trawa

Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 172257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:56:09 pm »
było wykładane już przynajmniej kilkadziesiąt razy. jeżeli dalej nie potrafisz to trudno, pozostaje Ci w niewiedzy trwać do śmierci.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:04:17 pm »
Było mówione, że Hachette sprzedaje Kolekcję i dlatego może robić to taniej, a Egmont tego zrobić nie może. Ja widzę po tej umowie z Eaglemoss, że jest inaczej. Że tak jak mówiłem, Egmont ma możliwości i moce przerobowe tłumaczyć komiksy na cykl dwutygodniowy i w sumie sam mógłby coś takiego robić i też po 40 zł. Ale nie chce.

Offline misiokles

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:05:00 pm »
Potwierdzam, było tyle razy to wykładane, że nie sensu kolejny raz.

mgnesium

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:07:58 pm »
jeżeli tylko tyle zapamiętałeś i zrozumiałeś z setek postów, które poleciały w Twoim kierunku, to nie mam nic do dodania do wcześniej wypowiedzi.

ale nawet akceptując Twoją retorykę o tym że egmont niższych cen po prostu dać "nie chce", uważam że jesteś jedną z ostatnich osób, które powinny się takiego zachowania czepiać. Twoja hipokryzja jest po prostu niesmaczna.

ode mnie tyle, koniec karmienia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2016, 01:17:15 pm wysłana przez mgnesium »

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:10:29 pm »
No dokładnie - nie chce. I tak od 2012.

@DOWN
A jeśli tak, to mam inne zdanie. No ok - papier i okładka WKKDC jest cieńsza. WKKM jest taka sama ale to odłóżmy na bok. Gdyby Egmont wydawał taniej komiksy na cieńszym papierze, to ja bym je brał. Albo jeszcze więcej komiksów w miękkiej okładce. Taki SS by się nadawał do tańszego wydania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2016, 01:14:19 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Mawer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:11:08 pm »
Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa. Egmont wydaje w znacznie lepszej jakości komiksy niż Hachette i Eaglemoss stąd te różnice w $.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:18:08 pm »
Sam zawsze po raz milionowy wykładam Ci co i jak, ale tym razem odpuszczam. Żyj sobie w swoim głupim przekonaniu. Btw dzisiaj w kompletnie nie związanym z gildią zakątku internetu spotkałem osobę, która nawet nie mając tu konta wie że jest taki koleś co zaśmieca forum gildii. Brawo, jesteś sławny.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:24:57 pm »
A ty w swoim przekonaniu i usprawiedliwiaj Egmont.
I nie zazdrość "sławy" Blaskowitz. :) Musiałbyś wtedy odpowiadać na listy takich upartych osób jak ty. :)
Po prostu prawda zawsze się obroni.

Offline Cringer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:36:44 pm »
Nie ma co odpowiadać. Temat był milion razy wałkowany i mimo zaorania Bazyla faktami, zawsze wraca. I wróci pewnie nie raz. Szkoda czasu na rzucanie grochu o ścianę.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:51:24 pm »
Jakimi faktami? Fakty są takie, że Egmont i Hachette są podobnej wielkości a licencje na Marvela i DC kosztują podobną cenę. A jednak Egmont w większości przypadków wyda ci drożej.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 03, 2016, 01:53:12 pm »
I ludzie Ci tłumaczyli miesiącami dlaczego. Oraz dlaczego komiksy Egmontu są lepsze. Ale że do Ciebie nie docierają proste rzeczy, to nie jest wina innych użytkowników.

Offline Cringer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #431 dnia: Wrzesień 03, 2016, 02:32:51 pm »
Jakimi faktami?
zerknij w historię komentarzy tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania.

Offline kalbaro74

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #432 dnia: Wrzesień 03, 2016, 02:40:53 pm »
Tylko że Eaglemoss dzieli grubsze komiksy na pół i cena pojedyńczo jest tańsza, bo jako całość to wychodzi drożej od Egmontu. Eaglemoss kupił hurtowo licencję i dlatego wychodzi taniej,jakość komiksów WKKDC jest słaba i nie ma co porównywać z Egmontem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2016, 02:45:21 pm wysłana przez kalbaro74 »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #433 dnia: Wrzesień 03, 2016, 02:57:35 pm »
Poza tym komiksy Egmontu są długo i szeroko dostępne i można je zamawiać w księgarniach z innymi komiksami i korzystając z rabatów. A nie leć pan do kiosku bo zaraz nie będzie.

Poza tym, komiksy Egmontu wychodzą czasem taniej, czasem tak samo, a czasem niewiele drożej, ale w wydaniu usprawiedliwiającym te kilka złotych różnicy.

Proporcje tańszych do droższych, jakie zazwyczaj podaje Bazyl, są wyssane z sam-nie-wiem-czego. Bazyl najwyraźniej tworzy sobie w głowie nieistniejące wydania Egmontowe i mówi, że sa droższe.

Offline weiter

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 03, 2016, 03:57:47 pm »
Jakimi faktami? Fakty są takie, że Egmont i Hachette są podobnej wielkości a licencje na Marvela i DC kosztują podobną cenę. A jednak Egmont w większości przypadków wyda ci drożej.
Udowodnij to.
A jeśli nie możesz to przestań już rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami.

 

anything