trawa

Autor Wątek: MFKiG 2016  (Przeczytany 78254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 01, 2016, 09:30:45 am »
Kołodziejczak ma dziś kilka spotkań egmontowych. Będę na tym z zapowiedziami więc od razu tu napisze co ogłoszono. Kelen jeszcze później pewnie podzieli sie nagraniem audio.

O fajnie. Zawsze można na ciebie liczyć ;) Bardzo jestem ciekaw zapowiedzi a szczególnie Marvela

Offline kenji

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 01, 2016, 09:31:51 am »
A kolejka po numerki chyba coraz wieksza. Dla mnie - strata czasu. Udałem sie na spotkanie z Przemysławem Olszewskim w temacie komiksu Praga Gada. Szkoda ze tylko około 10 osob ... Chyba wszyscy stoją w kolejce ...

Offline Wyszu

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 01, 2016, 10:22:12 am »
Ciekawostka, ploteczka :) pierwszy gość w kolejce po numerki stał w kolejce od wczoraj od 17 ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 01, 2016, 10:44:32 am »
Rysownik Hrabstwa Harrow będzie podpisywał komiksy na stoisku Muchy w sobotę i niedzielę. Więcej info na fb Muchy (nie mam jak skopiować atm).

Offline Death

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 01, 2016, 11:23:55 am »
Kartka wisiała? Niezłe jaja. Lista sprawdzana co godzinę? Jeśli nie - to lipa.
A po co sprawdzać co godzinę? :O Czytasz po kolei jak idą. Jak kogoś nie ma w tym moemencie, kiedy jest jego numer, to mu przepada i amen.

Offline starcek

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 01, 2016, 11:40:17 am »
A no po to żeby nie było wpisywania się i znikania na noc. Zresztą juz sama lista świadczy o wałku.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 01, 2016, 11:44:10 am »
A to nie pochodzi się z numerkami? Jak rozdają numerki, to nie tworzą wtedy listy nazwisk, według której wołają? Przecież to najprostszy sposób. A potem już w strefie autografów po kolei wywołują, a jak cię nie ma, to numerek przepada i idzie dalej. Proste. Także jest ryzyko. Chodzisz sobie po stoiskach, zamiast stać jak młot w kolejce drugi raz (bo już stałeś po numer), bierzesz udział w spotkaniach, ale musisz się pilnować. Jak będzie już twój numer i się zagapisz, to do widzenia.

Z innej beczki: Takie cuda rysują w Romowe i Wilczej gontynie na stoisku numer 34 (nie, nie moje rysunki). Oprócz Huberta Czajkowskiego są tam też Krzysztof Wyrzykowski i Jakub Kijuc. Szkoda, że mnie tam nie ma, bo lubię wszystkich trzech rysowników.


 

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 01, 2016, 11:57:16 am »
Te kartkę z listą ktoś normalny powinien zerwać wyrzucić do kosza. Tyle.
perły przed wieprze

Offline studio_lain

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 01, 2016, 12:16:46 pm »
to ja tez cos dorzuce :)

naszych komiksów szukajcie na stoisku Geek Zone/ Planety komiksów - ponoć mają nawet Kompletny Szok Alana Moora
drugie miejsce gdzie znajdziecie np. ABC Warriors Bisleya to stoisko sklepu gildii.
Bisley jest gościem festiwalu, chętnie podpisze wam ten album.

i wreszcie koniecznie odwiedźcie stoisko Łukasza Kowalczuka - jest tam cały, zdrowy i żywy ze swoimi komiksami, niektóre wydaliśmy także my
bawcie się dobrze, udanych zakupów!

Offline Koalar

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 01, 2016, 01:28:22 pm »
Z innej beczki: Takie cuda rysują w Romowe i Wilczej gontynie na stoisku numer 34 (nie, nie moje rysunki).

Dostałem, bardzo fajny. Normalnie podchodzę, kupuję Wilczą gontynę i już nawet był gotowy rysunek. Tylko pyk dla kogo i w dalszą podróż.
W ogóle odpuściłem te autografy oficjalne, bo mi się stać nie chciało (miałem przyjechać na 6:00 i bym mógł się pocałować w łokieć). Szkoda czasu. Jak ktoś chce rysunek światowej gwiazdy, to można stać, a tak wystarczy na stoiskach Muchy, Timofa, Kultury, Screamu albo Egmontu kupić komiks i jest duża szansa bez problemu dostać bardzo fajny rysunek od fajnych rysowników, i zagranicznych, i polskich (no, też trzeba postać). Ponadto mnóstwo polskich autorów na własnych stoiskach bez problemu coś eleganckiego wrysuje.

Kolejki straszne, o 12:00 byłem i nadal ludzie w jakichś stali. A ja cyk do wejścia dla wipów (uczestnicy konkursu komiksowego mają darmowe wejście, acz 40 zł kosztował udział w konkursie; poza tym sporo tam ludzi z różnymi akredytacjami czy zaproszeniami było, ze 2-3 minuty poczekałem, aż obsłużą ludzi przede mną i wszedłem; trzeba się zakręcić jakoś albo przyjechać późno, bo stanie w tych kolejkach to kaszanka).

Pudła -50% odwiedziłem, to Centrali wyczyściłem troszkę (nawet Eryk rudy był). I więcej nie poszalałem za bardzo, bo bida.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline starcek

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 01, 2016, 01:35:06 pm »
Bardzo dobry trend z tymi "stoiskowymi" wrysami, biorąc pod uwagę te cyrki kolejkowe!
Teraz tylko czekanie na wieści o nowy tytułach...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline amsterdream

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 01, 2016, 01:49:28 pm »



I wszyscy ci którzy wpisali się wczoraj koczowali całą noc? Bo jeśli nie to po prostu parodia. Dziwię się, że nikt tego nie zerwał i nie podarł.

Offline Motyl

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 01, 2016, 01:54:44 pm »

Offline Wyszu

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 01, 2016, 01:59:47 pm »
Skandal na Festiwalu!!!  Nie sprzedają browarów!  Nie ma lanego piwa! Zakaz :-(

Offline Wojtpil

Odp: MFKiG 2016
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 01, 2016, 02:03:48 pm »
Skandal na Festiwalu!!!  Nie sprzedają browarów!  Nie ma lanego piwa! Zakaz :-(

toż to dramat :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

 

anything