trawa

Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 172390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garf

Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #540 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:36:24 pm »
A czemu nie uwzględnisz faktu, że może nikt ode mnie tego Husha nie kupi i zostanę z dwoma egzemplarzami? Już chyba wszyscy inni mają ten komiks.

Skoro wszyscy go mają, to po co w takim razie chcesz go jeszcze kupować przez Empik? Bo zakładam, że chcesz kupić do odsprzedaży. Jeśli chciałbyś po prostu mieć dwa egzemplarze, miałeś już chyba okazję zaopatrzyć się w zapasowy z uwagi na Twoje niedawne wzmożone zakupy.

Nie kryję, że zamieściłem mój post właśnie po to, by chętni na WKKDC 1 nie musieli za "Husha" przepłacać.

EDIT: Iiiii... "Hush" cz. 1 już niedostępny. Ale już parę razy taki się stawał, więc może jeszcze wróci. Trzeba obserwować.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 08:55:02 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline mack3

Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #541 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:56:07 pm »
Ehh - wydrukowano kilkanaście tysięcy egzemplarzy. A ty się czepiasz, że kupiłem 7 egzemplarzy.  :roll:
Coś w tym jest
Skoro wszyscy go mają, to po co w takim razie chcesz go jeszcze kupować przez Empik?
Coś w tym jest


...a tak zupełnie poważnie to trochę nie rozumiem tego najazdu na Bazyla, że prowadzi sobie małą "działalnośc gospodarczą".  Jak ktoś w dobie wszechobecnej informacji, internetu i google'a decyduje się szukać i kupić komiks WKKDC na allegro (w cenie powyżej kioskowej) to prawdopodobnie taka osoba - gdyby nie oferta np. Bazyla, na którą się decyduje - w ogóle tego komiksu by nie kupiła... Jasne, gdyby nie oferta Bazyla może skorzystałaby z innej oferty allegro - ale kto wie czy ta inna oferta byłaby wyższa czy niższa od bazylowej...

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #542 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:16:55 pm »

Jasne, gdyby nie oferta Bazyla może skorzystałaby z innej oferty allegro - ale kto wie czy ta inna oferta byłaby wyższa czy niższa od bazylowej...

Coś w tym jest
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #543 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:25:33 pm »
Coś w tym jest

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #544 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:35:14 pm »
Sam się zdziwiłem, że to tak poszło. Sprzedał się jeden Hush za 25 zł - ok, miałem fuksa, spróbuję znowu. Sprzedał się drugi za 25. Hmmm - może rzeczywiście są kłopoty z dostępnością w innych częściach Polski? A u mnie jeszcze jest, wystawię więc trzeci. Poszedł za 25 zł. To wystawiłem od razu czwarty i piąty, skoro jeszcze były. I też się sprzedały ku mojemu coraz większemu zadowoleniu. Wystawiłbym jeszcze jeden ale źródełko mi wyschło. Zobaczymy, czy po miesiącu uda mi się opchnąć jeszcze jeden egzemplarz. Jak nie, to będę miał dubla.

Offline gobender

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #545 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:55:32 am »
Bazyl, zabawne jest to jak w milionie postów krytykuejsz kapitalistyczne praktyki wydawców, tylko po to ... by samemu robić to samo :)

Offline Mawer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #546 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:07:21 am »
To nie jest zabawne, a perfidne i złośliwe zachowanie. Nikt nikomu nie broni kupować komiksów na handel, tylko po co publicznie o tym informować w typowy dla niego sposób (prowokując innych)... :doubt:

Offline AvengerGT

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #547 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:53:34 am »
tylko po co publicznie o tym informować w typowy dla niego sposób (prowokując innych)... :doubt:
W punkt.

Offline vision2001

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #548 dnia: Wrzesień 16, 2016, 05:12:44 pm »
Dla tych co mieszkają w Warszawie podpowiadam, że widziałem godzinę temu dwa numeru #1 WKKDC w kiosku znajdującego się w pobliżu szpitala MSWiA. Komiksy były na wystawce w witrynie z boku kiosku. Powinni też jeszcze mieć #2.


Poniżej mapka umiejscowienia kiosku RUCH (ten sześciokąt to kiosk).





DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #549 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:10:52 pm »
@UP
Dzięki za info. Teraz tam już nie ma. Poszedłem i wykupiłem. :)

Offline adro

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #550 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:07:27 pm »
no akcja z absolutem infinite crisis mocno mnie wkur...zyla. zamiast wydac omnibusa, ktory kosztuje teraz naprawde sporo baksow, to oni wala cienkiego absoluta. ech  :sad: :doubt:
szkoda, ze w planach nie ma jakiegos omniaka final crisis :razz: .
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #551 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:59:52 pm »
A dajcie spokój, co on ma za inna radochę w tym życiu, niż ludzi na forum powk**iać


Ale to jest zabawne. Wrzucam jeden swój pościk na KPK i oczywiście to on ma najwięcej komentarzy. :smile:  Mam coś w sobie, że zmuszam ludzi do reakcji. I z tych reakcji mam naprawdę miłą chwile rozrywki.
The darkness will swallow everything

Offline vision2001

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #552 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:46:18 am »
@UP
Dzięki za info. Teraz tam już nie ma. Poszedłem i wykupiłem. :)
Było Cię stać na bilet do Wy?  Supcio! A na Olimpii byłeś? Ma coś nowego?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline chch

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #553 dnia: Wrzesień 17, 2016, 10:02:15 am »
Warszawa, Chełmska 50, pomiedzy kebabem i apteka, naprzeciw poczty - w tym kiosku ciagle maja Husha 1.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #554 dnia: Wrzesień 17, 2016, 10:54:58 am »
W Zamościu ciągle są dwa Hushe 1, ale przecież nie powiem gdzie, bo jakiś mały byznesmen pobiegnie z wywieszonym jęzorem. :/