trawa

Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 174642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:13:55 pm »
z czystej ciekawości: przeniesionych dokąd?
bo jesteśmy w różnych gadkach...


zostały przeniesione w trakcie pisania mojego postu więc sprawa wyjaśniona ale niesmak pozostał  :razz: :lol:


The darkness will swallow everything

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:16:20 pm »
A co do dyskusji to nie usunąem jej, bo wydawąło mi sie (w moim narcyźmie) że kilka podanych przeze mnie informacji jest ciekawych (np to, że Dr Strange jest zrzynką z Dr, Droom przemianowanego potem na Dr. Druid)


Dla mnie to była bardzo ciekawa informacja, więcej takich ! Tym bardziej, że Dr Druid dalej się pojawia w komiksach All New All Different Marvel



fragsel

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:16:28 pm »

zostały przeniesione w trakcie pisania mojego postu więc sprawa wyjaśniona ale niesmak pozostał  :razz: :lol:



Nie. zostały przeniesione rano. po zgłoszeniu (choć nieoficjalnym tylko w poście, nad czym ubolewam, bo to sarkastyczne było)) innego użytkownika

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:18:25 pm »
A co do dyskusji to nie usunąem jej, bo wydawąło mi sie (w moim narcyźmie) że kilka podanych przeze mnie informacji jest ciekawych (np to, że Dr Strange jest zrzynką z Dr, Droom przemianowanego potem na Dr. Druid)

Ale jak to nikogo nie interesuje to nie ma problemu: jak się dorwę do kompa to usunę wszystko...

Protestuję. Akurat o ile zdarza mi się nie zgadzać z Tobą, jako modem (głównie w kwestiach modzenia) o tyle wszystkie twoje posty na temat komiksów Marvela to skarbnica wiedzy. Nie usuwaj, prrrroszę.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:22:00 pm »
Technika i powody dla których scenarzyści Marvela przerabiali stare postacie wydawnictwa, były tłumaczone w NHMC. Także przeróbka Dr Druida w Dr Strange'a  nie jest niczym dziwnym. No i myślałem że Dr Druid został zabity. Skąd więc się pojawił w All New.

Valeriana znam z Komiks Fantastyka, wspaniałe lata 90te, hehe. Kuszą mnie te wydania zbiorcze, ale muszę się na razie wstrzymać :sad:

Dobra postawa. Wytrzymaj. Trzeba oszczędzać na kolejne tomy WKKDC. ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:32:35 pm »
Technika i powody dla których scenarzyści Marvela przerabiali stare postacie wydawnictwa, były tłumaczone w NHMC.
"Nigdy nie ufaj człowiekowi, który przeczytał tylko jedną książkę."

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:43:34 pm »
Nie. zostały przeniesione rano. po zgłoszeniu (choć nieoficjalnym tylko w poście, nad czym ubolewam, bo to sarkastyczne było)) innego użytkownika


hmmm, przyznaję, że w trakcie  lektury (kilka wątków w zakładkach) i po całym dniu pracy, tytuły postów mogły mnie zmylić a więc przepraszam - moderator swoją pracę wykonał


niestety etatowi spamotwórcy nie wykazują chęci poprawy  :???:  za  niedługo by wyłapać i przeczytać jakiś sensowny czy ciekawy post na dany temat w dedykowanym wątku, trzeba będzie przebrnąć przez kilka stron kolejnej (jałowej) dyskusji o cenach komiksów, wyższości DC/Marvela/kolekcji, originach etc.

The darkness will swallow everything

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:48:28 pm »
O cenach masz już wreszcie oddzielny wątek i ja piszę tylko tam na ten temat.
Ale to, że Hachette i Eaglemoss górą, to już nie moja wina.

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:09:40 pm »


Na prośbę 4 różnych użytkowników pewne posty zostały usunięte
Sugerowano kontynuację usuniętej wymiany zdań przez PM
fragsel


Wszystkie moje uwagi były uwagami na temat savoir-vivre'u na forum, a nie personalnymi uwagami do 8azyliszka, choć do niego jako do czlowieka pozbawionego kindersztuby były adresowane. Na pewno nie były to uwagi prywatne.
Jestem zatem zdziwiony, że zostały zniknięte, choć mogły zostac przeniesione do luźnych gatek lub uwag na temat forum.
Nie mam pretensji do moderatora. Ale prosiłbym tych, ktorzy uznali, że moje uwagi są do wykasowania, chociaż to, co pisze 8azyliszek zasługuje na pozostawienie, zeby napisali do mnie na PM i wyjaśnili, co mi mają za złe.


Z góry dziękuję.

