przynajmniej na razie tak DC to wydaje.

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:45:22 am »
Ja dokupowałem do zeszytówek: mam serię JL vs SS, ale nie zbieram JL, więc 2 numery musiałem dokupić, podobnie z "Lazarus Contract" - 2 zeszyty od Deathstroke do pełnego eventu.

Na dziś jestem zainteresowany eventami: Button, Metal, ale nie mam zamiaru kupować serii Batmana, Flasha.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 11:57:22 am wysłana przez isteklistek »

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 29, 2017, 02:00:41 pm »
Jest jeszcze crossover Teen Titans/Titans/Deathstroke. Ciekawe czy Egmont zdecyduje się na wydanie Tytanów oraz Deathstroke'a. Może jak Nightwing chwycie to będzie szans na chociaż samych Tytanów.
Wtedy Deadthstroke powinien wyjść przed Teen Titans. Raczej się tu nie będą cofać (i nadganiać  :smile: ).
Myślę że jak jeszcze coś dostaniemy (co by się też chronologicznie zgadzało) to duże szanse mają Justice League of America i Super Sons.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwiec 29, 2017, 02:31:01 pm »
Wtedy Deadthstroke powinien wyjść przed Teen Titans. Raczej się tu nie będą cofać (i nadganiać  :smile: ).
Myślę że Deadthstroke'a spokojnie mogą wydać w styczniu, to raczej Titans bym się nie spodziewał (pominięto wydanie Titan's Hunt, szkoda, a było by dobrym startem)

duże szanse mają Justice League of America i Super Sons.
W jednym przypadku to prawie pewniak ("będzie więcej Lobo") w drugim myślę że zależy jak przyjmą się Teen Titans.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 29, 2017, 02:53:06 pm »
Jak będzie cały czas 4 tomy na miesiąc to i tak będą musieli dodać jeszcze kilka serii  :smile:

Offline Wolf Sazen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 07, 2017, 08:04:56 pm »
Nikt jeszcze nie wrzucił więc:

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,568,dc-odrodzenie.html

Tak więc czekają nas specjalne warianty okładkowe dla Empiku :)

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 07, 2017, 08:14:50 pm »
Nikt jeszcze nie wrzucił więc:

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,568,dc-odrodzenie.html

Tak więc czekają nas specjalne warianty okładkowe dla Empiku :smile:
sprawdź w temacie Egmontu od południa jest na ten temat dyskusja

Offline Wolf Sazen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 07, 2017, 08:26:12 pm »
A nie powinno być bardziej w dziale Rebirth? Tak tylko pytam bo wydaje się bardziej logiczne :)

Offline misiokles

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 07, 2017, 08:28:45 pm »
Ta wiadomość jest częścią tygodnia dobrych wiadomości od Egmontu, więc logiczne że tam :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 13, 2017, 07:23:09 pm »
Ktoś wie jaka będzie najlepsza seria z Rebirth wydana przez Egmont? Coś co warto byłoby sprawdzić?