trawa

Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #945 dnia: Wrzesień 03, 2018, 07:42:02 am »

Najlepsze - Aquaman,  Detective Comics, Hal Jordan and the Green Lantern Corps, Action Comics, Green Arrow (poza pierwszym tomem)
najgorsze - Harley Quinn (po pierwszym tomie, drugiego nie mam siły otwierać)


JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #946 dnia: Wrzesień 03, 2018, 07:51:39 am »
Co wy się tak dziwicie z HQ jak to to samo co w Nowym DC  :smile:

Najgorsze na pewno Justice League.

Offline Murazor

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #947 dnia: Wrzesień 03, 2018, 07:56:12 am »
Jeżeli chodzi o polskie tomy to wziąłem HQ na spróbowanie i dalej mi nie pasuję, więc to było najgorsze. Później chyba Tytani, nie dla mnie. O dziwo, Ligę po pierwszym tomie czyta się znośnie, a event JL vs SS był całkiem fajny.

Jako serię to Superman i Hal Jordan są najlepsze.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #948 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:03:59 am »
Action Comics lepszy od Supermana  :smile: To i tak najlepiej czytać razem.

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #949 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:12:07 am »
Najlepsze serie dla mnie to Superman i Detective Comics, Suicide Squad dla obrazków jak rysował Lee. Action Comics jest ok ale bez przesady, solowej serii eSa nie dorasta do pięt. Reszta jest dla mnie przeciętna czyli Aquaman, TT, WW, Green Arrow. Latarni nie czytałem. Najgorsza seria JL (taki upadek po runie N52 Johnsa) oraz Batman Kinga (przerost formy nad treścią i zawód ślubem).

Chętnie bym kupił Titans jakby wyszło u nas, choćby dla świetnych rysunków z początku. Ciągle mnie niektórzy zwodzą, że wyjdą nowe serie, wyjdą  :lol: to człowiek nie kupuje w oryginale.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #950 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:17:15 am »
Ciągle mnie niektórzy zwodzą, że wyjdą nowe serie, wyjdą  :lol:
Gdzie i kto cię zwodzi?  :smile: Ja cały czas piszę że nie ma miejsca (choć może tych Tytanów by dołożyli)

Offline xanar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #951 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:19:36 am »
Co wy się tak dziwicie z HQ jak to to samo co w Nowym DC  :smile:

Najgorsze na pewno Justice League.


Mniej się męczyłem przy justice League niż Harley Quinn.


Najlepsze serie dla mnie to Superman i Detective Comics, Suicide Squad dla obrazków jak rysował Lee. Action Comics jest ok ale bez przesady, solowej serii eSa nie dorasta do pięt. Reszta jest dla mnie przeciętna czyli Aquaman, TT, WW, Green Arrow. Latarni nie czytałem. Najgorsza seria JL (taki upadek po runie N52 Johnsa) oraz Batman Kinga (przerost formy nad treścią i zawód ślubem).

Chętnie bym kupił Titans jakby wyszło u nas, choćby dla świetnych rysunków z początku. Ciągle mnie niektórzy zwodzą, że wyjdą nowe serie, wyjdą  :lol: to człowiek nie kupuje w oryginale.


Zależy jak się sprzedaje, jak zajebiście to pewnie coś dorzucą, żeby wincej piniędzy zarobić  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #952 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:22:48 am »
Zależy jak się sprzedaje, jak zajebiście to pewnie coś dorzucą, żeby wincej piniędzy zarobić  :biggrin:
Najpierw chyba muszą coś pokończyć  :smile: Skończą teraz tylko All-Star Batman (a mogą jeszcze wydać Batman & The Signal) który i tak wychodził rzadko. Cała reszta się prędko nie skończy  :smile:

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #953 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:25:14 am »
Titans akurat też wychodzą rzadziej niż reszta, chyba, że się mylę. Ale może ich trzyma to, że musieliby wydać Deathstroke, Kontrakt Łazarza itd.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #954 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:27:53 am »
U NAS rzadko wychodzi All-Star Batman: tom 1 - 2017, tom 2 - 2018, tom 3 - 2019  :smile: A połowa serii będzie mieć po 3 tomy w tym roku.

Zobaczymy co tam TK powie na MFKiG (że teraz skupiają się na ANAD Marvel  :biggrin: )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2018, 08:31:40 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #955 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:35:31 am »
Gdzie i kto cię zwodzi?  :smile:
Ja pamiętam jak uparłeś się że będzie JLA, bo pan Kołodziejczak zapowiedział że będzie więcej LOBO.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #956 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:40:18 am »
Ja pamiętam jak uparłeś się że będzie JLA, bo pan Kołodziejczak zapowiedział że będzie więcej LOBO.
Było tak ale to było wtedy jak serie miały po 3/4 tomy w oryginale  :smile: Tu sam Egmont pewnie nie wiedział że to będzie tyle trwać (może myśleli że będzie jak w Marvel NOW  :smile: ) i może dlatego też tak.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #957 dnia: Wrzesień 03, 2018, 09:03:08 am »
(może myśleli że będzie jak w Marvel NOW  :smile: )
No właśnie, większość serii, które wydają to dwutygodniki, chyba liczyli że to będzie chwilowe, ale DC utrzymuje tempo i nie zawala terminów, co zdarza się częściej w Marvelu.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #958 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:04:02 am »
Jak przewidywałem nowości z DC Rebirth to tylko 3 tomy Metalu (i nawet przed majem)  :smile:

Chwalili się też siódmym tomem Batmana a po drodze jeszcze 5 i 6  :biggrin:

Offline buczanova

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #959 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:41:50 am »
Smutne...
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

 

anything