Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 172064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1425 dnia: Kwiecień 16, 2018, 09:47:02 pm »
W sumie nie potrzebnie Was wybierałem. Kryterium było jednak proste - najbardziej aktywni użytkownicy forum.
A mówiłem, tłumaczyłem, że aktywny nie zawsze znaczy wartościowy. Jeden głupi mail i tyle spamu powstało.
Dzięki.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1426 dnia: Kwiecień 17, 2018, 05:26:58 am »
Wiem, że to off-topic i reszta postów została przeniesiona do ''Różne gadki zewsząd 3'' ale chciałem wspomnieć, że też dostałem maila od Pana Szota heh. Dopiero dziś się zorientowałem, bo dostałem go na maila, którego już rzadziej używam.

Cytuj
Nowy użytkownik Sum41 dostał a Isteklistek czy Antari już nie.

No dziwne dziwne, bo ja też jakąś wybitną jednostką na tym forum nie jestem. Wiadomo ograniczony tylko do Marvela jestem ;) 

Offline graves

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #1427 dnia: Kwiecień 17, 2018, 05:27:58 pm »
Wiem, że to off-topic i reszta postów została przeniesiona do ''Różne gadki zewsząd 3'' ale chciałem wspomnieć, że też dostałem maila od Pana Szota heh. Dopiero dziś się zorientowałem, bo dostałem go na maila, którego już rzadziej używam.

Odpowiem na to pytanie i zakończmy sprawę. Jak ktoś chce jeszcze się czegoś dowiedzieć - prośba o pw.
Cytuj
Nowy użytkownik Sum41 dostał a Isteklistek czy Antari już nie.
Jak pisałem podstawowym kryterium było: częste udzielanie się na forum i aktywność w ostatnich tygodniach.
Sum 41 miał większa aktywnosc od Isteklistek. Antari był na liście (z 1,171 na dzień).
No dziwne dziwne, bo ja też jakąś wybitną jednostką na tym forum nie jestem. Wiadomo ograniczony tylko do Marvela jestem :wink:
Ty załapałeś się w końcówce (z 0,777 na dzień).
Zostałem poproszony o listę, ale nie ujawniono mi powodu.
 
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1428 dnia: Kwiecień 19, 2018, 04:15:56 pm »
Dla mnie to nie spam, tylko miszmasz, dlatego rzadko tam zaglądam, a wiedziałem wcześniej o tej informacji tylko dzięki Facebookowi.
Myślę, że takie konkretne informacje (w końcu nie jest to wzięte z ogólnego katalogu) powinny trafiać przede wszystkim do konkretnych tematów.

Offline misiokles

Odp: Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1429 dnia: Kwiecień 19, 2018, 04:29:00 pm »
Dlatego najlepiej wchodzić na forum poprzez "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" a potem przy temacie klikać na ikonkę NOWE, która przenosi do ostatniego nieprzeczytanego tematu w danym wątku. Ciężko cokolwiek interesującego wówczas przegapić, a rozważania co Egmont wyda za 5 lat można zwyczajnie przescrollować.

Offline ThePinkFin

Odp: Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1430 dnia: Kwiecień 19, 2018, 04:39:43 pm »
Bardzo spokojnie, bo jak się będzie scrollowało niespokojne, to i inne rzeczy można przegapić, czyli to też nie jest idealny sposób.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2018, 01:56:32 pm wysłana przez ThePinkFin »

Feldkurat

  • Gość
Odp: Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1431 dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:28:52 pm »
Dlatego najlepiej wchodzić na forum poprzez "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" a potem przy temacie klikać na ikonkę NOWE, która przenosi do ostatniego nieprzeczytanego tematu w danym wątku. Ciężko cokolwiek interesującego wówczas przegapić, a rozważania co Egmont wyda za 5 lat można zwyczajnie przescrollować.


To chyba żadna różnica? Jak ktoś zagląda tu raz dziennie lub raz na kilka dni, to będzie miał kilkanaście stron do przeczytania ;) Naprawdę, biegunka postów niektórych użytkowników jest tutaj imponująca, szkoda tylko, że mało w tym treści :(

Offline Itachi

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1432 dnia: Kwiecień 28, 2018, 12:16:15 pm »
Flash i Batgirl zamówione. Zastanawiam się nad zakupem takiego pudełka: https://www.atomcomics.pl/pl/p/MARVEL-GRAPHIC-COMIC-BOX-VENOMVERSE-pudlo-na-komiksy/95787 Czy w realu prezentuje się to porządnie? Ma ktoś coś takiego albo podobnego? Pytam w sensie materiału i jego wytrzymałości i tego czy te wzory w realu wyglądają tak efektownie?

Offline Ryba2111

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1433 dnia: Kwiecień 28, 2018, 12:40:19 pm »
To podlinkowane pudło wygląda bardzo dobrze na żywo. Jest to lakierowana tektura i kolory wyglądają na niej ładnie i są mocno nasycone. Ostrzegam, że bardzo widać kurz :wink:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Itachi

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1434 dnia: Kwiecień 28, 2018, 12:49:20 pm »
Dziękuję za sprawną odpowiedź. No nic trzeba będzie zamówić, bo zeszytówki dosyć trudno przechowywać z racji tego, że nie można ich układać na sobie bo folie powodują, że wszystko się rozlatuje. Także decyzja podjęta - biorę!

Offline Ryba2111

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1435 dnia: Kwiecień 28, 2018, 12:59:06 pm »
No i git, bo trzymanie zeszytówek na sobie, nawet w foliach i tekturkach, to zło :wink:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Itachi

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1436 dnia: Kwiecień 28, 2018, 01:02:25 pm »
Miałem już w planach taki zakup od roku chyba... Ale ostatnio bo całym evencie Dark Metal i wariantach jakie polecacie faktycznie mam problem z ich przechowywaniem :smile:

Czytałem, że wchodzi do niego ponad 100 zeszytów, prawda to?

Offline Ryba2111

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1437 dnia: Kwiecień 28, 2018, 01:04:34 pm »
Jeżeli komiksy są w standardowych foliach i tekturkach typu ComiCare to wejdzie około 150, jeżeli w MyLarach to u mnie weszło 100.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Itachi

Odp: Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #1438 dnia: Kwiecień 28, 2018, 01:12:40 pm »
To dobra wiadomość, jakby nie patrzeć będę miał problem z głowy. Dzięki za pomoc raz jeszcze.

Offline radef

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1439 dnia: Maj 11, 2018, 09:39:21 pm »
Jesli chodzi o Disney/IDW - to nie bylo tak, ze Marvel szukal kogos kto kupi licencje. To IDW ja chcialo. Troche sie przeliczyli bo sprzedaz Adventures spada.
Przeliczyli się trochę z kaczymi komiksami. "Star Wars Adventures" to strzał w dziesiątkę (no dobra, w dziewiątkę). Nie licząc nowego "Sonica" (którego sprzedaż za chwilę gigantyczne spadnie) jest to obecnie najlepiej sprzedający się tytuł IDW. Szczególnie trzeba wziąć pod uwagę, że komiks nie może być sprowadzany do kontynentalnej Europy (minusy licencji Disneya).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja