Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 172101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:28:28 pm »
Ja ostatnio go znalazłem przygniecionego na strychu wśród zbędnej makulatury i jak zobaczyłem ta ohydną okładkę to sobie przypomniałem, że to był jeden z tych komiksów z dzieciństwa, którego nawet otwierać  się nie opłacało bo zawsze powodował zawroty głowy wywołane postacią, która była totalnie beznadziejna, płaska, pozbawiona wszelkich cech za które czytelnik mógłby ja choć trochę polubić lub zrozumieć, dodatkowo z tego co pamiętam to świat wykreowany w tym komiksie pozbawiony był kompletnego sensu.


Komiks dla najgorszego wroga aby go odstraszyć od tego hobby imo.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:32:40 pm »
Za te grosze to mógłbyś mu dać szansę. To najlepszy komiks jaki trzymałeś w ręku (serio, żaden diss).

To mi prześlij 5 zł, na moje konto PKO z dopiskiem "Fundusz wsparcia bazyliszkowej kolekcji komiksów". Będę miał kasę, to będę kupował.

fragsel - wrzuciłem, bo piszemy o tym na forum. Teraz już wiem o co chodzi i mogę się wypowiedzieć.

fragsel

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:49:38 pm »
Ja ostatnio go znalazłem przygniecionego na strychu wśród zbędnej makulatury i jak zobaczyłem ta ohydną okładkę to sobie przypomniałem, że to był jeden z tych komiksów z dzieciństwa, którego nawet otwierać  się nie opłacało

widocznie jednak wywarł jakieś pozytywne wrażenie, skoro tyle lat przterwał na Twoim strychu. Jakby był tak zły to byś się go dawno pozbył...
A teraz jak go wziąłeś do ręki to coś o nim pamiętałeś czyli wywarł wrażenie
czyż nie o to chodzi w sztuce? Więc kolejny sukces Andreasa, bo odcisnał swoje piętno na kolejnej osobie...

A trzymanie makulatury na strychu to zagrożenie pożarowe jakby straż wpadła to dostaniesz mandat
O ile najpierw CI się dom nie spali...

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:55:04 pm »
@UP
Ja książek i gazet nie wyrzucam, tylko własnie wynoszę na strych, bo mnie wychowano, że książek się nie niszczy.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:57:41 pm »
@UP
Ja książek i gazet nie wyrzucam, tylko własnie wynoszę na strych, bo mnie wychowano, że książek się nie niszczy.
Mnie wychowano, że oddając stare książki na makulaturę ocalę lasy deszczowe Amazonii. :D

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 31, 2016, 01:05:44 pm »
Niedługo będe tam robił porządki właśnie. Jak go wydobędę to ci go Bazyliszku wyślę ale ostrzegam - polecam jakiś czteropak albo winko przed lekturą.

mgnesium

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 31, 2016, 05:05:14 pm »
Mnie wychowano, że oddając stare książki na makulaturę ocalę lasy deszczowe Amazonii. :biggrin:

mnie uczono że lodu ubywa na antarktyce (różne gadki w końcu).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2016, 05:09:17 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Mawer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #412 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:10:32 am »
Od rana nie mogę wejść na stronę sklepu gildii. U was też jest problem?

Offline kas1

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #413 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:12:55 am »
U mnie działa

Offline kaczogród

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #414 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:14:01 am »
Zwykle w okolicach godziny 21-22 przez kilka/kilkanaście minut jest problem z wejściem na stronę.
tertium non datur

fragsel

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #415 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:50:55 am »
u mnie też działa

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #416 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:56:27 am »
Zwykle w okolicach godziny 21-22 przez kilka/kilkanaście minut jest problem z wejściem na stronę.

O to to - wczoraj wieczorem miałem chwilowe trudności z wejściem na forum.

P.S. Widzieliście tą nową Kolekcję Hachette o polskich starych monetach?

Offline Mawer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #417 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:06:32 am »
Już działa, pomógł restart modemu i laptopa.

Offline Malibu

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #418 dnia: Wrzesień 01, 2016, 12:05:40 pm »

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #419 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:53:43 pm »
Tak w sumie przyszło mi do głowy, że oprócz nazwy Olimpia, także "Janusz Comics" byłoby fantastycznym szyldem dla wydawnictwa. Z hasłem reklamowym "Egmont płakał jak tłumaczył". :)

Bo Eaglemoss zrobiło niby paradoksalną rzecz - wydaje komiksy w twardej oprawie, na kredowym papierze, dobre historie DC, płaci stawki egmontowe za tłumaczenie, a jednak mieści się w kwocie 40 zł. I ja się pytam, jeśli Egmontowi opłaca się tłumaczyć za tą cenę WKKDC, to czemu sam nie może wydawać komiksów pod swoim szyldem za 40 zł? Tylko im wychodzi minimum47-48. Czy naprawdę dystrybucja kioskowa pozwala Eaglemoss zbić cenę jeszcze o te parę złotych, a dystrybucja internetowa już to Egmontowi uniemożliwia? Nie mogę tego pojąć.