trawa

Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 307875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #750 dnia: Maj 08, 2018, 11:19:53 am »
Ja także, na domiar złego na te wszelkie nowe otwarcia jakoś zobojętniałem :[

Offline wonaps

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #751 dnia: Maj 08, 2018, 02:49:35 pm »
ja przeczytałem tylko Uniwersum DC - Odrodzenie i mam przynajmniej z głowy bo czytać się dalej nie da;D

Offline Wojtpil

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #752 dnia: Maj 08, 2018, 03:37:23 pm »
ja przeczytałem tylko Uniwersum DC - Odrodzenie i mam przynajmniej z głowy bo czytać się dalej nie da;D

Mi wręcz przeciwnie Odrodzenie poza komiksem wprowadzającym bardzo przypasowało. Gdyby mnie było stać (kupuję też wiele innych) to najchętniej brałbym wszystko :)
Czytałem: Superman, Action Comics, Batman, Batman Detective Comics, Flash (tylko 1), Arrow (tylko 1) i Batman All Star, który nie przypasił.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline wonaps

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #753 dnia: Maj 08, 2018, 03:41:49 pm »
dlatego cieszmy się z dużej ilości wychodzących komiksów;) Każdy znajdzie coś dla siebie;)

Offline Murazor

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #754 dnia: Maj 08, 2018, 04:15:53 pm »
Też mi siadło, jako luźna lektura super hero spisuję się fantastycznie. Duże lepiej niż Marvel Now wydane po polsku (bo po ang znalazłem lepsze tytuły dla siebie ;-) ).

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #755 dnia: Maj 08, 2018, 08:19:15 pm »
Mi jak narazie wszystko się podoba i biorę wszystkie serie jakie wydaje Egmont - za to nic z Marvel Now - ogólnie odpuściłem sobie Marvela z którym byłem prawie 20 lat...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Nafciarz

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #756 dnia: Maj 11, 2018, 01:06:55 pm »
Wlasnie skonczylem 2 tom przygod Flasha i bardzo pozytywnie oceniam re serie. Przyjemna nie zobowiazujaca rozrywka, tego oczekiwalem i to dostalem. Super rozpisane postacie ktore od poczatku sie lubi. Czekam na kolejny tom.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #757 dnia: Maj 11, 2018, 05:21:11 pm »

Offline jeanvanhamme

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #758 dnia: Maj 11, 2018, 05:39:04 pm »
Ja również jestem zdumiony jak dużo przyjemności sprawia mi DC Rebirth. Zawsze byłem bardziej marvelowy, N52 mnie utwierdziło w przekonaniu, że DC nie jest dla mnie, a tu taka heca.
Supki wchodzą jak masło (Jurgens stary przyjacielu), Batman świetny, Flash pomimo tego, że 1 była dla mnie niezrozumiała fantastycznie, nawet znienawidzone JL dawało jakąś tam frajdę. Teen Titans supeeeer (ale to mój pierwszy kontakt z tą ekipą poza kreskówką na Netflixie, którą mój syn przypadkowo odpalił) Green Arrow ok, Green Lantern 2xok. Najmniej zachwyciła mnie lektura WW, bo jest zwyczajnie nudna.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #759 dnia: Maj 11, 2018, 08:21:34 pm »
Mam tak samo byłem z Marvelem prawie 20 lat ale od Marvel Now na dobre porzucilem ten burdel  I zachwycaj się DC od N52 :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline nori

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #760 dnia: Maj 12, 2018, 10:15:44 am »
W sumie nie wniosę nic do tematu, ale póki co kupuje i Marvel Now i Odrodzenie, i o ile z Marvela czyta mi się dobrze niektóre serie, to sporo nie mogę zmęczyć. A Odrodzenie tak przyjemnie "wchodzi", czyta się to naprawdę dobrze i gwarantuje po prostu czystą rozrywkę. Z Marvela dociągnę do końca roku, czyli do końca Marvel Now,  później mocno zweryfikuje plany zakupowe. odrodzenie, nawet jak ląduję na kupce wstydu, ma spory kredyt zaufania. Przynajmniej na chwile obecną.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #761 dnia: Maj 12, 2018, 08:12:56 pm »
Hahaha  :biggrin:

https://www.bleedingcool.com/2018/05/11/dc-crisis-remove-batman-superman-marriages/

One More Day DC  :smile:


Chyba tego nie zrobią  I nie pieprz jak Marvel, po tym porzucilem Marvela na dobre...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Archie

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #762 dnia: Maj 13, 2018, 06:38:44 am »
Jim Lee ogłosił, że to tylko ploty z tym restartem: https://www.cbr.com/jim-lee-denies-reboot-rumors/

I dobrze bo przecież byłby to strzał w stopę biorąc pod uwage jak dobrze Rebirth zostało przyjęte.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #763 dnia: Maj 13, 2018, 07:27:30 am »
Ale anulowanie związków ponoć prawda (bo o to mi chodziło) A o "kryzysie" wspominał już kiedyś Tom King https://www.cbr.com/tim-king-dc-crisis-theory/
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 07:48:43 am wysłana przez JanT »

Offline Archie

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #764 dnia: Maj 13, 2018, 08:23:07 am »
I jak niby wyobrażasz sobie anulowanie małżeństwa Lois i Clarka inaczej niż restartem? Kryzys nie równa się restart.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."