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:38:30 pm »



ten ostatni raz, ten ostatni raz...ech

O cenach masz już wreszcie oddzielny wątek i ja piszę tylko tam na ten temat.
Ale to, że Hachette i Eaglemoss górą, to już nie moja wina.


wreszcie?   data założenia - tematu wrzesień 19, 2005


ja? wątek dla mnie?  nieee... wolę raczej ten o promocjach, nie kwestionuję cen, które ustalają wydawcy. jeśli coś mi się podoba to cena nie gra roli, czasem poczekam z zakupem (np. fajna promocja lub zamówienie z darmową dostawą). Nie marudzę jakie to drogie są komiksy (pisałem Ci już ja lub ktoś inny, że to nie jest tanie hobby [zresztą dla niektórych osób jest czymś więcej]) albo jak bardzo nas dane wydawnictwo okrada... przecież nikt nie wyciąga mi kasy z portfela na zakup komiksów czy książek... Egmont taki Ci robi?  :doubt:


piszesz tylko tam?  śmiem wątpić ale nawet nie chcę sprawdzać, od dłuższego czasu ignoruję twoje posty [nikogo więcej], jeśli mi się zdarzy, któryś przeczytać zwykle zaraz żałuje; wystarczy, że jest paru "twardych" i cierpliwych(?) użytkowników, którzy Ciebie cytują albo odnoszą się do Twoich wypowiedzi by zniechęcić się do śledzenia wątku[size=78%]. jeśli próbują zmienić Twoje nastawienie czy niektóre poglądy to jeszcze dużo pracy przed nimi... [/size]
[/size]
Ja już pewne zdanie sobie wyrobiłem na Twój temat, nawet podejrzewam jak zareagujesz na ten post: zignorujesz całkiem lub odpowiesz tylko na jego część (omijając mniej wygodne kwestie), obrócisz w żart, lub napiszesz, że się Ciebie czepiam. A jeśli wykazujesz jakieś przebłyski samokrytyki czy chęci poprawy to są one tylko chwilowe, tak na pokaz "patrzcie, teraz będę uważała na to co pisze" a potem lecisz dalej swoim stylem, który już naprawdę dobrze znamy.


Proszę, skoro się zdeklarowałeś to pisz o cenach w dedykowanym temu wątku.


"Hachette i Eaglemoss górą" to głównie Twoja opinia a raczej hipoteza, którą nie potrafisz obronić, zresztą argumenty (czasem łopatologicznie wyłożone) a czasem same fakty [i nie chodzi o tabloid] ) innych osób do Ciebie nie docierają (ja przestałem z Tobą "dyskutować")[/i]
The darkness will swallow everything

Offline weiter

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:46:58 pm »

"Hachette i Eaglemoss górą" to głównie Twoja opinia a raczej hipoteza
Mylisz się.
To żadna hipoteza 8azyliszka.
To zwykła prowokacja.
Udowodnił to już wielokrotnie.
Szkoda, że moderacja na te prowokacje nie reaguje.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:54:00 pm »
Mylisz się.
To żadna hipoteza 8azyliszka.
To zwykła prowokacja.


jedna z wielu;


inna to na przykład, że superhero (z różnymi uwarunkowaniami) jest cacy a wszystko inne bee , nawet inne superhero jeśli beee jeśli nie spełnia uwarunkowań  :badgrin:
The darkness will swallow everything

Offline Andy13

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 23, 2016, 11:18:53 pm »
Ostatnio jak byłem na spacerze zauważyłem na jednym z dworców takie to obrazy :smile:

 
panie, gdzie to? po ile?

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 24, 2016, 12:01:41 am »
@radioblackmetal
(jeśli to zauważysz, bo przecież mnie ignorujesz) Co ja ci mam odpowiedzieć? Twój powyższy post poza  jest takim typowym pojechaniem po mnie, bez konkretów. Ale jak chcesz to ja ci z chęcią wyjaśnię mój punkt widzenia.

Bo dla mnie i WKKM i WKKDC górują nad konkurencją i ceną i tematyką przy tej samej jakości wykonania. Dlatego ja w swojej opinii uznaję je za lepsze. Nie w sposób obiektywny a subiektywny.

Offline Cringer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 24, 2016, 12:19:06 am »
Bo dla mnie i WKKM i WKKDC górują nad konkurencją i ceną i tematyką przy tej samej jakości wykonania. Dlatego ja w swojej opinii uznaję je za lepsze. Nie w sposób obiektywny a subiektywny.
Czyli szlaq trafił naszą całą wcześniejszą dyskusję gdzie udowodniłem ci i sam to przyznałeś Eaglemos nie wydaje komiksów taniej niż Egmont. Część jest w podobnej cenie, część drożej, część owszem taniej, nie ma tu jednak mowy o żadnym górowaniu. PCo najwyżej Egmontowe Deluxy górują jakością nad kolekcją.

 

anything