trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 316630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 12, 2016, 06:14:22 pm »
Właśnie dostałem maila, że przesyłka za pobraniem w drodze. Wysyłają pierwszą partię :biggrin: .

Edit: a nie, to sesemes jest!

a kiedy zamówiłeś prenumeratę ? ja po " restarcie " strony i np figurkę mam już ponad tydzień a żadnego esa czy mejla nie dostałem

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 12, 2016, 06:39:49 pm »
@JanT
Heh, przynajmniej będzie dreszczyk emocji przy kolejnych zapowiedziach. ;)

Z innej beczki - było tu gdzieś zdanie, że Hush jest dobrą historią na początek i na zachęcenie czytelników... Ola stwierdziła, że za taką historię, w dodatku z zaledwie "poprawnymi" rysunkami, to nawet te grosze to za dużo. I drugiego tomu nie chce. :D

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 12, 2016, 06:44:03 pm »
Paczka przyszła. Pakowanie jak aros/bonito. Na grzbiecie Arrowa logo JLA. Jutro rano wrzucę fotki i podlinkuję. Trochę słabo:/
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 12, 2016, 06:58:35 pm »
@JanT
Heh, przynajmniej będzie dreszczyk emocji przy kolejnych zapowiedziach. :wink:

Z innej beczki - było tu gdzieś zdanie, że Hush jest dobrą historią na początek i na zachęcenie czytelników... Ola stwierdziła, że za taką historię, w dodatku z zaledwie "poprawnymi" rysunkami, to nawet te grosze to za dużo. I drugiego tomu nie chce. :biggrin:

Jako początkujący w temacie - potwierdzam. Słabizna, w dodatku miejscami irytująca. A jak o tym myślę po przeczytaniu, to nawet zaczynam odczuwać zażenowanie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:03:34 pm »
Na grzbiecie Arrowa logo JLA. Trochę słabo:/
Kolejna wpadka redaktora merytorycznego? ;)
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:04:30 pm »
Na grzbiecie Arrowa logo JLA.
A miało być Supermana:



 :badgrin: (według strony)  :badgrin:

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:08:45 pm »
Nie no, wpadka goni wpadkę. A przedruk Supermana też jaj nie urywa. Egzemplarz dostałem trochę poobdzierany. Hachette ma wyższy poziom w aspekcie realizacji prenumeraty.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:11:43 pm »
Słabizna, w dodatku miejscami irytująca. A jak o tym myślę po przeczytaniu, to nawet zaczynam odczuwać zażenowanie.

hehe :smile: gdy byl niedostepne na rynku, to posiadajacy wychwalali, a nieposiadajacy snili o Hushu. gdy rynek zostal zasypany tanim hushem, to (prawie) wszyscy kreca nosem. ale pewnie gdyby kosztowal on np 99zl, to kazdy by zachwalal historie, a krytykowal cene :smile: ech - jak te przekupy, byleby pomarudzic :biggrin:

Egzemplarz dostałem trochę poobdzierany

reklamacje zloz - masz do tego prawo i pozniej opowiadaj jak bylo :)
 

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:15:15 pm »
hehe :smile: gdy byl niedostepne na rynku, to posiadajacy wychwalali, a nieposiadajacy snili o Hushu.
Co? To ja chyba przebywałem w innych regionach Internetu. :D I jakie marudzenie. Będę BARDZO zachwalał tomy które  a to zasługują.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:16:27 pm »
Narzeczona mi powiedziała, że skoro komiks jest z lat 30-tych ubiegłego wieku to musi być pokiereszowany xD
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:18:29 pm »
Co? To ja chyba przebywałem w innych regionach Internetu. :biggrin: I jakie marudzenie. Będę BARDZO zachwalał tomy które  a to zasługują.

pewnie tak :smile: i chyba nie zrozumiales sensu merytorycznego mej wypowiedzi, bo nie tyczyl on jakosci towarow :smile: a swoja droga, co bys zachwalil od dc ?

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:19:30 pm »
hehe :smile: gdy byl niedostepne na rynku, to posiadajacy wychwalali, a nieposiadajacy snili o Hushu. gdy rynek zostal zasypany tanim hushem, to (prawie) wszyscy kreca nosem. ale pewnie gdyby kosztowal on np 99zl, to kazdy by zachwalal historie, a krytykowal cene :smile: ech - jak te przekupy, byleby pomarudzic :biggrin:


Ja przed kolekcją nawet pojęcia nie miałem o istnieniu Husha (a o innych Batmanach coś tam wiedziałem). Jestem więc na nie bez nastawień i uprzedzeń. Ale czy marudzić to nie wiem. Na szczęście w miarę tanie było. Jakbym dał za to 99, to bym się chyba wk... i zraził do dalszego kupowania. W każdym razie - tej historii nie da się zachwalać. Z bardzo prostego powodu. Tam nie ma żadnej historii.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:19:59 pm »
Narzeczona mi powiedziała, że skoro komiks jest z lat 30-tych ubiegłego wieku to musi być pokiereszowany xD
Nie da się zaprzeczyć! :D

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:20:09 pm »
Wie ktoś jakie było logo na grzbiecie Kołczanu w innych krajach? Może to nie pomyłka
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:21:37 pm »
Ja przed kolekcją nawet pojęcia nie miałem o istnieniu Husha (a o innych Batmanach coś tam wiedziałem). Jestem więc na nie bez nastawień i uprzedzeń. Ale czy marudzić to nie wiem. Na szczęście w miarę tanie było. Jakbym dał za to 99, to bym się chyba wk... i zraził do dalszego kupowania. W każdym razie - tej historii nie da się zachwalać. Z bardzo prostego powodu. Tam nie ma żadnej historii.

a jak ci podchodzi batman z new 52 ?

 

anything